Liistude paigaldus on täpiks “i” peal remonditööde lõpul. Vajaksid sellega kogenud ehitajate abi? Kirjuta meile.

Saada päring

Pisitööde miinimumarve on 75€ koos käibemaksuga. See sisaldab meistri väljakutsetasu ja kuni ühte tundi tööd.

Järgneva töötunni hind on 50€ + käibemaks.
Hinnad kehtivad ühe töömehe kohta.

Kindlustusele pakkumise koostamine 100€ +km

Küsi ka võimaluse kohta tasuda tööde ja materjalide eest osade kaupa!

Suuremad ja projektipõhised tööd hinnastame peale ülevaatust.

Suurema töö konsultatsioon on TASUTA ja sisaldab endas objektiga tutvumist (loe konsultatsioonist lähemalt) ning detailse hinnapakkumise ja projektiplaani koostamist.

Vormilt päringut saates ütle meile:

 • mida on soov ringi teha või paigaldada
 • millal soovid tööde teostamist
 • täpne asukoht
 • võimalusel lisa link piltidega

+372 5555 1210 (E-R 9.00 – 17.00)
info@remondifirma.ee

OÜ Remondikompanii

Reg: 1413623

  NB! Palume täita telefoninumbri, nii saame kiiremini töömahu hindamiseks vajaliku info täpsustada.


  Oleme tänulikud, et kaalute meile päringu esitamist. Võtame Teiega ühendust esimesel võimalusel - järgmisel või ülejärgmisel tööpäeval. Pakilisemate murede korral palun helistage julgelt meie üldnumbrile!

  Tööpäeva välisel ajal helistajatega võtame ühendust järgmise tööpäeva hommikul.

  Seda päringut saates nõustute meie üldtingimustega 
  Loe lähemalt

  Põrandaliistude paigaldus

  Laminaatparketti paigaldades on vajalik jätta parketi ja seina vahele natuke ruumi, kus parkett saab „mängida“ vastavalt ruumi temperatuuri ja niiskustaseme muutumisele. Kuidas aga seda ava katta? Ilma katteta kipub sinna kogunema tolm ja peale vaadates ei jää head muljet.

  Selliste äärte ja avade katmiseks ongi parim õige laiusega põrandaliist. Neutraalse valikuna sobivad põrandaliistud praktiliselt igasse ruumi. Neid on võimalik valida sobivas värvitoonis ja ka sobiva kujuga. Võib-olla on vaja, et liistust jookseb läbi antennikaabel?

  Nurgaliistude paigaldus

  Kuidas kaitsta käidavas kohas asuvat ja välja ulatuvat nurka? Siin tulevad appi nurgaliistud.

  Toa väljanägemise osas on nurgaliistu kasutamine väike kompromiss. Kas värvida nurgad seinavärviga sama tooni ja hoida end iga hinna eest neist eemale, et mitte neid kriimustada? See mõte tundub tore esmapilgul ja esimestel nädalatel. Ühel hetkel kiiruga ruumi sisenedes ja midagi käes hoides võib nurga müksamine õnnestuda ja sinna jääb jälg.

  Või paigaldada väljaulatuvale nurgale plastikliistud? Need tõenäoliselt ei ole 100% sama tooni ja jäävad peale vaadates silma. Ent kogemata nurga vastu minek ei kahjusta neid ega nurka.

  Meie soovitus on kaitsta väljaulatuvad nurgad erinevate liistudega.

  Laeliistude paigaldus

  Puit- ja ripplagede puhul kipub lae ja seina vahele taas jääma kitsas ja ebaühtlane väike vahe. Just nii lai, et peale vaadates tõmbab tähelepanu. Kontrast on seda suurem, kui ülejäänud tuba on värskelt ja terviklikult renoveeritud.

  Sellisel juhul on taas parim lahendus paigaldada laeliistud. Kusjuures need ei pea välja nägema klassikalised ja emotsioonitud. Poodides on saadaval mitmeid erineva tekstuuri ja isegi ornamentidega liiste.

  Jääb vaid üle leida oma ruumidesse sobivaimad. Need mahuka sõidukiga ühes tükis kohale tuua, täpselt mõõtu saagida ja kinnitada oma kohale!