Igaühel meist on visioon, milline tulevane kaunis vannituba või renoveeritav ruum peale remonti peaks välja nägema.

Milline mööbel, seinaplaadid või valgustid sinna juurde kuuluvad. Erinevalt kogenud töömehest ei tea aga alati igaüks täpselt, mis materjale soovide täitmiseks tarvis võib minna või kuidas kogu protsess välja peab nägema.
Ja seda polegi tarvis — saada meile päring ning lepime kokku aja konsultatsiooniks!

Enne tööde alustamist on kõige parem kutsuda spetsialist objekti üle vaatama, sest telefoni või meili teel suheldes võivad olulised pisiasjad täpsustamata jääda ega loo soovitud lahendustest täit ülevaadet.

Esiti võib tunduda tüütu erinevate spetsialistide ülevaatuste ning konsultatsioonide planeerimine, kuid selle alusel on võimalik tööde käigus päris palju raha kokku hoida. Remondifirma meeskonnas on remondimeistrid, ehitajad, maalrid, santehnikud ja elektrikud — pakume kõikidele vajaminevatele remonditöödele ülevaatust ja konsultatsiooni koos hinnapakkumisega TASUTA!

Omavahel kokku sobivad ehitusmaterjalid ei ole odavad ning iseteadlik valearvestus võib maksma minna sadu eurosid.

Nii ongi väga tähtis teha ehitusfirmasse võimalikult täpne päring või veel parem, kutsuda konsultatsiooniks koju meie spetsialist.

Millega arvestada kalkulatsiooni koostamisel?

Konsultatsiooni käigus on juba eos võimalik vältida valearvestusi ja möödarääkimist.

Silmast silma kohtumine ja oma käega üle mõõtmine annavad alati parima tulemuse.

Lõppkokkuvõttes aitab see raha kokku hoida ning säästa tulutute poeskäikude või liigselt kokku ostetud ehitusmaterjalide pealt. Saada meile päring siit!

Kui ehitajaga enne tööde tegemist kohtuda ja kõik sammud põhjalikult läbi arutada, on ka hiljem lihtsam mõista, mis tööd täpselt ees seisavad. Kaua tööd aega võtavad ning miks kõik kokku just nii palju maksab.

Samuti oskab asjatundja öelda mahukamate tööde täpse maksumuse, mida on ainult telefonis öeldud info peale keeruline anda.

Kuidas saata täpset päringut hinnapakkumise jaoks?

Kui remondimeistri koju kutsumiseks mahti pole, on hea, kui saadad oma soovide kohta võimalikult täpse kirjelduse.

Meil on kõikide hinnapäringute ja soovide üle väga hea meel, kuid vaid selge ning meile mõistetava päringu korral saame anda täpse ja kiire vastuse ning võimalikult ruttu sinu remonditööd, nii suured kui väikesed, ära teha.

Üks pilt on väärt tuhat sõna!

Hinnapäringu juurde võiks alati lisada võimalikult palju pilte. Nii on meil võimalik oma silmaga näha, milline objekt välja näeb ning millised tööd seal ees ootavad.

Piltide täiendamiseks oleks hea lisada ka mõõdud, sest sellest sõltub, kui kaua kogu töö aega võtab ning kui palju materjali selle kõige peale kulub.

Mida on soov ringi teha?

Kindlasti tuleks ära märkida, mida soovitakse ringi teha. Inimeste maitsed erinevad ning see, mis ühe meelest on igati ideaalne, tundub teisele ebasobiv.

Et saaksime oma tööd hästi teha, tuleks alati soovid võimalikult täpselt sõnastada — millest alustame ja mis on tööde lõppeesmärk.

Tööde teostamise aeg?

Hinnapäringusse tasub ära märkida soovitud aeg tööde teostamiseks. Nii sul kui meil on päevad kiireid toimetamisi täis, kuid püüame leida võimaluse, et just sulle sobival ajal tööd ära teha.

Eelarve

Suurt rolli tööde tellimisel mängib ka eelarve. Võimalusi, materjale ja ostukohti on väga erinevaid, mõni tahab marmorit ja teine lepib saepuruplaadiga. Alati on mõistlik leida kuldne kesktee, alla mille ei ole kvaliteedis mõtet mööndusi teha.

Asukoht ja kontaktandmed

Abiks on ka ehitusobjekti asukoha mainimine. Mitmed uued tänavad ja uute nimedega tänavad ei ole alati kaartidelt leitavad.

Täpne objekti asukoht annab meile võimaluse koheselt pakkuda esimene aeg ülevaatuseks ja konsultatsiooniks.

Ning lõpuks kõige tähtsam! Alati tuleks päringusse kirja panna ka oma kontakt, et saaksime vastata!

Kokkuvõtteks võib öelda, et kõige parema tulemuse saab, kui ehitaja konsultatsiooniks koju kutsuda ning üheskoos kogu eesseisev töö üle vaadata.

Alati võib aga alustuseks meile saata ka pildid ja oma soovide täpse kirjelduse.