Kui remont on omadega jõudnud juba kardinapuude paigalduseni, on põhjust rõõmustada. Kas vajad abikäsi nende paigaldamisega?

Siis võta meiega ühendust, abistame kardinapuude üles seadmisel ja ka teiste vajalike remonttöödega.

Saada päring

Pisitööde miinimumarve on 75€ koos käibemaksuga. See sisaldab meistri väljakutsetasu ja kuni ühte tundi tööd.

Järgneva töötunni hind on 50€ + käibemaks.
Hinnad kehtivad ühe töömehe kohta.

Kindlustusele pakkumise koostamine 100€ +km

Kõik esitatud tunnihinnad kehtivad ühe inimese kohta! Juhul kui töö iseloom nõuab abikäsi, suureneb arve vastavalt kaasatud inimeste arvule ja kulunud ajale.

Näiteks on vajalik kaasata abikäsi suuremate kui 100L boilerite, dušhinurkade, vannide paigaldusel, samuti teatud elektritööde puhul, töödele redeliga jne

Küsi ka võimaluse kohta tasuda tööde ja materjalide eest osade kaupa!

Suuremad ja projektipõhised tööd hinnastame peale ülevaatust.

Suurema töö konsultatsioon on TASUTA ja sisaldab endas objektiga tutvumist (loe konsultatsioonist lähemalt) ning detailse hinnapakkumise ja projektiplaani koostamist.

Vormilt päringut saates ütle meile:

 • mida on soov ringi teha või paigaldada
 • millal soovid tööde teostamist
 • täpne asukoht
 • võimalusel lisa link piltidega

+372 5555 1210 (E-R 9.00 – 17.00)
info@remondifirma.ee

OÜ Remondikompanii

Reg: 1413623

  NB! Palume täita telefoninumbri, nii saame kiiremini töömahu hindamiseks vajaliku info täpsustada.


  Oleme tänulikud, et kaalute meile päringu esitamist. Võtame Teiega ühendust esimesel võimalusel - järgmisel või ülejärgmisel tööpäeval. Pakilisemate murede korral palun helistage julgelt meie üldnumbrile!

  Tööpäeva välisel ajal helistajatega võtame ühendust järgmise tööpäeva hommikul.

  Seda päringut saates nõustute meie üldtingimustega 
  Loe lähemalt

  Kardinate, kardinapuude ja kardinasiinide paigaldus

  Aknakatete tellimise ajal on hea idee mõelda ka paigaldusviisile. Sellest sõltub, mis materjalist ja mis pikkuses kardinaid valida. Näiteks, kui tahad tekstiilkardinaid ja klassikalist kardinapuud, peab veenduma pinna kandevõimes. Liiga raske kardinapuu võib muidu koos kardinatega lihtsalt alla kukkuda!
  Puidust, messingist, plastmassist või mõnest muust materjalist ööside või klambritega kardinapuu on üks klassikalisemaid valikuid. Alumiiniumsiinid on samas peaaegu nähtamatud, mis aitab tähelepanu juhtida just kardinatele. Ja muidugi saab kardinapuid ning kardinasiine kombineerida, et saavutada soovitud tulemus.
  Meie abil on kogu protsess hulga lihtsam. Nõustame valiku tegemisel, võtame mõõdud ning paigaldame valitud kardinapuu või -siini.

  Üheksa korda mõõda, …

  Enne kardinate ja kardinapuude paigaldamist tuleb üle mõõta akende kõrgus ja laius. Kui valida kardinapuud, on mõistlik teha valik taolise puu kasuks, mis on aknast endast laiem. Eriti hea oleks, kui kardinapuu ulatuks mõlemat poolt umbes 10 sentimeetrit akna raamist kaugemale. Sedasi on võimalik kardinad akna eest ära lükata ja valgus tuppa lasta. Ostes kardinapuu, mis on täpselt akna laiune, jäävad kardinad ka parimal juhul vaatele ette või veelgi hullem, kardinaid ette tõmmates jääb paistma valgusetriip, mis mõjub eriti häirivalt siis, kui on soov ruumi pimendada.

  Ise kardinapuid paigaldades on tavaliseks veaks kardinapuu kohe akna raami peale paigutamine. Lõpptulemus võib ootamatu pettumuse valmistada, sest ruumi üldilme on sel juhul kohe väiksem.

  Mida kõrgemale aga kardinad paigutada, seda kõrgemad tunduvad ka laed ning seda elegantsem on lõpptulemus. Seetõttu soovitame kardinapuu akna raamist umbes 10 sentimeetrit kõrgemale riputada, kuid lõpliku kõrguse otsustamisel tuleb võtta arvesse aknaid, tuba ja ka enda maitset. Meie täidame hea meelega kõik soovid.

  Kui kõik vajalik olemas, on aeg tegutsema asuda. Kõigepealt tasub seinale pliiatsiga ära märkida kohad, kuhu kardinapuu kinnitused panna ning kuhu täpselt tuleb kruvide jaoks augud puurida. Kruvide valimisel tuleb kindlasti leida sellised, mis sobivad seinamaterjaliga, sest kipsplaati, palki ja telliskiviseina tuleb veidi erinevalt kohelda.

  Pärast märkimist kruvi kardinapuu kinnitused seina külge ning kui kõik on paigas, vaata veel korra kindlasti üle, et miski ei logiseks. Kui kõik on kenasti turvaliselt seina küljes, võib kardinapuu klambrite külge panna. Ära unusta, et kui akna ette on kavas riputada raskemat sorti kardinad, tasub lisaks otstele panna üks toetusklamber ka kardinapuu keskele.

  Kardinasiinide paigaldus

  Kasulik näpunäide: kardinapuu ja selle kinnituste arvu valimisel arvesta lisaks heale välimusele ka kardinate kaalule sobivusega. Raskemad paksemast kangast kardinad võivad kipakama kardinapuu keskelt ära painutada.

  Kui läheb juba kardinate valimiseks, on hea silmas pidada, et kardinad peaksid olema umbes 2 ja pool korda nii laiad kui aknad. Siis ei pea neid ette tõmmates kardinaid liiga sirgu sikutama, vaid võib lasta veidi lainesse jääda.

  Peaaegu põrandani ulatuvad kardinad on väga elegantsed ja jätavad romantilise mulje. Samas, kui peres on väikelapsi või lemmikloomi, võivad need tüütuks muutuda, sest keegi takerdub ikka kardinatesse ning need kipuvad ka tolmu koguma. Seega võiks kardinad lõppeda põrandast mõne sentimeetri kõrgusel.

  Aknalauani ulatuvad kardinad on parim valik siis, kui akna all on radiaator. Liiga pikad kardinad varjavad radiaatori ja küttekeha ei suuda enam tuba soojendada.