maja-renoveerimine-tallinnas-harjumaal-tartus

Maja renoveerimine on õige töö Remondifirma jaoks

Kui korteri sanitaarremondi võib ette võtta põhimõtteliselt ka paarinädalase puhkuseprojektina, siis maja renoveerimine on ettevõtmine, mida üks inimene oma nõu ja jõuga ära ei tee. Majade renoveerimine nõuab selleks liiga palju ehitus- ja restaureerimisalaseid eriteadmisi.

Remondifirma spetsialistid on alati valmis tulema appi, kui plaanis on maja renoveerimine. Meie meeskonnas leidub vajalik kompetents nii maja seisukorra hindamiseks ja vajalike tööde väljaselgitamiseks, maja renoveerimise eelarve koostamiseks ja lõpuks ka maja enese renoveerimiseks.

Kui sul on plaanis maja renoveerimine, võta meiega ühendust!

 

Maja renoveerimise hind sõltub “üllatuste” hulgast

Maja renoveerimise eelarve suurus sõltub otseselt vajalike tööde hulgast. Need omakorda määrab ära maja seisukord. Seetõttu on maja renoveerimise hind iga maja puhul erinev. Reeglina on maja renoveerimine poole kallim, kui sama suure korteri renoveerimine.

Kui maja on hästi hoitud ning jooksvalt remonditud, võib selle renoveerimine piirduda sisuliselt tubade kapitaalremondiga. Samas pikalt unaruses olnud hoonete puhul tuleb reeglina arvestada ka kandekonstruktsioonide uuendamise vajadusega. 

Samuti peaks maja renoveerimise eelarve sisaldama alati ka teatud tugevusvaru, sest teinekord võib pealtnäha heas seisukorras maja pakkuda töö käigus halbu üllatusi, mis tuleb samuti korda teha. Kui palju kerkib sellest maja renoveerimise hind, on raske ette ennustada. 

 

Vana maja renoveerimine hakkab originaalprojektiga tutvumisest

Vanade majade renoveerimine, eriti kui plaanis on ka ruumijaotuse muutmine, hakkab alati originaalprojektiga tutvumisest. Kui hoone ehitusprojekti pole alles vana peremehe paberite hulgas ega tulnud kaasa maja ostuga, tasub selle leidmiseks pöörduda arhiivi. 

Projekt näitab kätte maja konstruktsiooni eripärad, kandvate seinte ja talade asukohad ja selle järgi saab hakata peale hoone seisukorraga tutvumist joonistama konkreetsemaid renoveerimisplaane.

 

Muinsuskaitse all oleva maja renoveerimine käib nõuete järgi

Muinsuskaitse all oleva maja renoveerimine on omaette töö. Et see sujuks tõrgeteta ja lõppeks Muinsuskaitseameti trahvi ja ettekirjutusteta, tuleb kõigepealt nendega pidada nõu.

Muinsuskaitseamet teeb täpselt selgeks, mida ja kui palju tohib maja juures muuta, millised arhitektuuriajalooliselt haruldased detailid peavad maja välisilmes ja sisemuses kindlasti säilima ning kui palju ja mida tohib maja juures muuta või asendada. 

Kergemal juhul asub maja lihtsalt miljööpiirkonnas, mis seab piirangud selle välisilmele värvi, akende ruudujaotuse, ukse välimuse või katuseakende lisamise osas. 

Keerulisemal puhul tähendab muinsuskaitsealuse maja renoveerimine hoone restaureerimist seest ja väljast selliseks, nagu ta oli peale valmimist.

Muinsuskaitsealuse maja renoveerimine on töö, mida Remondifirma ette ei võta. Küll aga võime aidata hoone seisukorra hindamisega.

Otsustasid, et teeme selle maja renoveerimise ära?

Võta ühendust ja hakkame peale!

Saada päring

Pisitööde miinimumarve on 75€ koos käibemaksuga. See sisaldab meistri väljakutsetasu ja kuni ühte tundi tööd.

Järgneva töötunni hind on 50€ + käibemaks.
Hinnad kehtivad ühe töömehe kohta.

Kindlustusele pakkumise koostamine 100€ +km

Kõik esitatud tunnihinnad kehtivad ühe inimese kohta! Juhul kui töö iseloom nõuab abikäsi, suureneb arve vastavalt kaasatud inimeste arvule ja kulunud ajale.

Näiteks on vajalik kaasata abikäsi suuremate kui 100L boilerite, dušhinurkade, vannide paigaldusel, samuti teatud elektritööde puhul, töödele redeliga jne

Küsi ka võimaluse kohta tasuda tööde ja materjalide eest osade kaupa!

Suuremad ja projektipõhised tööd hinnastame peale ülevaatust.

Suurema töö konsultatsioon on TASUTA ja sisaldab endas objektiga tutvumist (loe konsultatsioonist lähemalt) ning detailse hinnapakkumise ja projektiplaani koostamist.

Vormilt päringut saates ütle meile:

 • mida on soov ringi teha või paigaldada
 • millal soovid tööde teostamist
 • täpne asukoht
 • võimalusel lisa link piltidega

+372 5555 1210 (E-R 9.00 – 17.00)
info@remondifirma.ee

OÜ Remondikompanii

Reg: 1413623

  NB! Palume täita telefoninumbri, nii saame kiiremini töömahu hindamiseks vajaliku info täpsustada.


  Oleme tänulikud, et kaalute meile päringu esitamist. Võtame Teiega ühendust esimesel võimalusel - järgmisel või ülejärgmisel tööpäeval. Pakilisemate murede korral palun helistage julgelt meie üldnumbrile!

  Tööpäeva välisel ajal helistajatega võtame ühendust järgmise tööpäeva hommikul.

  Seda päringut saates nõustute meie üldtingimustega 
  Loe lähemalt