Santehnilised tööd

Soovid abi sanitaartehniliste töödega? Tuleme kohale Tallinnas ja Harjumaal. Võta ühendust!

Saada päring

Hinnainfo

Väljakutse / konsultatsioon:
Meie meistrite väljakutse tasu on 35 €, mis sisaldab objektiga tutvumist ja kuni 30 minutit konsultatsiooni.

Töö:
Meistri esimene töötund on 50 €, mis on ühtlasi ka miinimumtasu.
Iga järgnev töötund on 35 €.

Suuremad, projektipõhised tööd:
Hind kokkuleppel.
Tasumine on võimalik nii sularahas, kui pangakaardiga kohapeal.

 

Loe ka kasulikku postitust, kuidas konsultatsioon (link avaneb uues aknas) aitab koostada täpsema remondikalkulatsiooni.

 

Vormilt päringut saates ütle meile:

  • mida on soov ringi teha või paigaldada?
  • millal soovid tööde teostamist?
  • missugune eelarve on töödele?
  • täpne asukoht?

 

+372 5555 1210
info@remondifirma.ee

 

OÜ Remondikompanii
Reg: 14136236

NB! Palume täita telefoninumbri, nii saame kiiremini töömahu hindamiseks vajaliku info täpsustada.

Pesumasina paigaldus

Abistame pesumasina ühendamisega, et see kasulik kodumasin oleks valmis Teid teenima aastaid. Tihti on pesumasina paigaldamiseks vaja leida voolujuhtmele uus läbipääs seina vahelt või paigaldada uus pistikupesa.

Ühendada vee äravoolutoru lihtsalt klambriga valamu all oleva toruga, või paigaldada vajalik vahelüli. Mõnevõrra suuremaks tööks on pikemate torude vedamine ja ühendamine. Saame selle kõigega aidata.

 

Nõudepesumasina paigaldus

Nõudepesumasina paigaldamine ja ühendamine võib olla köögitasapinna all kitsastes tingimustes keerukas, kuid meil on selleks tööks sobivad tööriistad olemas.

 

WC-poti paigaldus

Iganädalaselt aitame parandada loputuskaste ja paigaldada WC-potte.

Kasulik näpunäide: Oleme märganud, et vahel soovitakse tualetipott paigaldada täpselt seina äärde. WC-potile uut kohta valides soovitame kasutusmugavuse huvides jätta selle külgedele vähemalt 15 cm vaba ruumi.

 

Valamu paigaldus või vahetus

Ühe tüüptööna vahetame tihti vana valamu uue ja tänapäevase vastu. Koos valamu vahetusega on tihti vaja ka osaliselt plaatida-viimistleda valamu taha jäänud sein. Uue valamu paigaldus on lihtne viis anda enda vannitoale või köögile uus hingamine. Kui paigaldada ilus valgustusega peegel valamu kohale, on “i” peale ka kena täpp pandud, ning vana tuttav ruum mõjub taas uuena.

 

Segisti paigaldamine

Segisti paigaldamine või välja vahetamine on üks enimtellitud santehnilisi töid. See on kiire töö, mille tulemuseks on Sul kasutada uus ja ideaalselt toimiv segisti, mida on rõõm kasutada. Kuigi me ei mõtle sellele, kasutame erinevaid segisteid üle kümne korra päevas.

Esimesest liigutusest on tunda, kas seda segistit on rõõm kasutada, või meenutab see igal korral kääksumise-tilkumisega, et vajab vahetamist.

 

santehnilised tööd

Boileri paigaldus

Boileriga vee soojendamine võib kujuneda odavamaks, kui majas oleva tsentraalse sooja vee kasutamine. Aitame boileri valimise, paigaldamisega ning toru ühendamise ja vajalike elektritöödega.

Kasulik näpunäide: Tasub välja arvutada jooksvad kulud aasta lõikes nii kasutades tsentraalset sooja vett, kui sooja vee saamiseks vajaliku külma vee ning elektri kulu koos boileri paigaldamisega.

Kumb tuleb ühe aasta lõikes odavam? Tõenäoliselt tsentraalse sooja vee kasutamine. Aga kolme või viie aasta lõikes?

 

Santehniliste tööde hinnakiri

Tööde hind kujuneb väiksemate tööde puhul aja alusel, suuremate puhul lähtuvalt töö mahust. Väiksemaid remonttöid teostame tunnihinna alusel.

Call Now Button