Kuigi iga kodumasin ning kapp on köögis tähtis, on tõenäoliselt kõige olulisem kuldne kolmnurk – külmkapp, pliit ja valamu. Neist kolmest omakorda leiab enim kasutamist valamu. Seetõttu peab selle paigaldusele ja ümber jäävale ruumile erilist tähelepanu pöörama.

Kui sul on küsimusi, pole kindel mida või kuidas teha, või tahad töö lihtsalt kogenud meistrimeestele jätta, võta meiega julgelt ühendust.

Saada päring

Pisitööde miinimumarve on 75€ koos käibemaksuga. See sisaldab meistri väljakutsetasu ja kuni ühte tundi tööd.

Järgneva töötunni hind on 50€ + käibemaks.
Hinnad kehtivad ühe töömehe kohta.

Kindlustusele pakkumise koostamine 100€ +km

Kõik esitatud tunnihinnad kehtivad ühe inimese kohta! Juhul kui töö iseloom nõuab abikäsi, suureneb arve vastavalt kaasatud inimeste arvule ja kulunud ajale.

Näiteks on vajalik kaasata abikäsi suuremate kui 100L boilerite, dušhinurkade, vannide paigaldusel, samuti teatud elektritööde puhul, töödele redeliga jne

Küsi ka võimaluse kohta tasuda tööde ja materjalide eest osade kaupa!

Suuremad ja projektipõhised tööd hinnastame peale ülevaatust.

Suurema töö konsultatsioon on TASUTA ja sisaldab endas objektiga tutvumist (loe konsultatsioonist lähemalt) ning detailse hinnapakkumise ja projektiplaani koostamist.

Vormilt päringut saates ütle meile:

 • mida on soov ringi teha või paigaldada
 • millal soovid tööde teostamist
 • täpne asukoht
 • võimalusel lisa link piltidega

+372 5555 1210 (E-R 9.00 – 17.00)
info@remondifirma.ee

OÜ Remondikompanii

Reg: 1413623

  NB! Palume täita telefoninumbri, nii saame kiiremini töömahu hindamiseks vajaliku info täpsustada.


  Oleme tänulikud, et kaalute meile päringu esitamist. Võtame Teiega ühendust esimesel võimalusel - järgmisel või ülejärgmisel tööpäeval. Pakilisemate murede korral palun helistage julgelt meie üldnumbrile!

  Tööpäeva välisel ajal helistajatega võtame ühendust järgmise tööpäeva hommikul.

  Seda päringut saates nõustute meie üldtingimustega 
  Loe lähemalt

  Valamu paigaldus nii, et köögis toimetamine oleks mugav

  Paigaldamisel on üks esimesi küsimusi see, kas vahetatakse välja ainult valamu või valamu koos köögimööbliga? Jättes vana mööbli sisse, tuleks uue paigaldamisel lähtuda vana valamu mõõtudest. Kui pole veel jõudnud uut valamut valida, mõtle poes ringi vaadates praktilisele poolele:

  • Kas kraanikaussi kasutatakse vaid nõude ja toiduainete pesemiseks?
  • Kas kokkamisel oleks vaja valamu lisapinda?
  • Kas soovid ühe või kahe kausiga valamut?
  • Millised lisatarvikud võiksid kasulikuks osutuda (sifoon, seebidosaator, lõikelaud, nõrutuskauss, köögihunt)?
  • Kas eelistad klassikalist (terasvalamu), pika kasutuseaga ning kõrge kuumataluvusega (graniitvalamu) või kriimustuskindlat ja ääretult kergesti puhastatavat (keraamika) lahendust?

  Paigaldamiseks on mitu võimalust, mille seast meie töömehed saavad aidata parima valida. Valamu paigaldamine tööpinna sisse tähendab ülaltpoolt paigaldamist. See on parim variant väga erineva kuju, suuruse ning ka stiiliga valamute jaoks. Sarnaselt paigaldatakse ka õhukese ülaservaga valamu. Õhuke servaprofiil aitab luua peaaegu märkamatu ülemineku tööpinna ning kraanikausi vahel. Valamute pealt paigaldamine on kiire ja lihtne. Ainus erand on tasapinnalise disainiga valamu, mille jaoks on vaja tööpinna servakontuur välja freesida.

  Teiseks võimaluseks on valamu altpoolt paigaldamine. Sellise lähenemisega on lõpptulemuseks servadeta viimistlus. Töötasapinna alla kinnitatud valamut on ka äärmiselt lihtne puhastada ja tulemus on stiilipuhas ning praktiline. Sõltumata sellest, missuguse valamu või paigaldusviisi kasuks otsustad, meie meistrimehed on saavad sind aidata.