Kodune autolaadija on elektriauto omanikele kõige soodsam ja mugavam lahendus, et akud oleksid täis ja kõik sõidud saaks sõidetud.

Esimese autolaadija valimine ja paigaldus võib aga olla paras peavalu.

Erinevad laadijaspetsiifilised terminid. Klassikaline segadus teemal amper, kilovatt ja volt. Lisaks peab laadija ju kuhugi paigaldama! Kindlasti tuleb vedada kaablit ja puurida auk läbi maja seina. Tihti tuleb teha ka täiendusi koduses elektrikilbis ja muid töid.

Lisaks on turul väga palju erinevaid kaubamärke ja pakkujaid. Laadijad ise on seotud erinevate telefonirakendustega, mis omakorda pakuvad tuhat ja üks lisavõimalust.

Remondifirma teeb asja lihtsaks!
Pakume kahte valikut:

1

Kiire laadija pakett

Koduseks tarbimiseks igati sobiv 11 kw võimsusega lahendus. Schneider Electricu kvaliteetse koduseks tarbimiseks mõeldud laadijaga saab keskmise elektriauto aku saab nullist täis umbes kuue tunniga.

Paketis on:

  • Laadija koos laadimiskaabliga
  • Kulumaterjalid laadija paigaldamiseks kuni 10m kaugusele kilbist
  • Laadija paigaldus Harjumaal, Tallinnas või Tartus

990 €

2

Ülikiire laadija pakett

Autolaadijate tipptase kodukasutajatele. ABB 3-faasiline 22 kw võimsusega laadija suudab keskmise elektriauto aku laadida nullist täis umbes kolme tunniga.

Paketis on:

  • Laadija koos laadimiskaabliga
  • Kulumaterjalid laadija paigaldamiseks kuni 10m kaugusele kilbist
  • Laadija paigaldus Harjumaal, Tallinnas või Tartus

1430 €

Oluline info

NB! Kui maja peakaitse on 24 amprit ja vähem

tuleks lisaks paigaldada maja võimsust juhtiv relee. Relee ülesanne on anda maja elektritarbijatele alati eesõigus – st ei hakka “korke välja viskama.”  Lisandub 140 eurot.

Olen huvitatud