Soovid seinale kinnitada suure pildi, pildiraami või maali, aga ei ole täiesti kindel, kuidas seda teha? Kutsu meid seda paigaldama.

Saada päring

Pisitööde miinimumarve on 75€ koos käibemaksuga. See sisaldab meistri väljakutsetasu ja kuni ühte tundi tööd.

Järgneva töötunni hind on 50€ + käibemaks.
Hinnad kehtivad ühe töömehe kohta.

Kindlustusele pakkumise koostamine 100€ +km

Kõik esitatud tunnihinnad kehtivad ühe inimese kohta! Juhul kui töö iseloom nõuab abikäsi, suureneb arve vastavalt kaasatud inimeste arvule ja kulunud ajale.

Näiteks on vajalik kaasata abikäsi suuremate kui 100L boilerite, dušhinurkade, vannide paigaldusel, samuti teatud elektritööde puhul, töödele redeliga jne

Küsi ka võimaluse kohta tasuda tööde ja materjalide eest osade kaupa!

Suuremad ja projektipõhised tööd hinnastame peale ülevaatust.

Suurema töö konsultatsioon on TASUTA ja sisaldab endas objektiga tutvumist (loe konsultatsioonist lähemalt) ning detailse hinnapakkumise ja projektiplaani koostamist.

Vormilt päringut saates ütle meile:

 • mida on soov ringi teha või paigaldada
 • millal soovid tööde teostamist
 • täpne asukoht
 • võimalusel lisa link piltidega

+372 5555 1210 (E-R 9.00 – 17.00)
info@remondifirma.ee

OÜ Remondikompanii

Reg: 1413623

  NB! Palume täita telefoninumbri, nii saame kiiremini töömahu hindamiseks vajaliku info täpsustada.


  Oleme tänulikud, et kaalute meile päringu esitamist. Võtame Teiega ühendust esimesel võimalusel - järgmisel või ülejärgmisel tööpäeval. Pakilisemate murede korral palun helistage julgelt meie üldnumbrile!

  Tööpäeva välisel ajal helistajatega võtame ühendust järgmise tööpäeva hommikul.

  Seda päringut saates nõustute meie üldtingimustega 
  Loe lähemalt

  Piltide ostmine on vaid esimeseks sammuks. Seejärel on vaja mõelda, kuidas need turvaliselt seinale kinnitada. Mida massiivsem ja suurem raam, seda raskemaks ka pilt muutub. Kergema ja väiksema pildi saab edukalt seinale liimida või teibiga kinnitada. Miinuseks on samas see, et selline pilt on seinal püsivalt. Pildi eemaldamisest jäävad jäljed, mis on vaja viimistluse – või uue pildiga – kinni katta.

  Kui soovid pilti liigutada või eemaldada, võib paremaks valikuks olla seinale riputamine. Kõige klassikalisem meetod on risti üle pildi taguse kulgev nöör või traat ja selle naela otsa riputamine.

  Suuremate ja väärtuslikumate piltide puhul tasuks eelistada aukude seina puurimist, kinnituskonksude sisse keeramist ja kinnitusplaatidega konksu külge riputamist. Sel juhul peab muidugi pildi taga olev sein ka pildi raskust ja kinnitusviisi kannatama.

  Elavda sisekujundust piltidega

  Pilte saab edukalt kasutada ära sisekujunduses. Ja ainsaks reegliks on see, et reegleid pole. Seinale võib lisada ühe hiiglasliku pildi, mitukümmend väikest või kahe variandi kombinatsiooni. Erivärviliste raamide abil saab värvi ja kirevust tuua ka muidu neutraalse kujundusega tubadesse.

  Laias laastus võiks pildi keskkoht olla enam-vähem pilgu kõrgusel, kuid on olukordi, kus pilt sobib oluliselt kõrgemale või madalamale. Kindlasti pole vaja meeleheitlikult veenduda selles, et piltide raamid oleksid samal joonel uste, akende või muu mööbliga.

  Kuhu pilte riputada?

  Pildid on teretulnud kujunduselemendiks ja täienduseks igasse ruumi. See, mida kuhu riputada, sõltub väga palju inimeste enda soovidest ja eelistustest. Piltide paigutamisel seinale on klassikalised valikud näiteks toidupilt köögis, reisipildid koridori peal ning perepildid magamistoas ja elutoas. Ent natuke loomingulisust ja raamist välja mõtlemist mõjub pigem hästi.

  Kallimate või emotsionaalselt väga väärtuslike piltide paigaldamisel on mõistlik professionaalidelt nõu küsida, et pildile kogemata mitte kahju teha.