Kas paigaldatud akna või ukse ümbrus vajab viimistlemist? Võta meiega ühendust.

Saada päring

Meie väljakutse ja esimese töötunni tasu on 90€, mis on ühtlasi ka miinimumarve.

Iga järgnev töötund maksab 50€.

Kui töömaht on 6 tundi või rohkem, kehtib ühe tööpäeva hind 350€.

Kajastatud hindades sisaldub käibemaks.

Suuremad ja projektipõhised tööd hinnastame peale ülevaatust.

Suurema töö konsultatsiooniteenus maksab 35€+km ja sisaldab endas objektiga tutvumist (loe konsultatsioonist lähemalt) ning detailse hinnapakkumise ja projektiplaani koostamist.

Vormilt päringut saates ütle meile:

 • mida on soov ringi teha või paigaldada?
 • millal soovid tööde teostamist?
 • täpne asukoht?
 • võimalusel lisa linke või pilte.

+372 5555 1210
info@remondifirma.ee

OÜ Remondikompanii
Reg: 14136236

  NB! Palume täita telefoninumbri, nii saame kiiremini töömahu hindamiseks vajaliku info täpsustada.

  Aknapalede viimistlemise ABC

  Siseviimistluses ei ole ühte kindlat lahendust. On väga erinevaid variante, millest kõige populaarsem on aknapõskede ehk aknapalede kipsiga viimistlemine. Kui aknad asuvad sanitaarruumides, siis põsed reeglina plaaditakse ning puitmajades on levinud variandiks puitplaatide või puitliistude kasutamine.

  Ava on vaja ette valmistada, kattematerjal aknaraamist kuni siseseina nurgani paigaldada. Seejärel ootab ees pahteldamine, pahteldatud kohtade lihvimine ning aknapalede valgeks värvimine. Vajadusel saab kasutada ka nurgaliistu.

   

  Kuidas uksepaled viimistleda?

  Õiges suuruses ukseava ning uks aitavad ka viimistlust kergemaks muuta. Liiga suur ukseava tähendab, et viimistlemisele kulub palju rohkem aega, materjali ja raha. Kui leng asub seinatasapinnast oluliselt seespool, ei pruugi ukselengi külge kinnitavatest liistudest piisata. Võib tellida küll nurkliistud, kuid lihtsam valik võib olla liistude ärajätmine ja uksepalede viimistlemine. Nagu aknapalede viimistlemisel, on ka uksepalede juures populaarseks variandiks kipsi kasutamine ning protsess on küllaltki sarnane aknapalede viimistlemisele.

  Kui juba viimistlusele mõtlemine paneb õlgu väristama, tasub kaaluda professionaalide teenuse tellimist. Siseviimistlusega saab alustada varsti pärast akende ning uste paigaldamist. Võtmesõnaks on siinkohal montaaživahu kuivamise kiirus.