Aitame planeerida ja ehitada sobivaimat garderoobi sinu ruumidesse.

Garderoob ning garderoobkapp aitavad tavalise kapiga võrreldes põrandapinda oluliselt paremini kasutusele võtta.

Ent kuidas planeerida ja seejärel ehitada enda ruumi parimat garderoobi, kuhu mahub kõik vajalik?

Võta ühendust!

Saada päring

Pisitööde miinimumarve on 75€ koos käibemaksuga. See sisaldab meistri väljakutsetasu ja kuni ühte tundi tööd.

Järgneva töötunni hind on 50€ + käibemaks.
Hinnad kehtivad ühe töömehe kohta.

Kindlustusele pakkumise koostamine 100€ +km

Kõik esitatud tunnihinnad kehtivad ühe inimese kohta! Juhul kui töö iseloom nõuab abikäsi, suureneb arve vastavalt kaasatud inimeste arvule ja kulunud ajale.

Näiteks on vajalik kaasata abikäsi suuremate kui 100L boilerite, dušhinurkade, vannide paigaldusel, samuti teatud elektritööde puhul, töödele redeliga jne

Küsi ka võimaluse kohta tasuda tööde ja materjalide eest osade kaupa!

Suuremad ja projektipõhised tööd hinnastame peale ülevaatust.

Suurema töö konsultatsioon on TASUTA ja sisaldab endas objektiga tutvumist (loe konsultatsioonist lähemalt) ning detailse hinnapakkumise ja projektiplaani koostamist.

Vormilt päringut saates ütle meile:

 • mida on soov ringi teha või paigaldada
 • millal soovid tööde teostamist
 • täpne asukoht
 • võimalusel lisa link piltidega

+372 5555 1210 (E-R 9.00 – 17.00)
info@remondifirma.ee

OÜ Remondikompanii

Reg: 1413623

  NB! Palume täita telefoninumbri, nii saame kiiremini töömahu hindamiseks vajaliku info täpsustada.


  Oleme tänulikud, et kaalute meile päringu esitamist. Võtame Teiega ühendust esimesel võimalusel - järgmisel või ülejärgmisel tööpäeval. Pakilisemate murede korral palun helistage julgelt meie üldnumbrile!

  Tööpäeva välisel ajal helistajatega võtame ühendust järgmise tööpäeva hommikul.

  Seda päringut saates nõustute meie üldtingimustega 
  Loe lähemalt

  Nõustame garderoobi planeerimisel enne tellimist

  Nii leiad sobivaimad garderoobilahendused. Ning kui vajad hiljem abi garderoobikapi ehitamisel, oleme olemas.

  Erinevalt tavalisest põrandakapist, saab garderoobikapi ehitada täpselt vabale ruumile. Põrandast laeni ulatuvad kapid võimaldavad panipaigana kasutusele võtta ka ruumi, mis põrandakapil lihtsalt tühjaks jääb. Ja kui tuba on väike, vali lihtsalt peegeluksed, mis aitavad ruumist suuremat muljet jätta.

  Garderoobi ehitamisel pea meeles

  Garderoob peaks olema täpselt nii suur ja nii väike, kui sa vajad. Liiga väike kapp ei täida oma eesmärki, liiga suur kapp võtab aga ära ruumi, mida saaks teisiti kasutada. Ära unusta ka seda, kelle jaoks kapp ehitatakse ja mille mahutamiseks. Kas sinna lähevad ainult kasutusel olevad riided või peaks ruumi jaguma ka hooajaliste rõivaste mahutamiseks?

  Garderoobikapi ehitamine sobivasse kohta

  Mõtle sellele, kuidas sa magamistuba kasutad ja kui palju ruumi sul vaja läheb. Reeglina ehitatakse garderoobikapp toa lühemasse seina, maast laeni variandina. Kui magamistuppa on planeeritud aga ka töölaud ja arvutinurk, tasub garderoobikapp äkki ehitada hoopis toa pikemasse serva ja peita uste taha ka kirjutuslaud?

  Garderoobikapi saab ehitada isegi ebahariliku kujuga tubadesse – kas toas on kitsas kasutamata nurk? On tegu katusealuse ruumiga, kuhu kalde tõttu riidekapp ei mahu? Või hoopis täisnurgast suurem või väiksem nurk?

  Missuguseid riiuleid ja kandureid vajad oma garderoobi?

  Pole mõtet investeerida kümnetesse erinevatesse vidinatesse, mis peaksid organiseerimise kergemaks tegema. Riiulid ja hoiukarbid on tunduvalt universaalsemad, kui spetsiaalset ühe või teise riideesemetüübi jaoks mõeldud lahendused. Ja riidetorudele saab riputada kõike alates pükstest ja kleitidest, lõpetades ülikonna ja lipsudega.

  Klassikalised sahtlid võtavad aga liialt ruumi, nii et mõtle hoolikalt läbi, kas sul ikka on neid vaja. Riiulid aga peaksid olema sellisel kõrgusel, et neile pääseks ligi kummardamata ja küünitamata. Ning kui ei oska valida, mida võtta ja mida jätta, anna meile endast märku. Pikaajalisele kogemusele toetudes pakume sulle kindlasti variante, mis muidu pähegi ei tule.