Terrassi ehitus Tartus telli Remondifirma käest

Rege rauta suvel ja terrassi ehitus Tartus telli talvel Remondifirma käest. Sest olgem ausad – soojal suvepäeval on aias kõige mõnusam koht terrass. See peitsitud plankudest välipõrand on tõeline elutuba värske õhu käes – grill, tsill ja suvi on lill.

Remondifirma meistrite käes käib mistahes mõõtudes terrassi ehitus nagu lepase reega, sest meie terrassiehitajad on õppinud ehituspuusepad, kes naudivad oma tööd. 

Olgu ees ootamas väikese ja lihtsa või suure ja keeruka terrassi ehitus – kauakestvad kvaliteetselt tehtud terrassid on nende au ja uhkuse allikad.

 

Millega arvestada, kui plaanis on terrassi ehitamine

Terrassi ehitamine algab terrassi asukoha valimisest. Selleks sobib ideaalselt maja lõunapoolne külg, sest siis on terrass terve päeva vältel päikesele avatud. Liigse päikeselõõsa vastu aitab päikesevari. 

Kui plaanis on terrassi ehitamine majast eemale, peaks see samuti jääma päikeselisse kohta, kus liigse lõõsa eest võiks varjuks kasvada mõni kahara võraga puu.

Kindlasti tuleks arvestada kõige sellega, mida on plaanis terrassil teha, sest see määrab terrassi mõõtmed. Pigem olgu terrass avar, sest siia võiks mahtuda nii grillmeistri töökoht, söögilaud ja toolid keskmisele peoseltskonnale kui ka lamamistoolidega lebola, pesukuivatusrest ning nende vahele piisavalt ruumi liikumiseks. 

Samuti tuleb arvestada, et terrassi ehitamine võtab  keskmiselt aega kaks kuni neli päeva. Keskmise, 30-50 ruutmeetrit suure terrassi ehitamine võtab Remondifirmal aega kaks tööpäeva ja kui terrassi suurus jääb 50-100 ruutmeetri vahele, siis neli tööpäeva.

Kuidas kujuneb terrassi ehituse hind?

Peamine tegur, mille järgi kujuneb terrassi ehituse hind, on terrassi keerukus. Järgmine tegur on terrassi ehitusmaterjali valik ning viimane tegur terrassi suurus. 

 • Kõige töömahukamad on mitmedasandilised terrassid, kus on palju trepiastmeid. Üheksa korda mõõda, üks kord lõika – sinna see aeg kulubki. Juba paari-kolme astmega tegemine võtab sama palju aega kui 50 ruutmeetri suuruse ühetasapinnalise terrassi ehitamine.

 • Kõige kallim, kuid kauakestvaim terrassimaterjal on termotöödeldud tammepuit. Järgnevad Siberi lehis ja kodumaine mänd. Reeglina kestab hästihooldatud terrass vähemalt kümme aastat.

Kokkuvõtvalt öeldes kujuneb terrassi ehituse hind terrassi keerukuse, materjalide ja mõõtmete koosmõjul.

Telli oma terrassi ehitajad Remondifirmast!

Seega – kui plaanis on terrassi ehitamine Tartus, telli omale terrassi ehitajad Remondifirmast. 

Kui tellid terrassi ehituse täna, jõuame objekti üle vaatama juba homme või ülehomme. Materjali- ja hinnakalkulatsiooni esitame kinnitamiseks paar päeva peale objektiga tutvumist. Tööga hakkame pihta kuni kahe nädala jooksul peale tellimuse kinnitamist. 

Ning sa ei tea täpselt, millist terrassi ja kuhu soovid, siis aitame välja valida ka terrassi asukoha, paika panna selle kuju ning mõõtmed. 

Täida allolev kontaktivorm ja peagi võtame sinuga ise ühendust!

Saada päring

Pisitööde miinimumarve on 75€ koos käibemaksuga. See sisaldab meistri väljakutsetasu ja kuni ühte tundi tööd.

Järgneva töötunni hind on 50€ + käibemaks.
Hinnad kehtivad ühe töömehe kohta.

Kindlustusele pakkumise koostamine 100€ +km

Kõik esitatud tunnihinnad kehtivad ühe inimese kohta! Juhul kui töö iseloom nõuab abikäsi, suureneb arve vastavalt kaasatud inimeste arvule ja kulunud ajale.

Näiteks on vajalik kaasata abikäsi suuremate kui 100L boilerite, dušhinurkade, vannide paigaldusel, samuti teatud elektritööde puhul, töödele redeliga jne

Küsi ka võimaluse kohta tasuda tööde ja materjalide eest osade kaupa!

Suuremad ja projektipõhised tööd hinnastame peale ülevaatust.

Suurema töö konsultatsioon on TASUTA ja sisaldab endas objektiga tutvumist (loe konsultatsioonist lähemalt) ning detailse hinnapakkumise ja projektiplaani koostamist.

Vormilt päringut saates ütle meile:

 • mida on soov ringi teha või paigaldada
 • millal soovid tööde teostamist
 • täpne asukoht
 • võimalusel lisa link piltidega

+372 5555 1210 (E-R 9.00 – 17.00)
info@remondifirma.ee

OÜ Remondikompanii

Reg: 1413623

  NB! Palume täita telefoninumbri, nii saame kiiremini töömahu hindamiseks vajaliku info täpsustada.


  Oleme tänulikud, et kaalute meile päringu esitamist. Võtame Teiega ühendust esimesel võimalusel - järgmisel või ülejärgmisel tööpäeval. Pakilisemate murede korral palun helistage julgelt meie üldnumbrile!

  Tööpäeva välisel ajal helistajatega võtame ühendust järgmise tööpäeva hommikul.

  Seda päringut saates nõustute meie üldtingimustega 
  Loe lähemalt