Seintel oleva aegunäinud tapeedi asendamine uuega on tubadele värske ilme andmiseks üks mõjukamaid töid.

Võimalus tasuda tööde eest kuni kolmeaastase maksetähtajaga.

Saada päring

Pisitööde miinimumarve on 75€ koos käibemaksuga. See sisaldab meistri väljakutsetasu ja kuni ühte tundi tööd.

Järgneva töötunni hind on 50€ + käibemaks.
Hinnad kehtivad ühe töömehe kohta.

Kindlustusele pakkumise koostamine 100€ +km

Küsi ka võimaluse kohta tasuda tööde ja materjalide eest osade kaupa!

Suuremad ja projektipõhised tööd hinnastame peale ülevaatust.

Suurema töö konsultatsioon on TASUTA ja sisaldab endas objektiga tutvumist (loe konsultatsioonist lähemalt) ning detailse hinnapakkumise ja projektiplaani koostamist.

Vormilt päringut saates ütle meile:

 • mida on soov ringi teha või paigaldada
 • millal soovid tööde teostamist
 • täpne asukoht
 • võimalusel lisa link piltidega

+372 5555 1210 (E-R 9.00 – 17.00)
info@remondifirma.ee

OÜ Remondikompanii

Reg: 1413623

  NB! Palume täita telefoninumbri, nii saame kiiremini töömahu hindamiseks vajaliku info täpsustada.


  Oleme tänulikud, et kaalute meile päringu esitamist. Võtame Teiega ühendust esimesel võimalusel - järgmisel või ülejärgmisel tööpäeval. Pakilisemate murede korral palun helistage julgelt meie üldnumbrile!

  Tööpäeva välisel ajal helistajatega võtame ühendust järgmise tööpäeva hommikul.

  Seda päringut saates nõustute meie üldtingimustega 
  Loe lähemalt

  Tapeedi eemaldamine

  Pikalt oli levinuim tapeetimise meetod vanale tapeedile uue tapeedi pealekleepimine. Vanu maju renoveerides ilmuvad välja erinevad tapeedikihid ning tõsi, seda võib olla huvitav vaadata.

  Kui sa tahad aga jäävat ning ilusat tulemust, on vaja vana tapeet õigete töövõtetega eemaldada ning aluspinda hoolega puhastada enne uue tapeedi paigaldamist.
  Vana tapeedi saab kõige lihtsamalt maha vastava labida ja tapeedieemaldusvahendiga. Tapeedieemaldusvahendi asemel võib kasutada ka vett või puhurit. Mida rohkem on tapeedikihte, seda kauem võib see töö aega võtta, sest niisutus ei jõua koheselt alumiste kihtideni.

  Ettevalmistustööd tapeetimiseks

  Enne tapeetimise kallale asumist peaks seinapind olema puhas, kuiv, ühtlast värvi, jäik ja peaaegu peegeltasane.

  Tugevam tekstuurtapeet tähendab, et aluspinna osas võib hästi natuke järeleandmisi teha, sest väiksemad ebatasasused saavad edukalt kaetud. Samasugust eelist saab oodata ka paksemalt kirjult tapeedilt. Ent need ei tohiks olla vabandused hoolimatuks pahteldustööks.

  Tapeetimine

  Lai tapeetide valik aitab leida täpselt sellise värvi, mustri, tooni ja reljeefsusega variandi, mida sa enda unelmates seinal ees näed.

  Tapeetimist alustatakse alati akna juurest ning paanid kinnitatakse vastavalt tapeedile kohakuti või 2mm pealistikku. Pärast tapeedipaani kliistriga katmist ja selle imendumist kinnitatakse paanid seinale, alustades ülevalt, ning eemaldatakse tapeediharja abil kõik õhumullid. Kui näed kliistriplekke, eemalda need koheselt puhta vee ja lapiga. Tapeetimisel on vaja mõelda ka ruumipõranda katmisele ja tööala tagamisele.

  Tapeetimisel on tähtis tööd teha professionaalse hoolega ja esimese korraga õigesti. Hilisemad parandused on aja- ja rahakulukad. Kui tunned, et ei soovi ise ebaühtlase lõpptulemusega riskida, anna märku ja meie kogenud meistrid panevad tapeedi sinu eest seina. Loomulikult aitame ka vana tapeedi eemaldamise ja aluspinna ettevalmistamisega.