Väldi tüüpvigu korteri- ja vannitoaremondi kalkulatsiooni küsimisel

Väldi tüüpvigu korteri- ja vannitoaremondi kalkulatsiooni küsimisel

Igaühel meist on visioon sellest, milline meie kaunis vannituba välja peaks nägema. Missugune mööbel, seinaplaadid, valgustid sinna juurde kuuluvad. Erinevalt kogenud töömehest ei tea aga alati igaüks täpselt, mis materjale ja kui palju meil selle kõige jaoks tarvis võib minna. Ja seda polegi tarvis!

Inimestel on erinevad teadmised ja oskused ning kõik meist ei peagi ehitustöö peensusi mõistma. Seepärast on parem ehitus ja selle planeerimine jätta inimestele, kes ennast just taolises rollis hästi tunnevad.

Esiti võib taolise kalkulatsioonitöö eest maksmine tunduda ebavajaliku väljaminekuna, kuid selle alusel on võimalik tööde käigus päris palju raha kokku hoida.

Seda enam, et omavahel kokku sobivad ehitusmaterjalid ei ole odavad ning iseteadlik valearvestus võib siin maksma minna sadu eurosid. Nii ongi väga tähtis teha ehitusfirmasse võimalikult täpne päring või veel parem, kutsuda konsultatsiooniks koju ehitaja.

 

Millega arvestada?

Meie ehitaja külla kutsumine maksab küll 35 eurot, kuid nii on juba eos võimalik vältida valearvestusi ja möödarääkimist. Silmast silma kohtumine ja oma käega ülemõõtmine annavad alati parima tulemuse. Lõppkokkuvõttes aitab see aga raha kokku hoida ning säästa tulutute poeskäikude või liigselt kokku ostetud ehitusmaterjalide pealt.

Kui ehitajaga enne tööde tegemist kohtuda ja kõik sammud põhjalikult läbi arutada, on ka hiljem lihtsam mõista, mis tööd täpselt ees seisavad. Kui kaua nendega aega läheb ning miks kõik kokku just nii palju maksab.

 

Kuidas saata täpset päringut hinnapakkumise jaoks?

Kui ehitaja koju kutsumiseks mahti pole, on aga hea, kui saadad oma soovide kohta võimalikult täpse kirjelduse.

Meil on kõigi hinnapäringute ja soovide üle väga hea meel, kuid vaid selge ja meile mõistetava päringu korral saame meie anda täpse ja kiire vastuse ja võimalikult ruttu teie ehitussoovid täita. Kui suured või väikesed need siis ka ei oleks!

 

Üks pilt on väärt tuhat sõna!

Esiti võiks hinnapäringu juures alati olla pilt, nii  on meil võimalik oma silmaga näha, milline objekt välja näeb ning mida seal korda teha tuleb. Pildile oleks mõistlik lisada ka mõõdud, sest sellest sõltub kui kaua kogu töö aega võtab ning kui palju materjali selle kõige peale kulub.

 

Mida on soov ringi teha?

Kindlasti tuleks ära märkida, mida soovitakse ringi teha. Inimeste maitsed erinevad ning see, mis ühe meelest on igati vonksus, tundub teisele ebasobiv. Tahame just teie soovidele vastu tulla ning anda endast parim, et teie unistusi täita. Et saaksime oma tööd hästi teha, tuleks alati kirja panna, millised need unistused on.

 

Tööde teostamise aeg?

Hinnapäringusse võiks ka ära märkida, millal peaks tööd tegema. Nii meil kui teil on päevad kiireid toimetamisi täis, kuid kindlasti leiame võimaluse, et just teile sobival ajal soovitud tööd ära teha.

 

Eelarve

Kirja võiks panna ka oma eelarve. Võimalusi, materjale ja ostukohti on väga erinevaid, mõni tahab marmorit ja teine lepib saepuruplaadiga. Kui ütlete, kui palju on teil võimalik ehitustöö peale kulutada, siis saame teha ka teie jaoks parima pakkumise. Meie aitame kõiki hea meelega!

 

Asukoht ja kontaktandmed

Abiks on ka see, kui kohe esimese hooga ära märkida, kus ehitusobjekt asub. Ning lõpuks kõige tähtsam! Alati tuleks päringusse kirja panna ka oma kontakt, et saaksime teile vastata!

Kokkuvõtteks võib öelda, et kõige parema tulemuse saab, kui ehitaja konsultatsiooniks koju kutsuda ning üheskoos kogu eesseisev töö üle vaadata.

Alati võib aga alustuseks meile saata ka pildid ja oma soovide täpse kirjelduse. 

Call Now Button