Sanitaarremont elu- ja äriruumides

Lihtne viis kodu või kontor õdusamaks muuta on uus siseviimistlus. See ongi sanitaarremont – kapitaalsest renoveerimisest soodsam võimalus anda nii elu- kui äriruumidele värske ilme.

Selle termini alla kuuluvad kõik pindmised viimistlustööd, mis loovad ruumides värskema mulje. Sanitaartööde eelduseks on aluskonstruktsioonide on väga hea seisukord. Siis saabki piirduda ainult pindmiste töödega.

Saada päring

Hinnainfo

Väljakutse / konsultatsioon:
Meie meistrite väljakutse tasu on 35 €, mis sisaldab objektiga tutvumist ja kuni 30 minutit konsultatsiooni.

Töö:
Meistri esimene töötund on 50 €, mis on ühtlasi ka miinimumtasu.
Iga järgnev töötund on 35 €.

Suuremad, projektipõhised tööd:
Hind kokkuleppel.
Tasumine on võimalik nii sularahas, kui pangakaardiga kohapeal.

 

Loe ka kasulikku postitust, kuidas konsultatsioon (link avaneb uues aknas) aitab koostada täpsema remondikalkulatsiooni.

 

Vormilt päringut saates ütle meile:

  • mida on soov ringi teha või paigaldada?
  • millal soovid tööde teostamist?
  • missugune eelarve on töödele?
  • täpne asukoht?

 

+372 5555 1210
info@remondifirma.ee

 

OÜ Remondikompanii
Reg: 14136236

NB! Palume täita telefoninumbri, nii saame kiiremini töömahu hindamiseks vajaliku info täpsustada.

Mis on enamtellitud tööd ruumide värskendamiseks?

Seintele saab anda uue välimuse värvimise või vana tapeedi asendamisega. Põrandatele aga lihvimise-õlitamisega või pealmise põrandakatte (katteparketi või vaipkatte) vahetamisega.

Köökidele ja tualettruumidele annab värskema ilme plaadivuukide puhastamine või uuesti vuukimine. Kui vuukidega tegelemisest ei piisa, aitab osaliselt või täielikult keraamiliste plaatide vahetamine.

Need tööd võivad eraldi hinnates tunduda väikesed. Ent väga paljudel juhtudel on sanitaarremont täiesti piisav, et anda kodule või ka kontorile värskem ilme.

 

Sanitaarremont on vajalik ca 7-10 aasta tagant

Reeglina on sanitaarremonti ehk hooldusremonti vaja teha iga 7-10 aasta järel. Kümne aastaga on ruumide seisukord või ka enda maitse oluliselt muutunud ning kasutatud värvid ja materjalid aastatega väsinud.

Eriti oluliseks muutub see äripindadel. Värske muljega teenindusruumid on klientidele palju kutsuvamad, kui tuhmunud ja kriimulise värvkattega ruumid. Kvaliteetne sanitaarremont aitab kodu või kontori kasutusiga pikendada.

Võta meiega ühendust ja teeme sinu ruumides vajalikud tööd kiirelt ja professionaalselt!

Tihti liigitatakse sanitaarremondi alla väga erinevaid töid, ent reeglina ei hõlma see termin kapitaalseid renoveerimistöid nagu uue põranda ehitamine, plaatimine, vaheseinte lisamine või eemaldamine ning torustiku vahetamine. Kuigi saame kõigi nende töödega aidata (võta ühendust!), keskendume sellel leheküljel värskendusremondile.

Call Now Button