Kas WC poti paigaldus ning vahetamine on keeruline? Mitte eriti, ent see töö on tihti vähem kui meeldiv.

Ka siin võib olla suur abi kogenud meistrimehe soovitustest ning varasemast kogemusest. Kirjuta meile. Aitame valida parima lahenduse ja garanteerime toimiva tulemuse.

Saada päring

Pisitööde miinimumarve on 75€ koos käibemaksuga. See sisaldab meistri väljakutsetasu ja kuni ühte tundi tööd.

Järgneva töötunni hind on 50€ + käibemaks.
Hinnad kehtivad ühe töömehe kohta.

Kindlustusele pakkumise koostamine 100€ +km

Küsi ka võimaluse kohta tasuda tööde ja materjalide eest osade kaupa!

Suuremad ja projektipõhised tööd hinnastame peale ülevaatust.

Suurema töö konsultatsioon on TASUTA ja sisaldab endas objektiga tutvumist (loe konsultatsioonist lähemalt) ning detailse hinnapakkumise ja projektiplaani koostamist.

Vormilt päringut saates ütle meile:

 • mida on soov ringi teha või paigaldada
 • millal soovid tööde teostamist
 • täpne asukoht
 • võimalusel lisa link piltidega

+372 5555 1210 (E-R 9.00 – 17.00)
info@remondifirma.ee

OÜ Remondikompanii

Reg: 1413623

  NB! Palume täita telefoninumbri, nii saame kiiremini töömahu hindamiseks vajaliku info täpsustada.


  Oleme tänulikud, et kaalute meile päringu esitamist. Võtame Teiega ühendust esimesel võimalusel - järgmisel või ülejärgmisel tööpäeval. Pakilisemate murede korral palun helistage julgelt meie üldnumbrile!

  Tööpäeva välisel ajal helistajatega võtame ühendust järgmise tööpäeva hommikul.

  Seda päringut saates nõustute meie üldtingimustega 
  Loe lähemalt

  WC poti paigaldus nii, et kõik toimiks

  WC poti paigalduses algab kõik sellest, kas tegu on tagant- või altjooksuga WC potiga.

  Esimene variant tähendab seda, et toru on suunatud poti taha ja ühendus luuakse seinas oleva kanalisatsioonitoruga.

  Teine variant, kanalisatsiooniava on põrandas ning WC-pott paigaldatakse otse selle kohale.

  Kuigi kanalisatsiooniava on võimalik liigutada põrandalt seinale ning vastupidi, on see kallis ja tülikas lahendus. Parem oleks kasutada juba olemasolevat ühendust ning seda WC poti ostmisel ka silmas pidada.

  WC poti oma kohale kinnitamiseks on võimalus kasutada silikooni või kruvisid. Mõlemad meetodid garanteerivad kindla kinnituse.

  Küll tuleb aga tähelepanu pöörata sellele, kui vannitoas on põrandaküte. Kui pole teada, kuhu saaks turvaliselt kruvid panna, on ainsaks võimaluseks silikoonkinnitus.

  Kui WC poti paigaldus ise ette võtta, tasub teada, et vältida tuleb montaaživahu kasutamist. Selle kasutamine võib kaasa tuua tõsised ummistused kogu süsteemis.

  Paigaldamise üks võimalus on ka loputuskasti seina taha viimine. WC-pott kinnitub seina taga olevale raamile, mis omakorda kinnitub põranda ja seina külge. See on väga elegantne lahendus, kuid sellise paigalduse jaoks võiks kindlasti meid appi kutsuda, et vältida hilisemaid plaaditud ning viimistletud seina taga tekkivaid lekkeid.

  Mida silmas pidada, kui ees ootab WC poti vahetus?

  Paljudes majades määrab just kanalisatsioonitoru asukoht ära selle, millise poti saab valida ning kuhu ja kuidas see paigaldada. Enamikes nõukogude ajal ehitatud kortermajades jookseb kanalisatsioonitoru  poti taga. Vanades majades on tihti probleemiks ka kõrgele ehitatud kanalisatsioonitoru, mille otsa uuemad mudelid eriti sobida ei taha. Toru ning poti ühendamise toru nurk võib tootjamaast olenevalt väga erinev olla. Õnneks on lahenduseks lihtne üleminekudetail, mille valikuga saab töömees aidata.

  Kui ei ole kunagi varem pidanud WC-poti vahetust ette võtma, on tõenäoliselt lihtsam ning ajasäästlikum paigaldustöö asjatundjale jätta.