Põranda-, nurga- ja laeliistude paigaldus

Liistude paigaldus on täpiks “i” peal remonditööde lõpul. Vajad sellega kogenud ehitajate abi? Kirjuta meile!

Saada päring

Hinnainfo

Väljakutse / konsultatsioon:
Meie meistrite väljakutse tasu on 35 €, mis sisaldab objektiga tutvumist ja kuni 30 minutit konsultatsiooni.

Töö:
Meistri esimene töötund on 50 €, mis on ühtlasi ka miinimumtasu.
Iga järgnev töötund on 35 €.

Suuremad, projektipõhised tööd:
Hind kokkuleppel.
Tasumine on võimalik nii sularahas, kui pangakaardiga kohapeal.

 

Loe ka kasulikku postitust, kuidas konsultatsioon (link avaneb uues aknas) aitab koostada täpsema remondikalkulatsiooni.

 

Vormilt päringut saates ütle meile:

  • mida on soov ringi teha või paigaldada?
  • millal soovid tööde teostamist?
  • missugune eelarve on töödele?
  • täpne asukoht?

 

+372 5555 1210
info@remondifirma.ee

 

OÜ Remondikompanii
Reg: 14136236

NB! Palume täita telefoninumbri, nii saame kiiremini töömahu hindamiseks vajaliku info täpsustada.

Põrandaliistude paigaldus

Laminaatparketti paigaldades on vajalik jätta parketi ja seina vahele natuke ruumi, kus parkett saab „mängida“ vastavalt ruumi temperatuuri ja niiskustaseme muutumisele. Kuidas aga seda ava katta? Ilma katteta kipub sinna kogunema tolm ja peale vaadates ei jää head muljet.

Selliste äärte ja avade katmiseks ongi parim õige laiusega põrandaliist. Neutraalse valikuna sobivad põrandaliistud praktiliselt igasse ruumi. Neid on võimalik valida sobivas värvitoonis ja ka sobiva kujuga. Võib-olla on vaja, et liistust jookseb läbi antennikaabel?

 

Nurgaliistude paigaldus

Kuidas kaitsta käidavas kohas asuvat ja välja ulatuvat nurka? Siin tulevad appi nurgaliistud.

Toa väljanägemise osas on nurgaliistu kasutamine väike kompromiss. Kas värvida nurgad seinavärviga sama tooni ja hoida end iga hinna eest neist eemale, et mitte neid kriimustada? See mõte tundub tore esmapilgul ja esimestel nädalatel. Ühel hetkel kiiruga ruumi sisenedes ja midagi käes hoides võib nurga müksamine õnnestuda ja sinna jääb jälg.

Või paigaldada väljaulatuvale nurgale plastikliistud? Need tõenäoliselt ei ole 100% sama tooni ja jäävad peale vaadates silma. Ent kogemata nurga vastu minek ei kahjusta neid ega nurka.

Meie soovitus on kaitsta väljaulatuvad nurgad erinevate liistudega.

 

Laeliistude paigaldus

Puit- ja ripplagede puhul kipub lae ja seina vahele taas jääma kitsas ja ebaühtlane väike vahe. Just nii lai, et peale vaadates tõmbab tähelepanu. Kontrast on seda suurem, kui ülejäänud tuba on värskelt ja terviklikult renoveeritud.

Sellisel juhul on taas parim lahendus paigaldada laeliistud. Kusjuures need ei pea välja nägema klassikalised ja emotsioonitud. Poodides on saadaval mitmeid erineva tekstuuri ja isegi ornamentidega liiste.

Jääb vaid üle leida oma ruumidesse sobivaimad. Need mahuka sõidukiga ühes tükis kohale tuua, täpselt mõõtu saagida ja kinnitada oma kohale!

Call Now Button