Telli vannitoa remonditööd Remondifirmast. Tutvu allpool töö nüansside ja näidiskalkulatsiooniga.

Mis hinnaga on vannitoa põranda ehitus?

Vannitoa põranda ehitamine on töö, mis tuleb esimese korraga õigesti teha, sest siin valesti tehtu ringi tegemine läheb kallimaks, kui kohe õigesti tegemine.

Vannitoa põranda ehitus, selle keerukus ja maksumus sõltuvad sellest, millest on tehtud maja vahelaed. Puitvahelae korral tuleb ehitada täiendav põranda karkass, et põranda põhjaks valatud betoonpadi ei hakkaks vetruma ega murenema.

Karkassi rajamine nõuab täiendavat tööd, materjale ning aega, on vannitoa põranda ehitus puitvahelae korral kaks kuni kolm korda kallim, kui betoonist vahelae korral.

Saada päring

Pisitööde miinimumarve on 75€ koos käibemaksuga. See sisaldab meistri väljakutsetasu ja kuni ühte tundi tööd.

Järgneva töötunni hind on 50€ + käibemaks.
Hinnad kehtivad ühe töömehe kohta.

Kindlustusele pakkumise koostamine 100€ +km

Küsi ka võimaluse kohta tasuda tööde ja materjalide eest osade kaupa!

Suuremad ja projektipõhised tööd hinnastame peale ülevaatust.

Suurema töö konsultatsioon on TASUTA ja sisaldab endas objektiga tutvumist (loe konsultatsioonist lähemalt) ning detailse hinnapakkumise ja projektiplaani koostamist.

Vormilt päringut saates ütle meile:

 • mida on soov ringi teha või paigaldada
 • millal soovid tööde teostamist
 • täpne asukoht
 • võimalusel lisa link piltidega

+372 5555 1210 (E-R 9.00 – 17.00)
info@remondifirma.ee

OÜ Remondikompanii

Reg: 1413623

  NB! Palume täita telefoninumbri, nii saame kiiremini töömahu hindamiseks vajaliku info täpsustada.


  Oleme tänulikud, et kaalute meile päringu esitamist. Võtame Teiega ühendust esimesel võimalusel - järgmisel või ülejärgmisel tööpäeval. Pakilisemate murede korral palun helistage julgelt meie üldnumbrile!

  Tööpäeva välisel ajal helistajatega võtame ühendust järgmise tööpäeva hommikul.

  Seda päringut saates nõustute meie üldtingimustega 
  Loe lähemalt

  Vannitoa põranda ehitamine – trapiga või ilma?

  Vannitoa põranda ehitamine kaldega põranda ja äravoolutrapiga on mõistlik, kui plaanis on dušinurgaga vannituba. Kuid trapikoht võiks ka vanniga vannitoas olemas olla kasvõi avariijuhtumite puhuks, et vesi voolaks torudesse, mitte läbi lae alumise korruse naabrile krae vahele.

  Trapi rajamisega kujuneb vannitoa põranda ehitamise hind keskmiselt … kallimaks, kuid võimaldab säästa nii eraldi dušikabiini ostmise kui alt naabritele uputuse hüvitamise kulud.

  Põrandaküttega vannitoa põranda ehitus

  Tänapäeval on tüüpiline, et tellitakse põrandaküttega vannitoa põranda ehitus. Et põrandaküte kütaks vannituba, tuleb enne küttesüsteemi paigaldamist panna põrandale veel soojusisolatsioonikiht, mille peale valatakse tasandussegu.

  Selle tööga pikeneb vannitoa põranda ehitamise aeg umbes ühe päeva võrra, tõuseb ka hind, kuid olgem ausad – soe põrand on mõnus ja investeering selle rajamiseks on ühekordne.

  Vannitoa põranda ehitamise hinnakalkulatsioon

  Konkreetse vannitoa põranda ehitamise hinna väljaselgitamiseks on alati mõistlik kutsuda kohale Remondifirma.ee asjatundlikud meistrid.

  Kohapeal saame kõik soovid teiega koos üle vaadata, anda esmase hinnangu nende teostuse võimalikkusele või jagame kogemuste pealt nõuandeid kuidas soovitud tööd võimalikult efektiivselt eelarvesse ära mahutada.

  Detailse kalkulatsiooni kokkupanek võtab peale ülevaatust aega päeva või kaks ja selle sobivuse korral saamegi juba töödega pihta hakata.

  Tööajaks soovitame arvestada 2-3 päeva.

  Meie teeninduspiirkonnad

  Ehitame vannitubadele põrandaid Tallinnas, Harjumaal ja Tartus. Tööde ooteaeg on keskmiselt 3-4 nädalat.

  Teostame kõiki vannitubadega seotud töid nii Tallinnas, Harjumaal ja Tartus.