Otsid kogenud ehitajaid, kes aitaksid seinu pahteldada ja värvida? Võta ühendust!

Võimalus tasuda tööde eest kuni kolmeaastase maksetähtajaga.

Saada päring

Pisitööde miinimumarve on 75€ koos käibemaksuga. See sisaldab meistri väljakutsetasu ja kuni ühte tundi tööd.

Järgneva töötunni hind on 50€ + käibemaks.
Hinnad kehtivad ühe töömehe kohta.

Kindlustusele pakkumise koostamine 100€ +km

Kõik esitatud tunnihinnad kehtivad ühe inimese kohta! Juhul kui töö iseloom nõuab abikäsi, suureneb arve vastavalt kaasatud inimeste arvule ja kulunud ajale.

Näiteks on vajalik kaasata abikäsi suuremate kui 100L boilerite, dušhinurkade, vannide paigaldusel, samuti teatud elektritööde puhul, töödele redeliga jne

Küsi ka võimaluse kohta tasuda tööde ja materjalide eest osade kaupa!

Suuremad ja projektipõhised tööd hinnastame peale ülevaatust.

Suurema töö konsultatsioon on TASUTA ja sisaldab endas objektiga tutvumist (loe konsultatsioonist lähemalt) ning detailse hinnapakkumise ja projektiplaani koostamist.

Vormilt päringut saates ütle meile:

 • mida on soov ringi teha või paigaldada
 • millal soovid tööde teostamist
 • täpne asukoht
 • võimalusel lisa link piltidega

+372 5555 1210 (E-R 9.00 – 17.00)
info@remondifirma.ee

OÜ Remondikompanii

Reg: 1413623

  NB! Palume täita telefoninumbri, nii saame kiiremini töömahu hindamiseks vajaliku info täpsustada.


  Oleme tänulikud, et kaalute meile päringu esitamist. Võtame Teiega ühendust esimesel võimalusel - järgmisel või ülejärgmisel tööpäeval. Pakilisemate murede korral palun helistage julgelt meie üldnumbrile!

  Tööpäeva välisel ajal helistajatega võtame ühendust järgmise tööpäeva hommikul.

  Seda päringut saates nõustute meie üldtingimustega 
  Loe lähemalt

  Pahteldamistööd vajavad erivahendeid

  Tõsi, vanale värvile võib uue kihi lihtsalt peale tõmmata, kuid sellisel juhul ei tasu loota ideaalset lõpptulemust ega ka värvi pikka eluiga. Töödeks läheb vaja erivahendeid, mida ei pruugi kodus olla ning lihtsalt ühekordseks kasutamiseks ei ole alati mõtet soetada pahtlilabidat, kuumaõhupuhurit, värvivanni, respiraatoreid ja paljut muud.

  Kui aga ei ole soovi kulutada aega eeltööle, viia end kurssi teooria, tehnika ning õigete töövõtetega, võid küsida meie abi. Tuleme hea meelega appi ja pahteldame-värvime-tapeedime.

  Mida teha enne, kui värvipintsel kätte võtta?

  Kõige esimeseks sammuks värvitud seinu soovides on pahtlitööd, aga enne seda peaksid kõik aluspinnad olema puhastatud. Lahtine värv või vana tapeet ning vana pahtel peavad olema eemaldatud. Suuremad augud ning praod täidetud.

  Ideaalis on mööbel remonditavast toast välja viidud aga kui see pole võimalik, on vaja mööbel, aknapinnad ja ka põrandad katta sobiva kaitsematerjaliga.

  Pahteldamise juures on mitu õhukest kihti alati parem, kui üks toekam ja pragunevam kiht. Seetõttu koosneb pahteldamisega ka peent tolmu tekitav lihvimine.

  Seinad sirgeks kipslaadiga?

  Soovides sirgeid seinu, võib kaaluda mõelda ka kipsplaatide kasutamisele, kuigi seegi ei tähenda pahteldamisest pääsemist. Jah, kipsplaadiga kaetud seinu ning lagesid ei pea tervenisti pahteldama, kuid palju väikeseid kohti on vaja siiski ära teha. Kinni on vaja pahteldada kruviaugud, plaatide ühendusvuugid ning seejuures nii pikuti- kui ristvuugid. Ristvuukide puhul peab enne pahtli peale kandmist kõik vuugiservad kipsinoaga sobivaks lõigata (45 kraadise nurga alla). Lisaks peab vuukides kasutama spetsiaalset vuugipahtlit ja vaja läheb ka vuugilinti.

  Kannatlik töö toob tulemuse

  Ilma kipsplaadita on vaja tegeleda kogu pinna pahteldamisega, et tulemus saaks võimalikult sirge. Ka pahtlikottide tuppa toomine on töö omaette.

  Lauspahteldamise juures on soovitatav kasutada kahte kihti – esimene kiht pahteldada ühtepidi ja teine kiht ristipidi. Ja kui pahteldamine on tehtud ning pahtel korralikult kuivanud, on aeg lihvimise käes. See garanteerib soovitud sileduse ning eemaldab pahteldamise käigus tekkinud kriimud, kraapsud ning jutid. Reeglina piisab liivapaberist suuruses 100-150. Lihvimist alustatakse laest, liigutatakse ringijate liigutustega ning nurkade lihvimiseks kasutatakse spetsiaalset lihvimisklotsi.

  Kruntimine õigete töövõtetega on viimane oluline samm enne viimistlusvärvi seinale kandmist. Kruntvärv imendub pahtlisse, katab kõik viimased kriimud ja kraapsud ning tekitab hea pinnase selleks, et viimistlusvärv ühtlaselt ja korralikult peale jääks.

  Kruntvärvi kuivamine sõltub temperatuurist ning ka värvist ja siis on viimaks ometi käes aeg kanda peale viimistlusvärv, mis sai suure hoolega poes välja valitud.