Sise- ja välisukse paigaldus

Uks on justkui kindluse värav – kas siis majja sisenemiseks või ühest toast teise liikumiseks. Vanade ja väsinud uste väljavahetamise aeg jõuab varem või hiljem kätte. Kuidas seda teha?

 

Abistame uste vahetamisel ja paigaldamisel

Enne kui uut siseustust paigaldama hakata, on vana uks vaja eest ära võtta. Just vanemate majade puhul võib ootamatult selguda, et koos ukseliistudega tuleb kaasa ka jupike seinast ning loodis seinaava asemel on ootamas trapetsikujuline moodustis. Pärast ukseava puhastamist on võimalus võtta täpsed mõõdud ning õigetes mõõtudes uks ära tellida.

Siseuste paigaldamise juures tuleb ka sellega, et siseuksed paigaldatakse juba viimistletud põranda peale ehk seda tuleb mõõtes ka arvesse võtta. Kui peaks juhtuma et põrand ei ole mõõtmise hetkel veel lõpetatud, ei tasu enda umbkaudseid mõõte uskuma jääda, vaid lasta seda teha asjatundjatel.

 

Saada päring

Hinnainfo

Meie meistrite väljakutse tasu on 35 €, mis sisaldab objektiga tutvumist ja kuni 30 minutit konsultatsiooni.

Esimene töötund on 50 €, mis on ühtlasi ka miinimumtasu.

Iga järgnev töötund on 35 €.

Tasumine on võimalik nii sularahas, kui pangakaardiga kohapeal.

 

Loe kasulikku postitust, kuidas konsultatsioon (link avaneb uues aknas) aitab koostada täpsema remondikalkulatsiooni.

 

Vormilt päringut saates kirjuta:

  • mida on soov ringi teha või paigaldada?
  • millal soovid tööde teostamist?
  • missugune eelarve on töödele?
  • täpne asukoht?

 

+372 5555 1210

info@remondifirma.ee

 

OÜ Remondikompanii

Reg: 14136236

NB! Palume täita telefoninumbri, nii saame kiiremini töömahu hindamiseks vajaliku info täpsustada.

Siseplaneeringu muutmine ehk mida arvestada ukse paigaldamisel

Siseplaneeringut muutes on tõenäoliselt vaja erilist tähelepanu pöörata uksetüübile. Kui uus ukseava viib sauna või vannituppa, peaks ka uks ise olema niiskusele tavalisest vastupidavam. Kui plaan on aga lisada näiteks katlaruum, peaks eluruumi viiv uks olema tuletõkkeuks. Kaaluda võib ka heliisolatsiooniga siseust, et ühes ruumis pilli harjutav laps teises ruumis õppivat õde või venda ei häiriks.

 

Välisukse paigaldamine ja vahetamine

Välisukse juures on kõige tähtsam veenduda selles, et uks on mõeldud eri ilmaoludes kasutamiseks. Siseuks ei sobi mingil juhul välitingimustesse ning liiga suure temperatuurierinevusega ruumide vahele.

 

Ukseliistud on täpiks „i“ peal

Tolmuvabade töövõtete ja töövahendite kasutamine muudab paigaldusprotsessi puhtamaks ja mugavamaks. Professionaalsete töömeeste lahkudes ei tohiks olla vajadust ise ruume koristama hakata. Kui uks on paigas, on vaja vaid viimistleda, vahed vahuga täita ja muidugi ei saa unustada ukseliiste.

Uued liistud on see viimane asi, mis on vaja ära teha, et töö lõpetatuks lugeda. Kui see tundub siiski liiga suur ettevõtmine, anna vaid teada ja tuleme appi!

Call Now Button