Vannitoamööbli ja furnituuri paigaldus

Vannitoast kui lihtsalt hädavajalikust ruumist võib kujundada tõeliselt mõnusa oaasi, kus hommikut rõõmuga alustada ja õhtul päevale meeldiv punkt panna.

 

Vannitoa furnituuri paigaldus on osa vannitoa remondist

Kui tellida vannitoa remont meistrimeestelt, on ka vannitoa furnituuri paigaldamine osa pakutavast teenusest. Õigeaegselt saabuvad, kiirelt ja professionaalselt töötavad meistrid muudavad ka sellise tolmuse töö nagu vannitoa remont murevabaks. Kõik vajalikud tööriistad on juba olemas ja kaasas ning kui mingi materjal on puudu, saame selle ise kohale tuua. Asjatundlike töömeeste palkamine on igal juhul lihtsam, kiirem ja lõppkokkuvõttes ka odavam valik.

 

Saada päring

Hinnainfo

Meie meistrite väljakutse tasu on 35 €, mis sisaldab objektiga tutvumist ja kuni 30 minutit konsultatsiooni.

Esimene töötund on 50 €, mis on ühtlasi ka miinimumtasu.

Iga järgnev töötund on 35 €.

Tasumine on võimalik nii sularahas, kui pangakaardiga kohapeal.

 

Loe kasulikku postitust, kuidas konsultatsioon (link avaneb uues aknas) aitab koostada täpsema remondikalkulatsiooni.

 

Vormilt päringut saates kirjuta:

  • mida on soov ringi teha või paigaldada?
  • millal soovid tööde teostamist?
  • missugune eelarve on töödele?
  • täpne asukoht?

 

+372 5555 1210

info@remondifirma.ee

 

OÜ Remondikompanii

Reg: 14136236

NB! Palume täita telefoninumbri, nii saame kiiremini töömahu hindamiseks vajaliku info täpsustada.

Top 5 vannituppa paigaldatavat eset

Kuigi me oleme kliente aidanud väga erinevate lahendustega, on siin viis populaarsemat asja, mille paigaldamist tihti küsitakse. Omades vajalikke tööriistu ja teadmisi, teeme need tööd kiirelt.

 

Vann või dushinurk või dushialus

On inimesi, kes eelistavad vanni ja on neid, kes eelistavad duši. Vahet pole, kumb on su lemmik, sa ei taha, et pärast veemõnude nautimist vannitoas uputaks. Meie meistrimeeste abil on garanteeritud õige kalle dušinurga põrandal, korrektselt paigaldatud dušialus ja mugavalt kasutatav vann.

 

Wc-pott

WC-poti paigaldamisel on eriti oluline selle kõrgus ning ka torude nurk ja õige kalle. Liiga madalale või kõrgele paigutatud wc-pott on esmalt ebamugav kasutada ja probleeme võib tekkida ka äravooluga. Väldi seda õudusunenägu ning kutsu meid appi!

 

Vannitoakapp

Kuhu mahutada purgid, potsikud ning muu, mida vannitoas vaja läheb? Muidugi on lahenduseks korralik kapp. Aitame valitud vannitoakapi kokku panna ja oma kohale paigutada, vajaduse korral anname ka nõu, millist kappi, mis materjali ja missugust lahendust eelistada.

 

Peegel või peegliga kapp

Peegliga kapp on kaks ühes lahendus. Lisaks panipaigaks olemisele täidab see ühtlasi ka hädavajaliku peegli rolli. Meie klientide hulgas on peegliga kapid muutumas aina populaarsemaks ja oleme alati paigaldamisel abiks.

Segistid

Halvasti paigaldatud või valede tihenditega segistid hakkavad üsna ruttu igapäevaelu häirima. Tuleme ja aitame segisti paigaldada selliselt, et see ka kestab ja töötab eeskujulikult.

Call Now Button