Kas paigaldatud akna või ukse ümbrus vajab viimistlemist? Võta meiega ühendust.

Saada päring

Pisitööde miinimumarve on 75€ koos käibemaksuga. See sisaldab meistri väljakutsetasu ja kuni ühte tundi tööd.

Järgneva töötunni hind on 50€ + käibemaks.
Hinnad kehtivad ühe töömehe kohta.

Kindlustusele pakkumise koostamine 100€ +km

Kõik esitatud tunnihinnad kehtivad ühe inimese kohta! Juhul kui töö iseloom nõuab abikäsi, suureneb arve vastavalt kaasatud inimeste arvule ja kulunud ajale.

Näiteks on vajalik kaasata abikäsi suuremate kui 100L boilerite, dušhinurkade, vannide paigaldusel, samuti teatud elektritööde puhul, töödele redeliga jne

Küsi ka võimaluse kohta tasuda tööde ja materjalide eest osade kaupa!

Suuremad ja projektipõhised tööd hinnastame peale ülevaatust.

Suurema töö konsultatsioon on TASUTA ja sisaldab endas objektiga tutvumist (loe konsultatsioonist lähemalt) ning detailse hinnapakkumise ja projektiplaani koostamist.

Vormilt päringut saates ütle meile:

 • mida on soov ringi teha või paigaldada
 • millal soovid tööde teostamist
 • täpne asukoht
 • võimalusel lisa link piltidega

+372 5555 1210 (E-R 9.00 – 17.00)
info@remondifirma.ee

OÜ Remondikompanii

Reg: 1413623

  NB! Palume täita telefoninumbri, nii saame kiiremini töömahu hindamiseks vajaliku info täpsustada.


  Oleme tänulikud, et kaalute meile päringu esitamist. Võtame Teiega ühendust esimesel võimalusel - järgmisel või ülejärgmisel tööpäeval. Pakilisemate murede korral palun helistage julgelt meie üldnumbrile!

  Tööpäeva välisel ajal helistajatega võtame ühendust järgmise tööpäeva hommikul.

  Seda päringut saates nõustute meie üldtingimustega 
  Loe lähemalt

  Aknapalede viimistlemise ABC

  Siseviimistluses ei ole ühte kindlat lahendust. On väga erinevaid variante, millest kõige populaarsem on aknapõskede ehk aknapalede kipsiga viimistlemine. Kui aknad asuvad sanitaarruumides, siis põsed reeglina plaaditakse ning puitmajades on levinud variandiks puitplaatide või puitliistude kasutamine.

  Ava on vaja ette valmistada, kattematerjal aknaraamist kuni siseseina nurgani paigaldada. Seejärel ootab ees pahteldamine, pahteldatud kohtade lihvimine ning aknapalede valgeks värvimine. Vajadusel saab kasutada ka nurgaliistu.

   

  Kuidas uksepaled viimistleda?

  Õiges suuruses ukseava ning uks aitavad ka viimistlust kergemaks muuta. Liiga suur ukseava tähendab, et viimistlemisele kulub palju rohkem aega, materjali ja raha. Kui leng asub seinatasapinnast oluliselt seespool, ei pruugi ukselengi külge kinnitavatest liistudest piisata. Võib tellida küll nurkliistud, kuid lihtsam valik võib olla liistude ärajätmine ja uksepalede viimistlemine. Nagu aknapalede viimistlemisel, on ka uksepalede juures populaarseks variandiks kipsi kasutamine ning protsess on küllaltki sarnane aknapalede viimistlemisele.

  Kui juba viimistlusele mõtlemine paneb õlgu väristama, tasub kaaluda professionaalide teenuse tellimist. Siseviimistlusega saab alustada varsti pärast akende ning uste paigaldamist. Võtmesõnaks on siinkohal montaaživahu kuivamise kiirus.