Elektritööd

Elektritööd Tallinnas ja Harjumaal

Siin on valik elektriga seotud töödest, millega meie poole tihti pöördutakse.

Keskendume ise ennekõike väiksemamahuliste tööde teostamisele, mis võtavad aega tunni, kaks, kolm.

Kaasates pikaajalisi koostööpartnereid, saame aidata ka suuremamahuliste töödega. Nii on kindel, et saame igale soovile pakkuda lahenduse.

 

Elektritööd korteris

Aitame teostada korterites enimlevinud elektriseadmete töid, alates pistikupesade paigaldusest või läbi põlenud lambipirni vahetusest elektrijuhtmete vahetamise ning elektriprojekti koostamiseni.

Kui planeerite elektriga seotud töid korteris koos üldise värskendusremondiga, saame aidata täislahendusega. Siia kuuluvad ka vajalikud siseviimistlustööd nagu seinte värvimine või tapeetimine, ning sanitaarruumide osaline või täielik renoveerimine.

Nii saate kõik tööd mugavalt ühest kohast, ning hind kujuneb turul pakutavaga võrreldes igati mõistlik.

 

Pistikupesa paigaldus ja vahetus

Pistikupesade paigaldamine ja vahetamine uute vastu on lihtne, kui selleks on vajalikud tööriistad olemas ning elektrivool juhtmetest tööde ajaks välja lülitatud.

Pistikupesade ja lülitite uute vastu vahetamine terves majas või korteris on lihtne viis anda elamispinnale uuem välimus, sest pisiasjad on olulised.

Soovitame enne ostu veenduda välja valitud pesade ja lülitite sobivuses – kas soovitud kohta sobivad süvistatud või süvistamata mudelid.

Kasulik näpunäide: poes on saadaval lüliteid ja pistikupesi väga erinevas hinnaklassis. Odavaimate ühendamine juhtmetega on enamasti tülikam ja töömahukam, kui keskmise hinnaklassi seadmete paigaldus.

 

Elektrijuhtmete paigaldamine

Seoses korterite renoveerimisega või maja ehitamisega on vaja mõelda ka elektrijuhtmete paigaldamisele. Enne paberil või projektil, ning seejärel ka plaanitud tööd teostada.

Saame aidata soovitud juhtmete paigaldamisega, kas ühe toa või kogu elamispinna ulatuses. Tihti on abi juhtmete paigaldamisel vaja olnud klientidel, kes köögimööblit oma kohale paigutavad.

elektritööd harjumaal

Elektritööde hinnakiri

Väiksemaid töid teostame tunnihinna alusel.

  • Meie meistrite väljakutse tasu on 35€, mis sisaldab kuni 0,5 tundi tööd või konsultatsiooni. NB! Väljakutse eest tuleb tasuda ka juhul kui töö tegemine ei ole meist mitteolenevatel põhjustel võimalik.
  • Iga järgnev töötund 30€
  • Hinnad sisaldavad käibemaksu.
  • Tasumine on võimalik nii sularahas, kui pangakaardiga kohapeal.

Meie tööpiirkonnaks on Tallinn ja Harjumaa. Seal saame kohale tulla kiirelt, enamasti samal või järgneval päeval.

 

NB! Elektritööde teostamine ise ja käepäraste vahenditega võib olla eluohtlik!

Vähimagi kahtluse korral palume pöörduda kogemustega elektriku poole, kes teeb soovitud töö ära kiirelt, korrektselt ja ohutult.

Võtke meiega ühendust.

+372 5555 1210

info@remondifirma.ee

 

OÜ Remondikompanii

Reg: 14136236

NB! Palume täita telefoninumbri, nii saame kiiremini töömahu hindamiseks vajaliku info täpsustada.

Call Now Button