Vajad abi vannituppa mööbli paigaldamisel ja sellega kaasnevatel töödel? Kirjuta meile ning tuleme appi.

Saada päring

Meie väljakutse ja esimese töötunni tasu on 50 €+km, mis on ühtlasi ka miinimumarve.

Iga järgnev töötund maksab 35 €+km.

Kui töö võtab kauem kui 4h lepime hinnas enne töö algust eraldi kokku.

Suuremad ja projektipõhised tööd hinnastame enamasti peale ülevaatust.

Suurema töö konsultatsiooniteenus maksab 35€+km ja sisaldab endas objektiga tutvumist (loe konsultatsioonist lähemalt) ning detailse hinnapakkumise ja projektiplaani koostamist.

Vormilt päringut saates ütle meile:

  • mida on soov ringi teha või paigaldada?
  • millal soovid tööde teostamist?
  • täpne asukoht?
  • võimalusel lisa linke või pilte.

+372 5555 1210
info@remondifirma.ee

OÜ Remondikompanii
Reg: 14136236

NB! Palume täita telefoninumbri, nii saame kiiremini töömahu hindamiseks vajaliku info täpsustada.

Mis on top 5 vannituppa paigaldatavat eset?

Kuigi me oleme kliente aidanud väga erinevate lahendustega, on siin viis populaarsemat asja, mille paigaldamist tihti küsitakse.

Vann või dushinurk või dushialus
On inimesi, kes eelistavad vanni ja on neid, kes eelistavad duši. Meie meistrimeeste abiga on garanteeritud õige kalle dušinurga põrandal, korrektselt paigaldatud dušialus ja mugavalt kasutatav vann.

Wc-pott

WC-poti paigaldamisel on eriti oluline selle kõrgus ning ka torude nurk ja õige kalle. Liiga madalale või kõrgele paigutatud wc-pott on esmalt ebamugav kasutada ja probleeme võib tekkida ka äravooluga. Selliste probleemide vältimiseks võta meiega ühendust. WC-poti vahetamine on kiire töö.

Vannitoakapp

Kuhu mahutada purgid, potsikud ning muu, mida vannitoas vaja läheb? Muidugi on lahenduseks korralik kapp. Aitame valitud vannitoakapi poepakendist kokku panna ja oma kohale paigutada. Soovi korral anname ka enne mööbli valimist nõu, missugust mööblilahendust eelistada.

Peegel või peegliga kapp

Peegliga kapp on kaks ühes lahendus. Lisaks panipaigaks olemisele täidab see ühtlasi ka hädavajaliku peegli rolli. Näeme, kuidas vannitubades on peegliga kapid muutumas aina populaarsemaks. Oleme alati valmis abistama nende paigaldamisel.

Segistid

Halvasti paigaldatud või ebasobivate tihenditega segistid võivad kiirelt hakata igapäevaelu häirima. Tuleme ja aitame segisti paigaldada nii, et see ka kestab ja töötab eeskujulikult.