Kas WC poti paigaldus ning vahetamine on keeruline? Mitte eriti, ent see töö on tihti vähem kui meeldiv.

Ka siin võib olla suur abi kogenud meistrimehe soovitustest ning varasemast kogemusest. Kirjuta meile. Aitame valida parima lahenduse ja garanteerime toimiva tulemuse.

Saada päring

Meie väljakutse ja esimese töötunni tasu on 90€, mis on ühtlasi ka miinimumarve.

Iga järgnev töötund maksab 50€.

Kui töömaht on 6 tundi või rohkem, kehtib ühe tööpäeva hind 350€.

Kajastatud hindades sisaldub käibemaks.

Suuremad ja projektipõhised tööd hinnastame peale ülevaatust.

Suurema töö konsultatsiooniteenus maksab 35€+km ja sisaldab endas objektiga tutvumist (loe konsultatsioonist lähemalt) ning detailse hinnapakkumise ja projektiplaani koostamist.

Vormilt päringut saates ütle meile:

  • mida on soov ringi teha või paigaldada?
  • millal soovid tööde teostamist?
  • täpne asukoht?
  • võimalusel lisa linke või pilte.

+372 5555 1210
info@remondifirma.ee

OÜ Remondikompanii
Reg: 14136236

NB! Palume täita telefoninumbri, nii saame kiiremini töömahu hindamiseks vajaliku info täpsustada.

WC poti paigaldus nii, et kõik toimiks

WC poti paigalduses algab kõik sellest, kas tegu on tagant- või altjooksuga WC potiga.

Esimene variant tähendab seda, et toru on suunatud poti taha ja ühendus luuakse seinas oleva kanalisatsioonitoruga.

Teine variant, kanalisatsiooniava on põrandas ning WC-pott paigaldatakse otse selle kohale.

Kuigi kanalisatsiooniava on võimalik liigutada põrandalt seinale ning vastupidi, on see kallis ja tülikas lahendus. Parem oleks kasutada juba olemasolevat ühendust ning seda WC poti ostmisel ka silmas pidada.

WC poti oma kohale kinnitamiseks on võimalus kasutada silikooni või kruvisid. Mõlemad meetodid garanteerivad kindla kinnituse.

Küll tuleb aga tähelepanu pöörata sellele, kui vannitoas on põrandaküte. Kui pole teada, kuhu saaks turvaliselt kruvid panna, on ainsaks võimaluseks silikoonkinnitus.

Kui WC poti paigaldus ise ette võtta, tasub teada, et vältida tuleb montaaživahu kasutamist. Selle kasutamine võib kaasa tuua tõsised ummistused kogu süsteemis.

Paigaldamise üks võimalus on ka loputuskasti seina taha viimine. WC-pott kinnitub seina taga olevale raamile, mis omakorda kinnitub põranda ja seina külge. See on väga elegantne lahendus, kuid sellise paigalduse jaoks võiks kindlasti meid appi kutsuda, et vältida hilisemaid plaaditud ning viimistletud seina taga tekkivaid lekkeid.

Mida silmas pidada, kui ees ootab WC poti vahetus?

Paljudes majades määrab just kanalisatsioonitoru asukoht ära selle, millise poti saab valida ning kuhu ja kuidas see paigaldada. Enamikes nõukogude ajal ehitatud kortermajades jookseb kanalisatsioonitoru  poti taga. Vanades majades on tihti probleemiks ka kõrgele ehitatud kanalisatsioonitoru, mille otsa uuemad mudelid eriti sobida ei taha. Toru ning poti ühendamise toru nurk võib tootjamaast olenevalt väga erinev olla. Õnneks on lahenduseks lihtne üleminekudetail, mille valikuga saab töömees aidata.

Kui ei ole kunagi varem pidanud WC-poti vahetust ette võtma, on tõenäoliselt lihtsam ning ajasäästlikum paigaldustöö asjatundjale jätta.