Köögikappide eduka paigaldamise aluseks on väga täpne mõõtmine ja avanevate uste mõõtudega arvestamine. Vajaksid sellega kogenud remondimeeste abi? Kirjuta meile.

Saada päring

Pisitööde miinimumarve on 75€ koos käibemaksuga. See sisaldab meistri väljakutsetasu ja kuni ühte tundi tööd.

Järgneva töötunni hind on 50€ + käibemaks.
Hinnad kehtivad ühe töömehe kohta.

Kindlustusele pakkumise koostamine 100€ +km

Küsi ka võimaluse kohta tasuda tööde ja materjalide eest osade kaupa!

Suuremad ja projektipõhised tööd hinnastame peale ülevaatust.

Suurema töö konsultatsioon on TASUTA ja sisaldab endas objektiga tutvumist (loe konsultatsioonist lähemalt) ning detailse hinnapakkumise ja projektiplaani koostamist.

Vormilt päringut saates ütle meile:

 • mida on soov ringi teha või paigaldada
 • millal soovid tööde teostamist
 • täpne asukoht
 • võimalusel lisa link piltidega

+372 5555 1210 (E-R 9.00 – 17.00)
info@remondifirma.ee

OÜ Remondikompanii

Reg: 1413623

  NB! Palume täita telefoninumbri, nii saame kiiremini töömahu hindamiseks vajaliku info täpsustada.


  Oleme tänulikud, et kaalute meile päringu esitamist. Võtame Teiega ühendust esimesel võimalusel - järgmisel või ülejärgmisel tööpäeval. Pakilisemate murede korral palun helistage julgelt meie üldnumbrile!

  Tööpäeva välisel ajal helistajatega võtame ühendust järgmise tööpäeva hommikul.

  Seda päringut saates nõustute meie üldtingimustega 
  Loe lähemalt

  Kuhu paigaldada köögikapid väiksemas köögis?

  Suuremas köögis on köögimööbli paigaldamine lihtsam. On tunduvalt rohkem valikuvõimalusi, kuhu mida tõsta ja planeerimine on seetõttu kergem. Tavapäraste mõõtude ning klassikalise kujuga köök sobib pea igasse suuremasse kööki hästi ja ruumi jääb ülegi. Kui kapid saabusid kokku panemata, on vaja need vaid kokku panna ja oma kohale sobitada.

  Väiksemas köögis toimetades on aga iga sentimeeter arvel laiuses, kõrguses ja sügavuses. Et vältida eritellimusel kalli köögimööbli tellimist, on enamasti võimalik saada hea tulemus ka standardlahendustega. Tuleb vaid neid mõne sentimeetri võrra lühendada või sobitada ümbritseva mööbliga.

  Alati võib ka loovamalt läheneda. Tööpinnaks sobiva kapi võib paigaldada teise nurka või käigutee äärde? Võib kasutada siinidel libisevaid lisatööpindu ning muid tarku lahendusi.

  Köögikappide seinale kinnitamisel jäta ruumi ustele ja kõrgusse

  Kappe tellides on vaja veenduda, et ruum saab ideaalselt ära kasutatud. Varsti ongi aeg saabunud kapid kokku panna ja oma kohale kinnitada.

  Seinale kinnitamisel on vaja alustada ülemistest kappidest. Nende paigaldamine on palju lihtsam, kui ei pea samal ajal üle alumiste kappide kummardama.