Kuigi iga kodumasin ning kapp on köögis tähtis, on tõenäoliselt kõige olulisem kuldne kolmnurk – külmkapp, pliit ja valamu. Neist kolmest omakorda leiab enim kasutamist valamu. Seetõttu peab selle paigaldusele ja ümber jäävale ruumile erilist tähelepanu pöörama.

Kui sul on küsimusi, pole kindel mida või kuidas teha, või tahad töö lihtsalt kogenud meistrimeestele jätta, võta meiega julgelt ühendust.

Saada päring

Meie väljakutse ja esimese töötunni tasu on 90€, mis on ühtlasi ka miinimumarve.

Iga järgnev töötund maksab 50€.

Kui töömaht on 6 tundi või rohkem, kehtib ühe tööpäeva hind 350€.

Kajastatud hindades sisaldub käibemaks.

Suuremad ja projektipõhised tööd hinnastame peale ülevaatust.

Suurema töö konsultatsiooniteenus maksab 35€+km ja sisaldab endas objektiga tutvumist (loe konsultatsioonist lähemalt) ning detailse hinnapakkumise ja projektiplaani koostamist.

Vormilt päringut saates ütle meile:

  • mida on soov ringi teha või paigaldada?
  • millal soovid tööde teostamist?
  • täpne asukoht?
  • võimalusel lisa linke või pilte.

+372 5555 1210
info@remondifirma.ee

OÜ Remondikompanii
Reg: 14136236

NB! Palume täita telefoninumbri, nii saame kiiremini töömahu hindamiseks vajaliku info täpsustada.

Valamu paigaldus nii, et köögis toimetamine oleks mugav

Paigaldamisel on üks esimesi küsimusi see, kas vahetatakse välja ainult valamu või valamu koos köögimööbliga? Jättes vana mööbli sisse, tuleks uue paigaldamisel lähtuda vana valamu mõõtudest. Kui pole veel jõudnud uut valamut valida, mõtle poes ringi vaadates praktilisele poolele:

  • Kas kraanikaussi kasutatakse vaid nõude ja toiduainete pesemiseks?
  • Kas kokkamisel oleks vaja valamu lisapinda?
  • Kas soovid ühe või kahe kausiga valamut?
  • Millised lisatarvikud võiksid kasulikuks osutuda (sifoon, seebidosaator, lõikelaud, nõrutuskauss, köögihunt)?
  • Kas eelistad klassikalist (terasvalamu), pika kasutuseaga ning kõrge kuumataluvusega (graniitvalamu) või kriimustuskindlat ja ääretult kergesti puhastatavat (keraamika) lahendust?

Paigaldamiseks on mitu võimalust, mille seast meie töömehed saavad aidata parima valida. Valamu paigaldamine tööpinna sisse tähendab ülaltpoolt paigaldamist. See on parim variant väga erineva kuju, suuruse ning ka stiiliga valamute jaoks. Sarnaselt paigaldatakse ka õhukese ülaservaga valamu. Õhuke servaprofiil aitab luua peaaegu märkamatu ülemineku tööpinna ning kraanikausi vahel. Valamute pealt paigaldamine on kiire ja lihtne. Ainus erand on tasapinnalise disainiga valamu, mille jaoks on vaja tööpinna servakontuur välja freesida.

Teiseks võimaluseks on valamu altpoolt paigaldamine. Sellise lähenemisega on lõpptulemuseks servadeta viimistlus. Töötasapinna alla kinnitatud valamut on ka äärmiselt lihtne puhastada ja tulemus on stiilipuhas ning praktiline. Sõltumata sellest, missuguse valamu või paigaldusviisi kasuks otsustad, meie meistrimehed on saavad sind aidata.