Vajad abi siseukse või välisukse vahetamisel uue vastu? Kirjuta meile! Aitame mõõta ukseava enne ukse tellimist ja ukse saabudes selle korrektselt oma kohale paigaldada koos ukseümbruse viimistlemisega.

Saada päring

Meie väljakutse ja esimese töötunni tasu on 50 €+km, mis on ühtlasi ka miinimumarve.

Iga järgnev töötund maksab 35 €+km.

Kui töö võtab kauem kui 4h lepime hinnas enne töö algust eraldi kokku.

Suuremad ja projektipõhised tööd hinnastame enamasti peale ülevaatust.

Suurema töö konsultatsiooniteenus maksab 35€+km ja sisaldab endas objektiga tutvumist (loe konsultatsioonist lähemalt) ning detailse hinnapakkumise ja projektiplaani koostamist.

Vormilt päringut saates ütle meile:

  • mida on soov ringi teha või paigaldada?
  • millal soovid tööde teostamist?
  • täpne asukoht?
  • võimalusel lisa linke või pilte.

+372 5555 1210
info@remondifirma.ee

OÜ Remondikompanii
Reg: 14136236

NB! Palume täita telefoninumbri, nii saame kiiremini töömahu hindamiseks vajaliku info täpsustada.

Abistame uste vahetamisel ja paigaldamisel

Uste-akende vahetus on meile tuttav töö.

Siseplaneeringu muutmine ehk mida arvestada ukse paigaldamisel

Siseplaneeringut muutes on tõenäoliselt vaja erilist tähelepanu pöörata uksetüübile. Kui uus ukseava viib sauna või vannituppa, peaks ka uks ise olema niiskusele tavalisest vastupidavam. Kaaluda võib ka heliisolatsiooniga siseust, et ühes ruumis pilli harjutav laps teises ruumis õppivat õde või venda ei häiriks.

Välisukse paigaldamine ja vahetamine

Välisukse juures on kõige tähtsam veenduda selles, et uks on mõeldud välitingimustes kasutamiseks. Siseuks ei sobi mingil juhul välitingimustesse ning liiga suure temperatuurierinevusega ruumide vahele.

Ukseliistud on täpiks „i“ peal

Tolmuvabade töövõtete ja töövahendite kasutamine muudab paigaldusprotsessi puhtamaks ja mugavamaks. Professionaalsete töömeeste lahkudes ei tohiks olla vajadust ise ruume koristama hakata. Kui uks on paigas, on vaja vaid viimistleda, vahed vahuga täita ja muidugi ei saa unustada ukseliiste.

Uued liistud on see viimane asi, mis on vaja ära teha, et töö lõpetatuks lugeda. Kui see tundub siiski liiga suur ettevõtmine, anna vaid teada ja tuleme appi!