Köögikappide kinnitamine ja paigaldamine

Köögikappide eduka paigaldamise aluseks on väga täpne mõõtmine ja avanevate uste mõõtudega arvestamine. Vajaksid sellega kogenud remondimeeste abi? Kirjuta meile!

Saada päring

Hinnainfo

Väljakutse / konsultatsioon:
Meie meistrite väljakutse tasu on 35 €, mis sisaldab objektiga tutvumist ja kuni 30 minutit konsultatsiooni.

Töö:
Meistri esimene töötund on 50 €, mis on ühtlasi ka miinimumtasu.
Iga järgnev töötund on 35 €.

Suuremad, projektipõhised tööd:
Hind kokkuleppel.
Tasumine on võimalik nii sularahas, kui pangakaardiga kohapeal.

 

Loe ka kasulikku postitust, kuidas konsultatsioon (link avaneb uues aknas) aitab koostada täpsema remondikalkulatsiooni.

 

Vormilt päringut saates ütle meile:

  • mida on soov ringi teha või paigaldada?
  • millal soovid tööde teostamist?
  • missugune eelarve on töödele?
  • täpne asukoht?

 

+372 5555 1210
info@remondifirma.ee

 

OÜ Remondikompanii
Reg: 14136236

NB! Palume täita telefoninumbri, nii saame kiiremini töömahu hindamiseks vajaliku info täpsustada.

Kuhu paigaldada köögikapid väiksemas köögis?

Suuremas köögis on köögimööbli paigaldamine lihtsam. On tunduvalt rohkem valikuvõimalusi, kuhu mida tõsta ja planeerimine on seetõttu kergem. Tavapäraste mõõtude ning klassikalise kujuga köök sobib pea igasse suuremasse kööki hästi ja ruumi jääb ülegi. Kui kapid saabusid kokku panemata, on vaja need vaid kokku panna ja oma kohale sobitada.

Väiksemas köögis toimetades on aga iga sentimeeter arvel laiuses, kõrguses ja sügavuses. Et vältida eritellimusel kalli köögimööbli tellimist, on enamasti võimalik saada hea tulemus ka standardlahendustega. Tuleb vaid neid mõne sentimeetri võrra lühendada või sobitada ümbritseva mööbliga.

Alati võib ka loovamalt läheneda. Tööpinnaks sobiva kapi võib paigaldada teise nurka või käigutee äärde? Võib kasutada siinidel libisevaid lisatööpindu ning muid tarku lahendusi.

 

Köögikappide seinale kinnitamisel jäta ruumi ustele ja kõrgusse

Kappe tellides on vaja veenduda, et ruum saab ideaalselt ära kasutatud. Varsti ongi aeg saabunud kapid kokku panna ja oma kohale kinnitada.

Seinale kinnitamisel on vaja alustada ülemistest kappidest. Nende paigaldamine on palju lihtsam, kui ei pea samal ajal üle alumiste kappide kummardama.

Call Now Button