Iga kindlustusfirma soovib tekkinud kahju likvideerida alati minimaalse kuluga

Remondifirma.ee kindlustusabi teenuse eesmärk on maksimeerida kindlustuselt saadav hüvitis ja taastada meie kliendile kahjujuhtumi eelne tegelik olukord*

Remondifirma.ee kindlustusabi on teenus neile, kelle kodus on toimunud kahjujuhtum, mille likvideerimine nõuab remonti.

Olgu kahjus süüdi vesi, tuli, mõni pahalane või on juhtunud mõni muu õnnetus, Remondifirma.ee kindlustusabi eesmärk on lahendada juhtum otsast lõpuni võimalikult kiirelt ja mugavalt.

Kindlustusabi teenus tähendab, et me võtame enda kanda kahjude hindamise, kindlustusfirmaga suhtlemise ning kahjude likvideerimise.

Remondifirma.ee klientidele on kindlustusabi teenus tasuta.


Remondifirma.ee kahjuekspertiis on põhjalik

*Tegelik olukord olgu taastatud õiglaselt!

Toome näite reaalsest elust, kus ülemine naaber põhjustas alumises korteris üleujutuse. Kindlustusfirma ekspert käis kohal ja pakkus hüvitit tööde eest 900.- eurot, mis kataks vaid rikutud seinapinna taastamise!

Tegelikult kahjustab üleujutus peale seinte pealispindade ka seinte aluspindu, tungib vuukide vahele ja karkassidesse. Samuti rikub vesi põranda katte- ja aluskihte. Ka on kõikjale pidama jäänud niiskus soodne pinnas hallitusele. Hallitus jällegi põhjustab terviseprobleeme. Ühesõnaga – üleujutuse tegelik kahju jäi hoopis 4000 euro kanti.

Kui tellite Remondifirma.ee kindlustusabi teenuse, vaatavad meie eksperdid korteri põhjalikult üle, avavad seinad ja põrandad, dokumenteerivad tervikpildi, koostavad kahjude ekspertiisiakti ning suhtlevad kõigi tuvastatud kahjude hüvitamise asjus kindlustusfirmaga ise.


Remondifirma.ee kindlustusabi säästab teie närve

Kuna kahjujuhtum on emotsionaalselt raske ootamatu sündmus, lööb see elu rööpast välja. Enamusel meist puuduvad põhjalikud ehitus- ja remonditeadmised, et hinnata kõiki kahjusid ja kulusid, rääkimata juriidiliselt pädevate ekspertiiside koostamisest ning pealehakkamisest suhelda nende hüvitamise osas kindlustusfirmaga.

Remodifirma.ee’l seevastu on need teadmised ja pealehakkamine olemas. Kuid mitte ainult – meil on ka oma remondimeistrid, kes kahjud kvaliteetselt likvideerivad. Niisiis on Remondifirma.ee kindlustusabi täisteenus, mis säästab teie närve.


Kuidas toimida?

Kahjujuhtumi korral palun võtke ühendust alloleva kontaktivormi kaudu!
Võtame teiega maksimaalselt järgmise tööpäeva jooksul ühendust, lepime kokku ekspertiisi teostamise aja ning alustame menetlusega.
Oleme teile toeks kogu protsessi vältel, hoiame teid kursis arengutega ning anname endast parima, et taastada teie kodus kahjujuhtumi eelne olukord võimalikult ruttu. Mida rutemini ühendust võtate, seda kiiremini olukorra lahendame!