Tapeedi eemaldamine ja tapeetimine

Seintel oleva aegunäinud tapeedi asendamine uuega on tubadele värske ilme andmiseks üks mõjukamaid töid.

Saada päring

Hinnainfo

Väljakutse / konsultatsioon:
Meie meistrite väljakutse tasu on 35 €, mis sisaldab objektiga tutvumist ja kuni 30 minutit konsultatsiooni.

Töö:
Meistri esimene töötund on 50 €, mis on ühtlasi ka miinimumtasu.
Iga järgnev töötund on 35 €.

Suuremad, projektipõhised tööd:
Hind kokkuleppel.
Tasumine on võimalik nii sularahas, kui pangakaardiga kohapeal.

 

Loe ka kasulikku postitust, kuidas konsultatsioon (link avaneb uues aknas) aitab koostada täpsema remondikalkulatsiooni.

 

Vormilt päringut saates ütle meile:

  • mida on soov ringi teha või paigaldada?
  • millal soovid tööde teostamist?
  • missugune eelarve on töödele?
  • täpne asukoht?

 

+372 5555 1210
info@remondifirma.ee

 

OÜ Remondikompanii
Reg: 14136236

NB! Palume täita telefoninumbri, nii saame kiiremini töömahu hindamiseks vajaliku info täpsustada.

Tapeedi eemaldamine

Pikalt oli levinuim tapeetimise meetod vanale tapeedile uue tapeedi pealekleepimine. Vanu maju renoveerides ilmuvad välja erinevad tapeedikihid ning tõsi, seda võib olla huvitav vaadata.

Kui sa tahad aga jäävat ning ilusat tulemust, on vaja vana tapeet õigete töövõtetega eemaldada ning aluspinda hoolega puhastada enne uue tapeedi paigaldamist.
Vana tapeedi saab kõige lihtsamalt maha vastava labida ja tapeedieemaldusvahendiga. Tapeedieemaldusvahendi asemel võib kasutada ka vett või puhurit. Mida rohkem on tapeedikihte, seda kauem võib see töö aega võtta, sest niisutus ei jõua koheselt alumiste kihtideni.

 

Ettevalmistustööd tapeetimiseks

Enne tapeetimise kallale asumist peaks seinapind olema puhas, kuiv, ühtlast värvi, jäik ja peaaegu peegeltasane.

Tugevam tekstuurtapeet tähendab, et aluspinna osas võib hästi natuke järeleandmisi teha, sest väiksemad ebatasasused saavad edukalt kaetud. Samasugust eelist saab oodata ka paksemalt kirjult tapeedilt. Ent need ei tohiks olla vabandused hoolimatuks pahteldustööks.

 

Tapeetimine

Lai tapeetide valik aitab leida täpselt sellise värvi, mustri, tooni ja reljeefsusega variandi, mida sa enda unelmates seinal ees näed.

Tapeetimist alustatakse alati akna juurest ning paanid kinnitatakse vastavalt tapeedile kohakuti või 2mm pealistikku. Pärast tapeedipaani kliistriga katmist ja selle imendumist kinnitatakse paanid seinale, alustades ülevalt, ning eemaldatakse tapeediharja abil kõik õhumullid. Kui näed kliistriplekke, eemalda need koheselt puhta vee ja lapiga. Tapeetimisel on vaja mõelda ka ruumipõranda katmisele ja tööala tagamisele.

Tapeetimisel on tähtis tööd teha professionaalse hoolega ja esimese korraga õigesti. Hilisemad parandused on aja- ja rahakulukad. Kui tunned, et ei soovi ise ebaühtlase lõpptulemusega riskida, anna märku ja meie kogenud meistrid panevad tapeedi sinu eest seina. Loomulikult aitame ka vana tapeedi eemaldamise ja aluspinna ettevalmistamisega.

Call Now Button