Remondifirma – kes me oleme?

Remondikompanii OÜ sai alguse 2016. aastal.

Ettevõte loodi vajadusest paindliku remonditeenuse järele, mis eristaks meid teistest ehitusfirmadest.

Meie pakume klientidele operatiivset remondimehe teenust põhimõttel, et ükski töö ei ole liiga väike või liiga suur.

Meie peale saab klient loota nii pildiraami seinale riputamisel kui ka terve kodu renoveerimisel.

Lisaks kvaliteetsele tulemusele peame tähtsaks personaalset lähenemist ja vahetut suhtlust, et jääda paindlikuks kõigi soovide, vajaduste ja võimaluste osas.

Meie töötajaid iseloomustab professionaalsus, detailidele orienteeritus, hea planeerimis- ja kommunikatsioonioskus nii ettevõttesiseselt kui klientidega suheldes.

Remondifirma.ee meeskonda kuuluvad oma ala spetsialistid – üldehitajad, elektrikud, plaatijad kui ka maalrid.

Lisaks igapäevasele tööle juhendame rõõmuga tulevasi meistreid praktikatöö raames; meie juures on kooliteadmisi kinnistanud Tallinna Ehituskooli õpilased.

Väärtustame enda töötajaid ja soovime ühiselt, et kõigil meeskonnaliikmetel oleks võimalus pühenduda perele, puhata, akusid laadida ning vajadusel tegeleda isiklike küsimustega.

Sellest lähtuvalt oleme kujundanud enda töökorralduse nii, et nädalavahetused ja riigipühad on puhkepäevad ning tööpäev kestab 8 tundi.

Remondifirma mees- ja naiskond on orienteeritud igikestvale arengule ning tööd on rohkem, kui jõuame praeguse meeskonnaga ära teha. Seetõttu on oskuslikud töömehed või -naised on meie ettevõttesse alati oodatud.

Ka aktiivsete tööpakkumiste puudumisel võib meie poole alati pöörduda, kui tunned, et soovid olla osa meie tiimist ning Sinu oskuste hulka kuuluvad üldehituslikud või siseviimistlusalased teadmised ja kogemused.

Praktikakoha otsingul kirjuta meile kiri ja vaatame koos, kuidas saad õpitut praktikas kasutada ja end arendada.