Vajad abi vannituppa mööbli paigaldamisel ja sellega kaasnevatel töödel? Kirjuta meile ning tuleme appi.

Saada päring

Pisitööde miinimumarve on 75€ koos käibemaksuga. See sisaldab meistri väljakutsetasu ja kuni ühte tundi tööd.

Järgneva töötunni hind on 50€ + käibemaks.
Hinnad kehtivad ühe töömehe kohta.

Kindlustusele pakkumise koostamine 100€ +km

Kõik esitatud tunnihinnad kehtivad ühe inimese kohta! Juhul kui töö iseloom nõuab abikäsi, suureneb arve vastavalt kaasatud inimeste arvule ja kulunud ajale.

Näiteks on vajalik kaasata abikäsi suuremate kui 100L boilerite, dušhinurkade, vannide paigaldusel, samuti teatud elektritööde puhul, töödele redeliga jne

Küsi ka võimaluse kohta tasuda tööde ja materjalide eest osade kaupa!

Suuremad ja projektipõhised tööd hinnastame peale ülevaatust.

Suurema töö konsultatsioon on TASUTA ja sisaldab endas objektiga tutvumist (loe konsultatsioonist lähemalt) ning detailse hinnapakkumise ja projektiplaani koostamist.

Vormilt päringut saates ütle meile:

 • mida on soov ringi teha või paigaldada
 • millal soovid tööde teostamist
 • täpne asukoht
 • võimalusel lisa link piltidega

+372 5555 1210 (E-R 9.00 – 17.00)
info@remondifirma.ee

OÜ Remondikompanii

Reg: 1413623

  NB! Palume täita telefoninumbri, nii saame kiiremini töömahu hindamiseks vajaliku info täpsustada.


  Oleme tänulikud, et kaalute meile päringu esitamist. Võtame Teiega ühendust esimesel võimalusel - järgmisel või ülejärgmisel tööpäeval. Pakilisemate murede korral palun helistage julgelt meie üldnumbrile!

  Tööpäeva välisel ajal helistajatega võtame ühendust järgmise tööpäeva hommikul.

  Seda päringut saates nõustute meie üldtingimustega 
  Loe lähemalt

  Mis on top 5 vannituppa paigaldatavat eset?

  Kuigi me oleme kliente aidanud väga erinevate lahendustega, on siin viis populaarsemat asja, mille paigaldamist tihti küsitakse.

  Vann või dushinurk või dushialus
  On inimesi, kes eelistavad vanni ja on neid, kes eelistavad duši. Meie meistrimeeste abiga on garanteeritud õige kalle dušinurga põrandal, korrektselt paigaldatud dušialus ja mugavalt kasutatav vann.

  Wc-pott

  WC-poti paigaldamisel on eriti oluline selle kõrgus ning ka torude nurk ja õige kalle. Liiga madalale või kõrgele paigutatud wc-pott on esmalt ebamugav kasutada ja probleeme võib tekkida ka äravooluga. Selliste probleemide vältimiseks võta meiega ühendust. WC-poti vahetamine on kiire töö.

  Vannitoakapp

  Kuhu mahutada purgid, potsikud ning muu, mida vannitoas vaja läheb? Muidugi on lahenduseks korralik kapp. Aitame valitud vannitoakapi poepakendist kokku panna ja oma kohale paigutada. Soovi korral anname ka enne mööbli valimist nõu, missugust mööblilahendust eelistada.

  Peegel või peegliga kapp

  Peegliga kapp on kaks ühes lahendus. Lisaks panipaigaks olemisele täidab see ühtlasi ka hädavajaliku peegli rolli. Näeme, kuidas vannitubades on peegliga kapid muutumas aina populaarsemaks. Oleme alati valmis abistama nende paigaldamisel.

  Segistid

  Halvasti paigaldatud või ebasobivate tihenditega segistid võivad kiirelt hakata igapäevaelu häirima. Tuleme ja aitame segisti paigaldada nii, et see ka kestab ja töötab eeskujulikult.