Vajad aknakatete paigaldamisega abi? Kirjuta meile! Ruumi sobivad aknakatted ja rulood aitavad kodu nii võõra pilgu eest varjata, kui on ka heaks sisekujunduselemendiks. Nende paigaldus on justkui kogu remondile viimase lihvi andmine.

Saada päring

Töödel kuni 1 päev kehtib ühe remondimeistri tunnihind 50€ (hind sisaldab käibemaksu).

Kui tunnipõhise arvestusega tööaeg ületab viite tundi, rakendub päeva hind 250€ (sisaldab käibemaksu).

Suuremad ja projektipõhised tööd hinnastame peale ülevaatust.

Suurema töö konsultatsioon on TASUTA ja sisaldab endas objektiga tutvumist (loe konsultatsioonist lähemalt) ning detailse hinnapakkumise ja projektiplaani koostamist.

Vormilt päringut saates ütle meile:

 • mida on soov ringi teha või paigaldada
 • millal soovid tööde teostamist
 • täpne asukoht
 • võimalusel lisa link piltidega

+372 5555 1210 (E-R 9.00 – 17.00)
info@remondifirma.ee

OÜ Remondikompanii
Reg: 1413623

  NB! Palume täita telefoninumbri, nii saame kiiremini töömahu hindamiseks vajaliku info täpsustada.

  Päringute hulga ja halduskoormuse järsu suurenemise tõttu võtab päringute töötlemine tavapärasest kauem aega.
  Võtame Teiega kindlasti ühendust.
  Suur tänu kannatlikkuse eest!

  Seda päringut saates nõustute meie üldtingimustega 
  Loe lähemalt

  Aknakatete ja ruloode paigaldus

  Tõenäoliselt kõige populaarsem aknakate on endiselt kardin – raske voltidena rippuv kangas. õhuke tüll- või pitskardin ning kõik nende kahe võimaluse vahele jäävad variandid. Tekstiilkardinatega ei ole reeglina kardinapuud kaasas, nii et see tuleb eraldi osta.

  Õigesti valitud ja paigaldatud kardinapuu on aknaavast piisaval määral laiem ning asub akna ülemisest servast vähemalt 10cm jagu kõrgemal.

  Tugevamast kangast kardinad, mis on ka pikemad ja massiivsemad, võivad kaaluda üllatavalt palju. Sedagi on vaja kardinapuu ning kinnituste valimisel arvesse võtta.

  Ruloode paigaldus

  Kes ei taha kardinatega vaeva näha, valib selle asemel rulood. Nende paigaldamisel on kõige kindlam eeskuju võtta kaasa pandud juhendist. Laiemate akende puhul on selleks paigaldustööks tarvis kahte inimest.

  Ruloodega käib kaasas kaks kinnitusklambrit, üks neist on veidi õõnes ja teine veidi väljaulatuv. Ka ruloode otsad on veidi erinevad ning üks neist sobitub augukese ja teine ots kühmukesega. Mis täpselt kuhu käib, tuleb selgeks teha enne klambrite seina kruvimist. Muidu võib juhtuda, et ruloo tuleb akna ette riputada tagurpidi.

  Kinnitusklambrite seina kruvimiseks vajalikud kruvid tuleb valida vastavalt seinamaterjalile. Kui kinnitused paigas, võibki ruloo nende vahele susata.

  Magamistuppa vali pimendav ruloo

  Magamistuppa tasub paigaldada pimendav ruloo. Kvaliteetne pimendav ruloo blokeerib igasuguse sisse kumava valguse, nii et isegi juunikuus saab mõnusalt uinuda.

  Teistesse ruumidesse võib valida ka ruloo, mis ruumi päris pimedaks ei tee, kuid varjab elamist naabrite pilkude eest.

  Kui sa ei oska aga täpset lahendust valida, või soovid abi juba ostetud aknakatete ning ruloode paigaldamisel, võta meiega julgelt ühendust.