Mingis mahus lammutustööd käivad kaasas pea iga remondiga. Need on vajalikud, sest enne uue ehitamist peab vana eest kaduma. Kuigi tihtipeale tundub lammutamine lihtne, nõuab see siiski omaette teadmisi ja oskusi.

Remondifirmal on peale remondimeistrite ka omad lammutajad, kellele võib usaldada mistahes ruumide remondiks ettevalmistamise.

Lammutustööd nõuavad lammutusprojekti

Nagu ehitustööd nõuavad ehitusprojekt, nõuvad lammutustööd lammutusprojekti. Projekt peab ära näitama, mida lammutatakse, millest on objekt tehtud, millised on ohud ja kuhu läheb erinev prügi.

Lammutusprojekti koostamine käib Remondifirma lammutusteenuse juurde.

Asjaga igapäevaselt tegelevatele spetsialistidele on selle koostamine lihtne töö, sest kogemus võimaldab ette näha nii tööde mahtu, ohutusriske kui ka tekkiva prügi hulka.

Korteri lammutustööd käivad koos utiliseerimisega

Korterit hakatakse lammutama, kui remondi käigus on plaanis muuta kas selle planeeringut või tehakse vannitoa kapitaalremonti.

Mõlemal juhul on remonditööga alustamiseks vajalik tühja ruumi olemasolu.

Kuna lammutamine tekitab mitut sorti ehitusprügi, on keskkonnahoiu seisukohast äärmiselt oluline selle korrektne sordikaupa utiliseerimine. Seda nõuavad ka erinevad jäätmekäitluse seadused ja eeskirjad. Ammu on möödas ajad, mil ehitusprügi oli lihtsalt ehitusprügi ja seda võis käidelda tervikuna.

Kuna Remondifirma tegeleb ruumide remondiks ettevalmistamisega regulaarselt, teame täpselt, kuidas sorteerida ja kuhu viia ehitusprügi.

Miks jätta lammutustööd Remondifirma proffidele?

Võib ju mõelda, et mis see lammutamine siis ära ei ole – kuvalda kätte ja anna ainult kuuma.

Kuid nagu ülal ütlesime, on siingi vajalikud teadmised ja oskused.

Kasvõi sellepärast, et tagada objektil töötajate ohutus.

Valesti vaheseina lammutades võib kivi kukkuda paremal juhul varbale, halvemal juhul pähe. Niisiis on selle töö juures mõistlik kanda kiivrit ja ninatugevdusega töösaapaid.

Samuti on meie praktika näidanud, et ise tehes kiputakse üle hindama oma jõudu ja pealehakkamist ning alahindama tööde mahtu ja tekkiva prügi kogust, iseloomu ja kaalu.

Ka võtab muude tegemiste kõrvalt õhtuti või nädalavahetustel ise tegemine rohkem aega ja energiat, kui seda kulub väljaõppinud lammutajatel, kes teevad seda tööd igapäevaselt põhikohaga.

Saada päring

Pisitööde miinimumarve on 75€ koos käibemaksuga. See sisaldab meistri väljakutsetasu ja kuni ühte tundi tööd.

Järgneva töötunni hind on 50€ + käibemaks.
Hinnad kehtivad ühe töömehe kohta.

Kindlustusele pakkumise koostamine 100€ +km

Kõik esitatud tunnihinnad kehtivad ühe inimese kohta! Juhul kui töö iseloom nõuab abikäsi, suureneb arve vastavalt kaasatud inimeste arvule ja kulunud ajale.

Näiteks on vajalik kaasata abikäsi suuremate kui 100L boilerite, dušhinurkade, vannide paigaldusel, samuti teatud elektritööde puhul, töödele redeliga jne

Küsi ka võimaluse kohta tasuda tööde ja materjalide eest osade kaupa!

Suuremad ja projektipõhised tööd hinnastame peale ülevaatust.

Suurema töö konsultatsioon on TASUTA ja sisaldab endas objektiga tutvumist (loe konsultatsioonist lähemalt) ning detailse hinnapakkumise ja projektiplaani koostamist.

Vormilt päringut saates ütle meile:

 • mida on soov ringi teha või paigaldada
 • millal soovid tööde teostamist
 • täpne asukoht
 • võimalusel lisa link piltidega

+372 5555 1210 (E-R 9.00 – 17.00)
info@remondifirma.ee

OÜ Remondikompanii

Reg: 1413623

  NB! Palume täita telefoninumbri, nii saame kiiremini töömahu hindamiseks vajaliku info täpsustada.


  Oleme tänulikud, et kaalute meile päringu esitamist. Võtame Teiega ühendust esimesel võimalusel - järgmisel või ülejärgmisel tööpäeval. Pakilisemate murede korral palun helistage julgelt meie üldnumbrile!

  Tööpäeva välisel ajal helistajatega võtame ühendust järgmise tööpäeva hommikul.

  Seda päringut saates nõustute meie üldtingimustega 
  Loe lähemalt