Lihtne viis kodu või kontor õdusamaks muuta on uus siseviimistlus. See ongi sanitaarremont – kapitaalsest renoveerimisest soodsam võimalus anda nii elu- kui äriruumidele värske ilme.

Selle termini alla kuuluvad kõik pindmised viimistlustööd, mis loovad ruumides värskema mulje. Sanitaartööde eelduseks on aluskonstruktsioonide on väga hea seisukord. Siis saabki piirduda ainult pindmiste töödega.

Võimalus tasuda tööde eest kuni kolmeaastase maksetähtajaga.

Saada päring

Pisitööde miinimumarve on 75€ koos käibemaksuga. See sisaldab meistri väljakutsetasu ja kuni ühte tundi tööd.

Järgneva töötunni hind on 50€ + käibemaks.
Hinnad kehtivad ühe töömehe kohta.

Kindlustusele pakkumise koostamine 100€ +km

Kõik esitatud tunnihinnad kehtivad ühe inimese kohta! Juhul kui töö iseloom nõuab abikäsi, suureneb arve vastavalt kaasatud inimeste arvule ja kulunud ajale.

Näiteks on vajalik kaasata abikäsi suuremate kui 100L boilerite, dušhinurkade, vannide paigaldusel, samuti teatud elektritööde puhul, töödele redeliga jne

Küsi ka võimaluse kohta tasuda tööde ja materjalide eest osade kaupa!

Suuremad ja projektipõhised tööd hinnastame peale ülevaatust.

Suurema töö konsultatsioon on TASUTA ja sisaldab endas objektiga tutvumist (loe konsultatsioonist lähemalt) ning detailse hinnapakkumise ja projektiplaani koostamist.

Vormilt päringut saates ütle meile:

 • mida on soov ringi teha või paigaldada
 • millal soovid tööde teostamist
 • täpne asukoht
 • võimalusel lisa link piltidega

+372 5555 1210 (E-R 9.00 – 17.00)
info@remondifirma.ee

OÜ Remondikompanii

Reg: 1413623

  NB! Palume täita telefoninumbri, nii saame kiiremini töömahu hindamiseks vajaliku info täpsustada.


  Oleme tänulikud, et kaalute meile päringu esitamist. Võtame Teiega ühendust esimesel võimalusel - järgmisel või ülejärgmisel tööpäeval. Pakilisemate murede korral palun helistage julgelt meie üldnumbrile!

  Tööpäeva välisel ajal helistajatega võtame ühendust järgmise tööpäeva hommikul.

  Seda päringut saates nõustute meie üldtingimustega 
  Loe lähemalt

  Mis on enamtellitud tööd ruumide värskendamiseks?

  Seintele saab anda uue välimuse värvimise või vana tapeedi asendamisega. Põrandatele aga lihvimise-õlitamisega või pealmise põrandakatte (katteparketi või vaipkatte) vahetamisega.

  Köökidele ja tualettruumidele annab värskema ilme plaadivuukide puhastamine või uuesti vuukimine. Kui vuukidega tegelemisest ei piisa, aitab osaliselt või täielikult keraamiliste plaatide vahetamine.

  Need tööd võivad eraldi hinnates tunduda väikesed. Ent väga paljudel juhtudel on sanitaarremont täiesti piisav, et anda kodule või ka kontorile värskem ilme.

  Sanitaarremont on vajalik ca 7-10 aasta tagant

  Reeglina on sanitaarremonti ehk hooldusremonti vaja teha iga 7-10 aasta järel. Kümne aastaga on ruumide seisukord või ka enda maitse oluliselt muutunud ning kasutatud värvid ja materjalid aastatega väsinud.

  Eriti oluliseks muutub see äripindadel. Värske muljega teenindusruumid on klientidele palju kutsuvamad, kui tuhmunud ja kriimulise värvkattega ruumid. Kvaliteetne sanitaarremont aitab kodu või kontori kasutusiga pikendada.

  Võta meiega ühendust ja teeme sinu ruumides vajalikud tööd kiirelt ja professionaalselt!

  Tihti liigitatakse sanitaarremondi alla väga erinevaid töid.

  Siiski reeglina ei hõlma see termin kapitaalseid renoveerimistöid nagu uue põranda ehitamine, plaatimine, vaheseinte lisamine või eemaldamine ning torustiku vahetamine.

  Kuigi saame kõigi nende töödega aidata (võta ühendust), keskendume sellel leheküljel värskendusremondile.