Vajad abi siseukse või välisukse vahetamisel uue vastu? Kirjuta meile! Aitame mõõta ukseava enne ukse tellimist ja ukse saabudes selle korrektselt oma kohale paigaldada koos ukseümbruse viimistlemisega.

Saada päring

Pisitöödel kuni 1 päev, kehtib tunnihind 50€. Kajastatud hinnas sisaldub käibemaks.

Suuremad ja projektipõhised tööd hinnastame peale ülevaatust.

Suurema töö konsultatsioon on TASUTA ja sisaldab endas objektiga tutvumist (loe konsultatsioonist lähemalt) ning detailse hinnapakkumise ja projektiplaani koostamist.

Vormilt päringut saates ütle meile:

 • mida on soov ringi teha või paigaldada
 • millal soovid tööde teostamist
 • täpne asukoht
 • võimalusel lisa link piltidega

+372 5555 1210 (E-R 9.00 – 17.00)
info@remondifirma.ee

OÜ Remondikompanii
Reg: 14136236

  NB! Palume täita telefoninumbri, nii saame kiiremini töömahu hindamiseks vajaliku info täpsustada.

  Seda päringut saates nõustute meie üldtingimustega 
  Loe lähemalt

  Abistame uste vahetamisel ja paigaldamisel

  Uste-akende vahetus on meile tuttav töö.

  Siseplaneeringu muutmine ehk mida arvestada ukse paigaldamisel

  Siseplaneeringut muutes on tõenäoliselt vaja erilist tähelepanu pöörata uksetüübile. Kui uus ukseava viib sauna või vannituppa, peaks ka uks ise olema niiskusele tavalisest vastupidavam. Kaaluda võib ka heliisolatsiooniga siseust, et ühes ruumis pilli harjutav laps teises ruumis õppivat õde või venda ei häiriks.

  Välisukse paigaldamine ja vahetamine

  Välisukse juures on kõige tähtsam veenduda selles, et uks on mõeldud välitingimustes kasutamiseks. Siseuks ei sobi mingil juhul välitingimustesse ning liiga suure temperatuurierinevusega ruumide vahele.

  Ukseliistud on täpiks „i“ peal

  Tolmuvabade töövõtete ja töövahendite kasutamine muudab paigaldusprotsessi puhtamaks ja mugavamaks. Professionaalsete töömeeste lahkudes ei tohiks olla vajadust ise ruume koristama hakata. Kui uks on paigas, on vaja vaid viimistleda, vahed vahuga täita ja muidugi ei saa unustada ukseliiste.

  Uued liistud on see viimane asi, mis on vaja ära teha, et töö lõpetatuks lugeda. Kui see tundub siiski liiga suur ettevõtmine, anna vaid teada ja tuleme appi!