Aknakatete ja ruloode paigaldus

Vajad aknakatete paigaldamisega abi? Kirjuta meile! Ruumi sobivad aknakatted ja rulood aitavad kodu nii võõra pilgu eest varjata, kui on ka heaks sisekujunduselemendiks. Nende paigaldus on justkui kogu remondile viimase lihvi andmine.

Saada päring

Hinnainfo

Väljakutse / konsultatsioon:
Meie meistrite väljakutse tasu on 35 €, mis sisaldab objektiga tutvumist ja kuni 30 minutit konsultatsiooni.

Töö:
Meistri esimene töötund on 50 €, mis on ühtlasi ka miinimumtasu.
Iga järgnev töötund on 35 €.

Suuremad, projektipõhised tööd:
Hind kokkuleppel.
Tasumine on võimalik nii sularahas, kui pangakaardiga kohapeal.

 

Loe ka kasulikku postitust, kuidas konsultatsioon (link avaneb uues aknas) aitab koostada täpsema remondikalkulatsiooni.

 

Vormilt päringut saates ütle meile:

  • mida on soov ringi teha või paigaldada?
  • millal soovid tööde teostamist?
  • missugune eelarve on töödele?
  • täpne asukoht?

 

+372 5555 1210
info@remondifirma.ee

 

OÜ Remondikompanii
Reg: 14136236

NB! Palume täita telefoninumbri, nii saame kiiremini töömahu hindamiseks vajaliku info täpsustada.

Aknakatete ja ruloode paigaldus

Tõenäoliselt kõige populaarsem aknakate on endiselt kardin – raske voltidena rippuv kangas. õhuke tüll- või pitskardin ning kõik nende kahe võimaluse vahele jäävad variandid. Tekstiilkardinatega ei ole reeglina kardinapuud kaasas, nii et see tuleb eraldi osta.

Õigesti valitud ja paigaldatud kardinapuu on aknaavast piisaval määral laiem ning asub akna ülemisest servast vähemalt 10cm jagu kõrgemal.

Tugevamast kangast kardinad, mis on ka pikemad ja massiivsemad, võivad kaaluda üllatavalt palju. Sedagi on vaja kardinapuu ning kinnituste valimisel arvesse võtta.

 

Ruloode paigaldus

Kes ei taha kardinatega vaeva näha, valib selle asemel rulood. Nende paigaldamisel on kõige kindlam eeskuju võtta kaasa pandud juhendist. Laiemate akende puhul on selleks paigaldustööks tarvis kahte inimest.

Ruloodega käib kaasas kaks kinnitusklambrit, üks neist on veidi õõnes ja teine veidi väljaulatuv. Ka ruloode otsad on veidi erinevad ning üks neist sobitub augukese ja teine ots kühmukesega. Mis täpselt kuhu käib, tuleb selgeks teha enne klambrite seina kruvimist. Muidu võib juhtuda, et ruloo tuleb akna ette riputada tagurpidi.

Kinnitusklambrite seina kruvimiseks vajalikud kruvid tuleb valida vastavalt seinamaterjalile. Kui kinnitused paigas, võibki ruloo nende vahele susata.

 

Magamistuppa vali pimendav ruloo

Magamistuppa tasub paigaldada pimendav ruloo. Kvaliteetne pimendav ruloo blokeerib igasuguse sisse kumava valguse, nii et isegi juunikuus saab mõnusalt uinuda.

Teistesse ruumidesse võib valida ka ruloo, mis ruumi päris pimedaks ei tee, kuid varjab elamist naabrite pilkude eest.

Kui sa ei oska aga täpset lahendust valida, või soovid abi juba ostetud aknakatete ning ruloode paigaldamisel, võta meiega julgelt ühendust.

Call Now Button