Remondifirma.ee otsib enda kollektiivi täpset ja hoolast BÜROOJUHTI!

Meie uut kolleegi iseloomustab täpsus, hoolsus ja väga heale tulemusele orienteeritud suhtumine koos võimega lahendada mitut probleemi korraga.

Remondifirma büroojuht on sageli meie kõige esimeseks kontaktiks kliendiga. Töö käigus tuleb tagada tõrgeteta info liikumine kliendi, kolleegide ja partnerite vahel. Igapäevase töö märksõnadeks on veel dokumentide, sh lepingute haldus, aruannete ja arvete koostamine.

Ootame uueks meeskonnaliikmeks sõbralikku, positiivset ja töös iseseisvat ning algatusvõimelist inimest. Meie uus kolleeg naudib ja suudab olla ettevõttes informatsiooni haldamise, sünteesi ja juhtimise, keskseks persooniks!

Tööks on vajalik olla vilunud arvutikasutaja. Kasuks tuleb kui valdad raamatupidamisprogrammi Standard Books. Selle mitte valdamisel ei pea muretsema, me õpetame programmi lihtsa vaevaga sulle töökäigus selgeks. Hea oleks kui sul on suhtlustasandil vene või inglise keele oskus ning teadmised remondi ja/või ehituse/ ehitusmaterjalide vms lähedasest valdkonnast.

Ettevõtte kohta leiate värskeimat infot meie kodu -ja Facebook lehelt.

Remondifirma pakub:

  • stabiilset töökohta kasvavas ettevõttes
  • tööaega E-R 8 tundi päevas; nädalavahetused ja riigipühad on vabad
  • hea vaatega ja mugavat kontorit Tallinna kesklinnas
  • töövahendeid
  • ametlikku töötasu sõltuvalt varasemast kogemusest ja oskustest 1300.- kuni 1600 eurot bruto. Pärast katseaja läbimist ja tööülesannete täpsustamist, vaatame tasunumbrid üle.

Kandideerimiseks ootame CV-d ja motivatsioonikirja kuni 07.06 aadressile marko@remondifirma.ee või saada enda elulookirjeldus läbi kontaktvormi.

Sobivat kandidaati ootab ees vestlusvoor ja mõne igapäevase probleemi lahendmise ülesanne kontori keskkonnas.

Lisainfo OÜ Remondikompanii juhatuse liige: Marko Palmipuu; 5299044; marko@remondifirma.ee