On remondiaeg!

Meil on võimalik remondi eest tasuda ilma täiendavate lisakuludeta kuni ühe aasta jooksul.

Google’i arvustuste keskmine hinne: 4,9

Google reiting

"Härrad paigaldasid meie trepihalli lambi väga keerukates ja kõrgetes oludes - töö kiire ja korralik ning keegi ei vingunud, et ebamugav on. Positiivse üllatusena oskavad uue-aja remondimehed ka sõbralikult suhelda - kindlasti soovitan!"
Fredi Filing
Fredi Filing
"Hea ja kiire töö, kvaliteet hea, hinnad mõistlikud. Usaldusväärsed ja sümpaatsed töömehed. Tee nimekiri vajaminevatest töödest ja ülejäänu sh materjali eest hoolitsevad juba nemad."
Liina Sadrak
"Väga professionaalne ja kena töö, ka kõige pisimate erisoovide- ning vajadustega arvestav! Samuti meeldiv, kiire ja asjalik suhtlus. Igati edaspidise koostöö vääriline firma. Tänan!"
Supsi Ispus

0 kuluga Remondifirma.ee finantseering

Vajadusel pakume ka võimalust finantseerida töid/materjale 12 kuu jooksul ilma lisanduvate kuludeta. See tähendab et hinnapakkumises toodud summale ei lisandu ei intressi, ei lepingu tasu -haldus ega muud tasu.

Ainsaks tingimuseks on krediiditesti läbimine meie koostööpartneri Holm Bank AS-i kodulehel. Täpsem info meie spetsialistilt.

Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS.

Holm Bank

Esimene samm

Esita meile tööde kohta päring

Enne kui saab kaasata remondimeistrit ning hakata töid teostama, tuleks täpselt läbi mõelda, mis töid soovitakse tellida ja millised on soovitud lahendused ning koostada plaan.

Kui endal on oskused ja kogemused olemas, on päringu esitamine läbi meie kontaktivormi lihtne. Soovid ja ideed kirja ja meie poole teele.

Kui aga tunned ebakindlust, ära kõhkle ja anna sellest meile teada. Meie objektijuhid hinnastavad aastas 100+ objekti ja võivad olla suureks abiks juba päringu esitamisel.

Detailselt ja võimalikult täpselt sõnastatud päring aitab soovidest selgemat pilti luua ning vähendab ka pakkumise koostaja ajakulu ning on heaks sisendiks ülevaatuseks ettevalmistumisel.

Päringule võiks lisada täpsemaks esmaseks kontaktiks ka pilte objekti hetkeseisust.

Päringuid ootame läbi kontaktvormi, otse e-postile info@remondifirma.ee või telefonil 5555 1210.

Teine samm

Konsultatsioon, ülevaatus ja hinnapakkumine

Peale päringu laekumist võtame Teiega ühendust, et kokku leppida sobiv aeg ülevaatuseks ja konsultatsiooniks.

Ülevaatuse käigus kaardistame ära kõik vajalikud tööd, konsulteerime sobivate ja teostatavate lahenduste ning materjalide osas.

Materjalide valik on suur ja lai, kuid saame klienti nõustada kõikide tänapäevaste lahendustega.

Keraamiline plaat – klinker-, täismass- või tavaline keraamiline plaat? Libisemis- ja kulumiskindluse klass? Põrandakate – klassikaline puitparkett, laminaat, PVC, LVT, SPC või hoopis naturaalne laudis?

Ülevaatusest lähtuva vormistatud hinnapakkumise edastame Teile 3-5 tööpäeva jooksul.

Kolmas võimalus

Omarahastus

Omarahastuse korral on kliendil töödeks vajalik summa olemas.

Küsi pakkumist