Köögi uuendamine on üks põnevamaid projekte kodu sisustamise juures.

See on vannitoa renoveerimise kõrval ka üks kallimaid töid.

Soovid abi köögimööbli paigaldusega ja seda mõistliku hinnaga? Kirjuta meile.

Saada päring

Pisitööde miinimumarve on 75€ koos käibemaksuga. See sisaldab meistri väljakutsetasu ja kuni ühte tundi tööd.

Järgneva töötunni hind on 50€ + käibemaks.
Hinnad kehtivad ühe töömehe kohta.

Kindlustusele pakkumise koostamine 100€ +km

Kõik esitatud tunnihinnad kehtivad ühe inimese kohta! Juhul kui töö iseloom nõuab abikäsi, suureneb arve vastavalt kaasatud inimeste arvule ja kulunud ajale.

Näiteks on vajalik kaasata abikäsi suuremate kui 100L boilerite, dušhinurkade, vannide paigaldusel, samuti teatud elektritööde puhul, töödele redeliga jne

Küsi ka võimaluse kohta tasuda tööde ja materjalide eest osade kaupa!

Suuremad ja projektipõhised tööd hinnastame peale ülevaatust.

Suurema töö konsultatsioon on TASUTA ja sisaldab endas objektiga tutvumist (loe konsultatsioonist lähemalt) ning detailse hinnapakkumise ja projektiplaani koostamist.

Vormilt päringut saates ütle meile:

 • mida on soov ringi teha või paigaldada
 • millal soovid tööde teostamist
 • täpne asukoht
 • võimalusel lisa link piltidega

+372 5555 1210 (E-R 9.00 – 17.00)
info@remondifirma.ee

OÜ Remondikompanii

Reg: 1413623

  NB! Palume täita telefoninumbri, nii saame kiiremini töömahu hindamiseks vajaliku info täpsustada.


  Oleme tänulikud, et kaalute meile päringu esitamist. Võtame Teiega ühendust esimesel võimalusel - järgmisel või ülejärgmisel tööpäeval. Pakilisemate murede korral palun helistage julgelt meie üldnumbrile!

  Tööpäeva välisel ajal helistajatega võtame ühendust järgmise tööpäeva hommikul.

  Seda päringut saates nõustute meie üldtingimustega 
  Loe lähemalt

  Millest uue köögi planeerimist alustada?

  Esmased kalkulatsioonid torude ja juhtmete kohta võivad tunduda küll igavad, aga ilma nendeta ei saa kohe kuidagi. Enne, kui saab hakata valime nägusat mööblit ja kauneid tagaseinu tuleb läbi mõelda praktilisemad küsimused.

  • Kuhu paigutada veetorud?
  • Kuhu ventilatsioon?
  • Kuhu tuleb kraanikauss?
  • Kuidas jooksevad elektrijuhtmed?
  • Kas töötasapinna taga on elektrijuhtmed või on vaja vedada?
  • Kuhu tulevad kubu ja pliit?
  • Kas torude asukoht lubab soovitud kohta kraanikaussi planeerida

  Küsimusi on palju.

  Eramajas on võimalik veetorud vedada just sinna, kuhu hing ihkab, see võib kogu ehituse aga kallimaks muuta. Korteri renoveerimise puhul tuleb vähemalt torude paigutuse puhul leppida juba olemasolevate lahendustega.
  Külmik ja pliit üksteise kõrvale ei sobi, samas peaksid pliit, külmik ja kraanikauss moodustama kolmnurga, kus on mugav toimetada ja hõrku einet valmistada.

  Kui soovid abi kaasa mõtlemisel, on abiks meie väljakutse konsultatsiooniks, et edasist ja ehituseelarvet teadlikumalt planeerida.

  Vaata vana köök veel kord üle

  Enne kui vana köögimööbli välja viskad, siis vaata see veelkord üle. Mis sulle selle juures meeldis? Mis oli ülearune? Millest jäi puudu ning miks oled otsustanud köögikapid uute vastu vahetada?

  Kriitilise pilguga tasub üle vaadata ka kõik, mis on köögikappidesse paigutatud. Kolme mikserit või kahte presskannu pole tarvis, jäta alles vaid see, mis on hädavajalik ning planeeri igale asjale koht ka oma uues köögis. Kui igal asjal on oma pistikupesa, võid olla kindel, et köök on alati korras ja sa saad toiduvalmistamisega pihta hakata just sulle sobival hetkel.

  Mõtle läbi, kui tihti sa köögis süüa teed ja kas näiteks lisa töötasapind kuluks ära? Kuhu seda paigutada? Kas köök on vaid koht toidu valmistamiseks või tahaksid sa seal ka perega mõnusalt õhtustada?

  Kuidas planeerida köögimööblit väiksema eelarvega?

  Vähetähtis pole aga ka mitte köögi välimus. Kui sa täpselt ei tea, millist laadi kööki sinu hing ihkab, siis tasub alustada mõnest meelepärasest detailist ja kõik muu selle järgi paika panna.

  Selles staadiumis ei maksa veel mõelda, kui kalliks kõik läheb, lase mõttel voolata ning leia need kujunduselemendid, mis sinu silmale nägusad tunduvad.

  Kui plaan on täpsemalt paika saadud, siis võib ideedele ka hinnasildi külge panna ning leida variandid, mis ka eelarvega sobivad. Kui kõiki unistusi ei õnnestu rahalistel põhjustel täita, siis tasub rõhku panna kvaliteetsele töötasapinnale ja kraanile. Need kaks detaili saavad iga päev vett ja vilet, nii otseses kui poeetilises tähenduses. Samal ajal kui näiteks ülemisi köögikappe ei pruugi keegi nädalaid avada.

  Peale õigete mööbliesemete välja valmist ja ostmist vajad vaid kogenud remondimeeste abi paigaldamisel ja saabki valmis!

  Köögimööbli paigaldus

  Kui torud ja juhtmed on paigas ning kujundus läbi mõeldud, on aeg osta või tellida köögimööblikomplekt, mis peab oma kohale sobima nagu valatult. Tihti kaasneb just odavama mööbli paika panekuga ka mõne hädavajaliku lisaava lõikamine, et torud ära mahuksid või juhtme ots läbi kapi külgseina ulataks.

  Logisevat mööblit keegi ei ihka ning seepärast on hea, kui taolised tööd teeb ära inimene, kes ennast ehitustöödes koduselt tunneb.
  Meie abiga saab köögimööbel kiirelt paigaldatud, aitame ka teha vajalikud torutööd, õigele kohale sättida boileri ja nõudepesumasina ning vedada kõik paika vajalikud juhtmed.

  Lõpuks aitame ka paigaldada ilusa tagaseina, et tulemus jääks tip-top.