Vannitoa plaatimisel on plaatide ladumine kõige viimane etapp peale korraliku aluspinna ettevalmistamist.

Soovid abi vannitoa plaatimisel? Võta meiega ühendust ning tuleme appi nõuga ja jõuga ja tööriistadega… ja vajadusel ka ehitusmaterjalidega.

Võimalus tasuda tööde eest kuni kolmeaastase maksetähtajaga.

Saada päring

Pisitööde miinimumarve on 75€ koos käibemaksuga. See sisaldab meistri väljakutsetasu ja kuni ühte tundi tööd.

Järgneva töötunni hind on 50€ + käibemaks.
Hinnad kehtivad ühe töömehe kohta.

Kindlustusele pakkumise koostamine 100€ +km

Kõik esitatud tunnihinnad kehtivad ühe inimese kohta! Juhul kui töö iseloom nõuab abikäsi, suureneb arve vastavalt kaasatud inimeste arvule ja kulunud ajale.

Näiteks on vajalik kaasata abikäsi suuremate kui 100L boilerite, dušhinurkade, vannide paigaldusel, samuti teatud elektritööde puhul, töödele redeliga jne

Küsi ka võimaluse kohta tasuda tööde ja materjalide eest osade kaupa!

Suuremad ja projektipõhised tööd hinnastame peale ülevaatust.

Suurema töö konsultatsioon on TASUTA ja sisaldab endas objektiga tutvumist (loe konsultatsioonist lähemalt) ning detailse hinnapakkumise ja projektiplaani koostamist.

Vormilt päringut saates ütle meile:

 • mida on soov ringi teha või paigaldada
 • millal soovid tööde teostamist
 • täpne asukoht
 • võimalusel lisa link piltidega

+372 5555 1210 (E-R 9.00 – 17.00)
info@remondifirma.ee

OÜ Remondikompanii

Reg: 1413623

  NB! Palume täita telefoninumbri, nii saame kiiremini töömahu hindamiseks vajaliku info täpsustada.


  Oleme tänulikud, et kaalute meile päringu esitamist. Võtame Teiega ühendust esimesel võimalusel - järgmisel või ülejärgmisel tööpäeval. Pakilisemate murede korral palun helistage julgelt meie üldnumbrile!

  Tööpäeva välisel ajal helistajatega võtame ühendust järgmise tööpäeva hommikul.

  Seda päringut saates nõustute meie üldtingimustega 
  Loe lähemalt

  Millest algab vannitoa plaatimine?

  Vannitoa plaatimine algab aluspinna ette valmistamisest. Vajadusel peab valama korraliku ja loodis aluspõranda. Kui vannitoas on trapp, peab põranda kalle olema trapi suunas, et kindlustada vee korrektne ärajooks. Pärast aluspinna sirgeks ajamist on järgmiseks sammuks pindade nakkedispersiooniga töötlemine. Kihil on vaja lasta korralikult kuivada, nii et tööd saab jätkata alles järgmisel või järgmistel päevadel.

  Ja siis ongi aeg plaatide ladumiseks – alustatakse seintest, jätkatakse põrandaga. Kui plaadid seinas ning kuivanud, vuugitakse mõlemad, plaadid pestakse puhtaks ja viimaseks sammuks on põrandate ja seinte liitekohtade tihendamine silikooniga.

  Kuidas kujuneb vannitoa plaatimise hind ?

  Võib tunduda, et vannitoa plaatimise hind on asjatult kõrgeks aetud. On ju näha, et lihtsalt üks kiht plaate põrandale pandud – mis seal nii rasket on?

  Vannitoa plaatimise teeb kallimaks kolm asja. Esiteks on vaja plaadid õigesse suurusesse lõigata, et need sobiks vannitoa iga nurgaga. Teiseks on aukude freesimine. Mõlemad on küllaltki ajakulukad tööprotsessid. Kolmandaks aga nii plaadi kui ka aluspinna töötlemine.

  Mainisime, et osa vannitoa remondist jääb silma eest varjatuks. See on ka aluspinna sobivaks töötlemine. Kvaliteetne hüdroisolatsioonimaterjal, mis on õigete töövõtetega kantud sobivale aluspinnale, on ainsaks viisiks vältimaks niiskuse jõudmist konstruktsioonideni.

  Ja samas peaks kogu tulemus olema silmale ilus vaadata ning kauakestev.