Mööbli paigaldus – kutsu appi kogenud mööblipaigaldajad

Mööbli ostmine on põnev tegevus. Väga huvitav on tutvuda eri variantidega, näha kõikvõimalikke disainilahendusi ning leida just sellised materjalid ja stiilid, mis sobivad ideaalselt soovitud ruumi.

Teine teema on aga see, kui valikud tehtud, ostud sooritatud ning mööbel on koju jõudnud. Reeglina ei tule mööbel ühes tükis, vaid eri juppidena ning see on vaja ise kokku panna. Sellisel juhul võib põnev tegevus üpris kiiresti muutuda tüütuks ning kohustuslikuks tegevuseks. Juhised on segased ja kõige hullem on see, et mõni jupp tundub puudu olevat!

Professionaalsed mööblipaigaldajad aitavad selle sasipuntra lahti harutada, nii et kutsu meid aga julgelt appi, kui on vaja uus mööbel kokku panna, raske mööbel oma kohale liigutada või kolimisejärgselt kapid ja riiulid seinale kinnitada.

 

Saada päring

Hinnainfo

Meie meistrite väljakutse tasu on 35 €, mis sisaldab objektiga tutvumist ja kuni 30 minutit konsultatsiooni.

Esimene töötund on 50 €, mis on ühtlasi ka miinimumtasu.

Iga järgnev töötund on 35 €.

Tasumine on võimalik nii sularahas, kui pangakaardiga kohapeal.

 

Loe kasulikku postitust, kuidas konsultatsioon (link avaneb uues aknas) aitab koostada täpsema remondikalkulatsiooni.

 

Vormilt päringut saates kirjuta:

  • mida on soov ringi teha või paigaldada?
  • millal soovid tööde teostamist?
  • missugune eelarve on töödele?
  • täpne asukoht?

 

+372 5555 1210

info@remondifirma.ee

 

OÜ Remondikompanii

Reg: 14136236

NB! Palume täita telefoninumbri, nii saame kiiremini töömahu hindamiseks vajaliku info täpsustada.

Kogenud mööblipaigaldaja koos õigete tööriistadega teeb töö kiiremini

Nagu igal teisel alal, tuleb kogemus abiks ka mööbli kokkupanemisel ning paigaldamisel. Kui tavainimesel võib mõne jonnaka mööblieseme kokkupanekuks kuluda terve päev, siis meie teeme sama töö ära tunniga! Komplektis olevad juhendid võivad olla telliskivi kaalus raamatu mõõtu ja sama keeruline kui hiina keel!

Lisaks kogemusele aitab mööbli paigaldamist ja kokkupanekut kiirendada ka õigete tööriistade olemasolu. Kuigi müüja võib kuulutada, et kõik vajalik on komplektis olemas, siis sellest hädisest tööriistakesest mugavaks ja kiireks tööks ei piisa. Ja kui peaks juhtuma, et mõni vajalik kruvi või kinnitus on puudu, on töömehel võimalus see asendada.
Ehk selle asemel, et oma närve kulutada, saad hoopis päeva nautida, oma aega meeldivamalt täita ning koju tulles uue mööbli kohe kasutusele võtta.

Kuidas kõlab? Kutsu julgelt meid enda eest mööblit kokku panema!

Call Now Button