Valgustite vahetus on lihtne viis iga ruumi kaasajastamiseks. Vajad abi valgustite valimisel ja paigaldamisel? Kirjuta meile.

Paigaldame pistikuid, lüliteid, lampe. Olgu selleks vannitoas kustunud lamp, mittetöötav pistik köögis või soov vahetada välja terve kodu elektrisüsteem. Tuleme ja aitame.

Meilt saad tellida kiirelt koju või kontorisse elektriku! Võta ühendust päringu, e-maili või telefonlile helistades. 

Saada päring

Pisitööde miinimumarve on 75€ koos käibemaksuga. See sisaldab meistri väljakutsetasu ja kuni ühte tundi tööd.

Järgneva töötunni hind on 50€ + käibemaks.
Hinnad kehtivad ühe töömehe kohta.

Kindlustusele pakkumise koostamine 100€ +km

Küsi ka võimaluse kohta tasuda tööde ja materjalide eest osade kaupa!

Suuremad ja projektipõhised tööd hinnastame peale ülevaatust.

Suurema töö konsultatsioon on TASUTA ja sisaldab endas objektiga tutvumist (loe konsultatsioonist lähemalt) ning detailse hinnapakkumise ja projektiplaani koostamist.

Vormilt päringut saates ütle meile:

 • mida on soov ringi teha või paigaldada
 • millal soovid tööde teostamist
 • täpne asukoht
 • võimalusel lisa link piltidega

+372 5555 1210 (E-R 9.00 – 17.00)
info@remondifirma.ee

OÜ Remondikompanii

Reg: 1413623

  NB! Palume täita telefoninumbri, nii saame kiiremini töömahu hindamiseks vajaliku info täpsustada.


  Oleme tänulikud, et kaalute meile päringu esitamist. Võtame Teiega ühendust esimesel võimalusel - järgmisel või ülejärgmisel tööpäeval. Pakilisemate murede korral palun helistage julgelt meie üldnumbrile!

  Tööpäeva välisel ajal helistajatega võtame ühendust järgmise tööpäeva hommikul.

  Seda päringut saates nõustute meie üldtingimustega 
  Loe lähemalt

  Valgustite paigaldus ja ideed valimiseks – elutoa valgusti

  Nägus armatuur elutoa laes lisab ruumile väärikust. Selleks ei pea olema ilutsev kristall-lühter. Ka puidust, klaasist või paberist laevalgustid on väga elegantsed ja muudavad kiirelt toa nägusaks.

  See ei tähenda aga, et laevalgusti peaks olema ainus valgusallikas elutoas. Põrandalamp diivani kõrval on omal kohal igasuguse sisekujunduse puhul. Selle kohtvalguses on õhtuti mugav raamatut lugeda, puslet kokku panna või kassi silitada.

  Ka lambivarjud ei ole pelgalt dekoratsioon, vaid need muudavad oluliselt seda, kuidas lamp mingis ruumis toimib. Mida heledam on lambivari, seda rohkem valgust pääseb ruumi. Tumedad lambivarjud on head kohtvalgustite puhul, sest valgusvihk langeb vaid ühele alale. Kui eesmärgiks on väga hele ja õhuline ruum, tasub valida võimalikult läbipaistvad laelambid.

  Magamistoa valgustid

  Soojades toonides valgus muudab ruumi hubaseks ning kollane valgus aitab kaasa uinumisele, sest selles valguses tunneb inimene ennast turvaliselt. Sinine valgus tekitab seevastu alateadlikult stresst ja seostub ebameeldivamate, isegi meditsiiniliste ruumidega. Magamistoa valgustid tasub seetõttu valida just soojemates toonides. On eriti hea, kui valgustid öökapil või voodi läheduses oleksid mahedama, soojema olemisega.

  Magamistoa puhul on mugav, kui lampide valgustugevust saab muuta endale meelepäraseks. See on hea variant ka laste magamistubade puhul, kui põnn ei malda päris pimedas uinuda, aga valges ruumis on magamiseks ahvatlusi liialt palju.

  Lõbusad seina-, lae- ja laualambid ka hea viis, kuidas ruum lapsepärasemaks muuta. Kui pisipõnnist saab teismeline, võib jänkuga lambi vahetada täiskasvanulikumaga ning tuba ongi saanud asjalikuma jume.

  Väiksemas magamistoas võib abi olla kõrgest põrandalambist. Taolised valgustid on suurepärased kitsastesse nurkadesse, mis jäävad tuba sisustades tihtipeale teenimatult kahe silma vahele. Ja kui ruumiga on eriti kitsas käes, võib lambid paigutada hoopis seinale. Kaunid seinalambid võivad ruumi täiustada sama moodi nagu nägus kunst.

  Köögivalgustid

  Köögi ja söögitoa eripäraks on kindlasti laelambid, mis ulatuvad ruumis madalamale ja heidavad sooja valguskiire söögilauale. Kõledal sügisõhtul on sooja lambi valguses hea perega koos einestada ning kahtlemata tasub köögi ja söögitoa valgustust planeerides ka sellise võimaluse peale mõelda.

  Eriti mõistlik on siinkohal valida köögilaua kohale lamp, mida saab soovi korral alla tõmmata või üles tõsta. Samas, kui peaks tekkima aga tahtmine laud teise kohta tõsta, võib liiga madal olev valgusti jääda keset ruumi igapäevaseid tegemisi-toimetamisi segama.

  Köögi puhul on mugav, kui lisaks laelambile on ka pisemaid valgusallikaid. Soovitav on kohtvalgustid paigutada kappide alla, töötasapinna kohale. Siis on lõikelaud ja tööpind alati hästi valgustatud. Samuti on näha, kui palju kohvi hetkel kruusis veel alles on.

  Vannitoa valgustid

  Vannitoas on parim variant kombineerida seinavalgusteid ning laevalgusteid. Laevalgusti sobib kõige rohkem vannitoa keskele ja sinna, kus kõnnitakse, et pakkuda head üldvalgust.

  Kui disaini juures on otsustatud ka valamu kohal asuva peegli kasuks, on suurepäraseks variandiks seinalampide paigaldamine mõlemale poole peeglit.

  Otse peegli kohale kinnitatud lamp tekitab varjud nina, silmade ja suu alla ning valgustab liialt otsaesist.

  Seinavalgustite paigutamisel peaks arvestama ka kõrgusega, et lambivalgus ei hakkaks ebamugavalt silma paistma.

  Ja kuigi disain on oluline, ei saa unustada funktsionaalsust. Kuna vannitoas ei veedeta magamistoa ning elutoaga võrreldes sedavõrd palju aega, kiputakse nii mõnigi asi kahe silma vahele jätma. Igapäevases kasutuses annavad kõik puudujäägid aga kohe tunda.

  Vannitoas levinud vigadeks on vannitoa alavalgustamine ja mittesümmeetriline valgustuslahendus.

  Esmakordselt valgusteid valides ei pruugi osata sellele tähelepanu pöörata. Seega kui tunned, et oled valgustite planeerimisega ummikusse sattunud, võta meiega ühendust ja me ulatame abikäed.