Lihtne viis kodu või kontor õdusamaks muuta on uus siseviimistlus. See ongi sanitaarremont – kapitaalsest renoveerimisest soodsam võimalus anda nii elu- kui äriruumidele värske ilme. Selle termini alla kuuluvad kõik pindmised viimistlustööd, mis loovad ruumides värskema mulje. Sanitaartööde eelduseks on aluskonstruktsioonide on väga hea seisukord. Siis saabki piirduda ainult pindmiste töödega.

Saada päring

Meie väljakutse ja esimese töötunni tasu on 50 €+km, mis on ühtlasi ka miinimumarve.

Iga järgnev töötund maksab 35 €+km.

Kui töö võtab kauem kui 4h lepime hinnas enne töö algust eraldi kokku.

Suuremad ja projektipõhised tööd hinnastame enamasti peale ülevaatust.

Suurema töö konsultatsiooniteenus maksab 35€+km ja sisaldab endas objektiga tutvumist (loe konsultatsioonist lähemalt) ning detailse hinnapakkumise ja projektiplaani koostamist.

Vormilt päringut saates ütle meile:

  • mida on soov ringi teha või paigaldada?
  • millal soovid tööde teostamist?
  • täpne asukoht?
  • võimalusel lisa linke või pilte.

+372 5555 1210
info@remondifirma.ee

OÜ Remondikompanii
Reg: 14136236

NB! Palume täita telefoninumbri, nii saame kiiremini töömahu hindamiseks vajaliku info täpsustada.

Mis on enamtellitud tööd ruumide värskendamiseks?

Seintele saab anda uue välimuse värvimise või vana tapeedi asendamisega. Põrandatele aga lihvimise-õlitamisega või pealmise põrandakatte (katteparketi või vaipkatte) vahetamisega.

Köökidele ja tualettruumidele annab värskema ilme plaadivuukide puhastamine või uuesti vuukimine. Kui vuukidega tegelemisest ei piisa, aitab osaliselt või täielikult keraamiliste plaatide vahetamine.

Need tööd võivad eraldi hinnates tunduda väikesed. Ent väga paljudel juhtudel on sanitaarremont täiesti piisav, et anda kodule või ka kontorile värskem ilme.

Sanitaarremont on vajalik ca 7-10 aasta tagant

Reeglina on sanitaarremonti ehk hooldusremonti vaja teha iga 7-10 aasta järel. Kümne aastaga on ruumide seisukord või ka enda maitse oluliselt muutunud ning kasutatud värvid ja materjalid aastatega väsinud.

Eriti oluliseks muutub see äripindadel. Värske muljega teenindusruumid on klientidele palju kutsuvamad, kui tuhmunud ja kriimulise värvkattega ruumid. Kvaliteetne sanitaarremont aitab kodu või kontori kasutusiga pikendada.

Võta meiega ühendust ja teeme sinu ruumides vajalikud tööd kiirelt ja professionaalselt!

Tihti liigitatakse sanitaarremondi alla väga erinevaid töid.

Siiski reeglina ei hõlma see termin kapitaalseid renoveerimistöid nagu uue põranda ehitamine, plaatimine, vaheseinte lisamine või eemaldamine ning torustiku vahetamine.

Kuigi saame kõigi nende töödega aidata (võta ühendust), keskendume sellel leheküljel värskendusremondile.