Aitame planeerida ja ehitada sobivaimat garderoobi sinu ruumidesse. Võta ühendust! Garderoob ning garderoobkapp aitavad tavalise kapiga võrreldes põrandapinda oluliselt paremini kasutusele võtta. Ent kuidas planeerida ja seejärel ehitada enda ruumi parimat garderoobi, kuhu mahub kõik vajalik?

Saada päring

Meie väljakutse ja esimese töötunni tasu on 50 €+km, mis on ühtlasi ka miinimumarve.

Iga järgnev töötund maksab 35 €+km.

Kui töö võtab kauem kui 4h lepime hinnas enne töö algust eraldi kokku.

Suuremad ja projektipõhised tööd hinnastame enamasti peale ülevaatust.

Suurema töö konsultatsiooniteenus maksab 35€+km ja sisaldab endas objektiga tutvumist (loe konsultatsioonist lähemalt) ning detailse hinnapakkumise ja projektiplaani koostamist.

Vormilt päringut saates ütle meile:

  • mida on soov ringi teha või paigaldada?
  • millal soovid tööde teostamist?
  • täpne asukoht?
  • võimalusel lisa linke või pilte.

+372 5555 1210
info@remondifirma.ee

OÜ Remondikompanii
Reg: 14136236

NB! Palume täita telefoninumbri, nii saame kiiremini töömahu hindamiseks vajaliku info täpsustada.

Nõustame garderoobi planeerimisel enne tellimist

Nii leiad sobivaimad garderoobilahendused. Ning kui vajad hiljem abi garderoobikapi ehitamisel, oleme olemas.

Erinevalt tavalisest põrandakapist, saab garderoobikapi ehitada täpselt vabale ruumile. Põrandast laeni ulatuvad kapid võimaldavad panipaigana kasutusele võtta ka ruumi, mis põrandakapil lihtsalt tühjaks jääb. Ja kui tuba on väike, vali lihtsalt peegeluksed, mis aitavad ruumist suuremat muljet jätta.

Garderoobi ehitamisel pea meeles

Garderoob peaks olema täpselt nii suur ja nii väike, kui sa vajad. Liiga väike kapp ei täida oma eesmärki, liiga suur kapp võtab aga ära ruumi, mida saaks teisiti kasutada. Ära unusta ka seda, kelle jaoks kapp ehitatakse ja mille mahutamiseks. Kas sinna lähevad ainult kasutusel olevad riided või peaks ruumi jaguma ka hooajaliste rõivaste mahutamiseks?

Garderoobikapi ehitamine sobivasse kohta

Mõtle sellele, kuidas sa magamistuba kasutad ja kui palju ruumi sul vaja läheb. Reeglina ehitatakse garderoobikapp toa lühemasse seina, maast laeni variandina. Kui magamistuppa on planeeritud aga ka töölaud ja arvutinurk, tasub garderoobikapp äkki ehitada hoopis toa pikemasse serva ja peita uste taha ka kirjutuslaud?

Garderoobikapi saab ehitada isegi ebahariliku kujuga tubadesse – kas toas on kitsas kasutamata nurk? On tegu katusealuse ruumiga, kuhu kalde tõttu riidekapp ei mahu? Või hoopis täisnurgast suurem või väiksem nurk?

Missuguseid riiuleid ja kandureid vajad oma garderoobi?

Pole mõtet investeerida kümnetesse erinevatesse vidinatesse, mis peaksid organiseerimise kergemaks tegema. Riiulid ja hoiukarbid on tunduvalt universaalsemad, kui spetsiaalset ühe või teise riideesemetüübi jaoks mõeldud lahendused. Ja riidetorudele saab riputada kõike alates pükstest ja kleitidest, lõpetades ülikonna ja lipsudega.

Klassikalised sahtlid võtavad aga liialt ruumi, nii et mõtle hoolikalt läbi, kas sul ikka on neid vaja. Riiulid aga peaksid olema sellisel kõrgusel, et neile pääseks ligi kummardamata ja küünitamata. Ning kui ei oska valida, mida võtta ja mida jätta, anna meile endast märku. Pikaajalisele kogemusele toetudes pakume sulle kindlasti variante, mis muidu pähegi ei tule.