Köögikappide kinnitamine ja paigaldamine

Köögikappide eduka paigaldamise aluseks on hea plaan. Sellisel moel on kindel, et mööbel on pärast paigaldamist ka lihtsasti kasutatav. Seetõttu on mööbli paika panekul suureks abiks asjatundlikud mööblipaigaldajad. Tänu pikale kogemusele oskame nõu anda, kuhu ja kuidas kappe paigaldada, milliseid kruve kasutada, et kapid ka seinas püsiksid ning kuidas jälgida, et kapid ka kasutatavad oleksid. Kvaliteetsed tööriistad teevad kogu protsessi lihtsamaks ja kiiremaks.

 

Saada päring

Hinnainfo

Meie meistrite väljakutse tasu on 35 €, mis sisaldab objektiga tutvumist ja kuni 30 minutit konsultatsiooni.

Esimene töötund on 50 €, mis on ühtlasi ka miinimumtasu.

Iga järgnev töötund on 35 €.

Tasumine on võimalik nii sularahas, kui pangakaardiga kohapeal.

 

Loe kasulikku postitust, kuidas konsultatsioon (link avaneb uues aknas) aitab koostada täpsema remondikalkulatsiooni.

 

Vormilt päringut saates kirjuta:

  • mida on soov ringi teha või paigaldada?
  • millal soovid tööde teostamist?
  • missugune eelarve on töödele?
  • täpne asukoht?

 

+372 5555 1210

info@remondifirma.ee

 

OÜ Remondikompanii

Reg: 14136236

NB! Palume täita telefoninumbri, nii saame kiiremini töömahu hindamiseks vajaliku info täpsustada.

Kuhu paigaldada köögikapid väiksemas köögis?

Suuremas köögis tundub mööbli paigaldamine lihtsam. On tunduvalt rohkem valikuvõimalusi, kuhu mida tõsta ja planeerimine on seetõttu kergem. Sama kehtib ka tavapäraste mõõtude ning klassikalise kujuga köögi kohta.
Tellitud mööblikomplektis on tõenäoliselt arvestatud kappide suuruse ja ruumiga ning neile leidub koht ka ebastandardsete lahendustega köögis. Seetõttu võib juhtuda, et esmapilgul kallimana tunduv erilahendus osutub hoopis lihtsamaks ning säästab nii raha kui aega.

Eritellimusel mööbel on eriti oluline väiksemas köögis, kus ruumiga on kitsas käes. Väiksemas köögis võib ka üleüldisemalt loovamalt läheneda. Tööpinnaks sobiva kapi võib paigaldad teise nurka või käigutee äärde, kasutada siinidel libisevaid lisatööpindu ning muid tarku lahendusi. Kõik sõltub sellest, kuidas ruumi on.

 

Köögikappide seinale kinnitamisel jäta ruumi ustele ja kõrgusse

Köögikappide seinale kinnitamisel alusta ülemistest kappidest. Nende paigaldamine on palju lihtsam, kui ei pea samal ajal üle alumiste kappide küürutama. Kõrguse valimisel võiks lähtuda kas kasutajate keskmisest pikkusest või kinnitada kapid selle järgi, kes armastab köögis enim aega veeta.

Kindlasti tuleb ette mõelda ja jätta ruumi nii ustele kui kõrgusse. Pole midagi hullemat, kui pärast kappide paigaldamist avastada, et kapi peale ei mahugi ära potid, mida plaanisid seal hoida või kapi ust ei saa täielikult avada. Selliste äparduste vältimiseks on hea mõte kutsuda appi oma ala professionaalid, ehk kui tunned et vajad abi, võta meiega julgelt ühendust.

Call Now Button