Mööblit müüakse enamasti detailidena mitmes pappkastis. Enne kasutamist tuleb see pakenditest välja võtta, üle kontrollida ja hoolikalt kokku panna.

Abistame sind hea meelega mööbliesemete kokkupanekul ja teistel pisiremonditöödel – võta vaid ühendust.

Saada päring

Pisitööde miinimumarve on 75€ koos käibemaksuga. See sisaldab meistri väljakutsetasu ja kuni ühte tundi tööd.

Järgneva töötunni hind on 50€ + käibemaks.
Hinnad kehtivad ühe töömehe kohta.

Kindlustusele pakkumise koostamine 100€ +km

Küsi ka võimaluse kohta tasuda tööde ja materjalide eest osade kaupa!

Suuremad ja projektipõhised tööd hinnastame peale ülevaatust.

Suurema töö konsultatsioon on TASUTA ja sisaldab endas objektiga tutvumist (loe konsultatsioonist lähemalt) ning detailse hinnapakkumise ja projektiplaani koostamist.

Vormilt päringut saates ütle meile:

 • mida on soov ringi teha või paigaldada
 • millal soovid tööde teostamist
 • täpne asukoht
 • võimalusel lisa link piltidega

+372 5555 1210 (E-R 9.00 – 17.00)
info@remondifirma.ee

OÜ Remondikompanii

Reg: 1413623

  NB! Palume täita telefoninumbri, nii saame kiiremini töömahu hindamiseks vajaliku info täpsustada.


  Oleme tänulikud, et kaalute meile päringu esitamist. Võtame Teiega ühendust esimesel võimalusel - järgmisel või ülejärgmisel tööpäeval. Pakilisemate murede korral palun helistage julgelt meie üldnumbrile!

  Tööpäeva välisel ajal helistajatega võtame ühendust järgmise tööpäeva hommikul.

  Seda päringut saates nõustute meie üldtingimustega 
  Loe lähemalt

  Enne kui poest või internetist midagi osta, siis tasub tuba veelkord mõõdulindiga üle käia. Eriti hea, kui uue mööblitüki suuruses põrandale pabereid laotada. Siis on näha, kui suure osa elutoast uus diivan ikkagi enda alla võtab.

  Köögimööbli kokkupanek

  Köögimööbli omale kohale sättimine on ilmselt üks keerulisemaid mööblitöid uues või värskelt remonditud elamises, sest lisaks mööblile on tarvis paika saada ka kraanikauss, segistid, torud, nõudepesumasin ja mida kõike veel. Paraku on aga mööbli kokkupanek ja tapeetimine kaks kõige tülitekitavamat ülesannet paaride jaoks. Kas keegi üldse on kunagi abikaasaga koos toajagu tapeeti ilma tülita ära vahetanud…? 🙂

  Kuna erinevaid elemente on palju ning kõik need peavad olema ka vee- ja kuumakindlad, on köögi mööbli paigutamise puhul pahatihti kõige suuremaks kitsaskohaks õigete tööriistade puudumine.

  Kraanikausi ümbrus peaks olema korralikult tihendatud, kuid kui seal aga silikooniga lohakalt ümber käia, jääb tulemus näotu ning odavamat sorti töötasapind võib ka liigse vee tõttu üles punduda.

  Kui tasapinna sisse on vaja aga näiteks pistikute või kraanikausi jaoks veel eraldi auk lõigata, võib ühest vääratusest aga pikemaks ajaks probleeme olla.

  Kõigi köögimööbli paika saamise jaoks vajalike tööriistade ostmine võib kokkuvõttes aga minna kallimaks, kui meie kogenud remondimeeste kutsumine, kellel kõik vajalikud saed, puurid ja kruvid tagataskust võtta on.

  Magamistoa mööbli kokkupanek

  Magamistoamööbel on võrreldes köögimööbliga üsna lihtne ülesanne. Voodil on muidugi oluline, et see oleks vastupidav ning paari täiskasvanut kanda suudaks. Kui kruvid on kehvasti keeratud, võib tagajärjeks olla ootamatu ragin väga valel hetkel.
  Tegemist on raskemat sorti mööbliesemega ning kindlasti ei tasu seda tõsta üksinda. Alati on parem, kui keegi abikäe ulatab. Nii ei juhtu näiteks, et mõni kallis detail enne mööbli kokkupanekut juba viga saab. Seepärast on rasket mööblit hea kokkupanna ka kohas, kus seda kasutatakse, et ei peaks näiteks voodit hiljem hakkama ühest toanurgast teise lohistama. Nii võib kriibitud saada põrand või voodi ise.

  Siis on ka kohe teada, kas näiteks põrand on sirge ja seinad otse. Seda kipub pigem juhtuma küll vanades majades, kui ka uusarendustes võib mööblit kokku pannes selguda, et kapp ja sein ei sobi omavahel, sest üks neist on kõver. Kui vaja, tuleme appi ka poole töö pealt ja teeme töö lõpuni. Kogemused on siinkohal kindlasti abiks!

  Elutoamööbli kokkupanek

  Elutuba on koht, kus lõõgastuda ning sõpru vastu võtta. Tegemist on ka paigaga, mis võiks olla nägus ja laitmatu. Kindlasti tasub elutoa mööblisse veidi rohkem investeerida ning valida välja just need esemed, mis sinu südame kiiremini põksuma panevad ja mitte jääda kõige odavama lahenduse juurde.

  Nägusat ja kallist mööblit tuleb ka hellalt kohelda ning hoole ja armastusega kokku panna. Olgu siinkohal ära toodud veel üks hea nipp, kuidas mööblit võimalikult kenasti kokku saada.

  Selleks, et mööblitükkide vahele ei jääks veidraid vahesid tasub enne kõik tükid kokku panna, kuid jätta kinnitused lõpuni pinguldamata. Alles siis, kui kõik jupid on koos, tasub kõik kruvid lõpuni kinni keerata.

  Lõpetuseks võib öelda, et mööbli kokkupanek on igaühele jõukohane ülesanne. Esimesel katsetusel võib see veidi kauem aega võtta ning kui parajasti õigeid tööriistu käepärast pole, võib näiteks köögimööbli paika saamine olla paras pähkel. Ise tegemine pakub palju rõõmu ning kui oled oma kätega midagi valmis meisterdanud, on see ese ka hoopis hingelähedasem.

  Kui soovid aga aega kokku hoida, või kui leiad, et oled ette võtnud liialt raske ülesande, kutsu meid appi!