korteri remont enne-pärast

Kõike ei pea ise tegema, usalda korteri remont spetsialistidele.

Ise teha on huvitav, kuid veel parem on usaldada see töö asjatundjatele. Remondifirma pakub võimalust võita spetsialistide abiga aega ja ka kulud saavad täpse eelarvega kontrolli alla.

Suhtleme oma kliendiga vahetult ja kiirelt, aitame plaanid paika panna nii suurema renoveerimisprojektiga kui ka pisitöödega, mille puhul piisab ka paaripäevasest etteteatamisest.

Abistame ka materjalide hankimisel ja soovitustega oma plaanide tegemisel.

Loomulikut on hea endale külalisi kutsudes näidata, et kõik sai oma kätega tehtud – suurematest ehitustöödest peenema viimistluseni. Kuid kõike ise teha pole alati mõistlik – see võtab palju aega, pealegi valdkond areneb praegu kiiresti ning sa ei pruugi olla kursis uusimate ehitusvõtetega.

Küsi spetsialistidelt, töö saab igal juhul kiiresti tehtud ja korralik.

Kui palju maksab korteri remont?

Korteri renoveerimisel on ehitajal alati hea teada võimalikult täpselt korteri elanike soove, sest siis jäävad ära asjatud ümbertegemised ning kõik sujub hoopis paremini.

Korteri renoveerimine algab plaani tegemisest.

Sellest, kui täpselt plaan paika saab, sõltub oluliselt ka see, kui palju maksab korteri remont.

Mida täpsem on plaan, seda väiksemad tulevad üllatused hilisemas eelarves.

Muidugi on renoveerimine ise juba selline üllatusi täis protsess, et kõik peavad valmis olema ka vahepealseks ümberhindamiseks.

Hind kujuneb mõistagi tööde mahust. Kui tegemist on ajamahukamate ülesannetega, siis võib ka kulu olla suurem.

Samas saavad spetsialistid keerulisemate töödega alati kiiremini hakkama, kui harrastus-remontija, seega ajaline võit on renoveerimise tellimisel spetsialistide käest alati kindel.

Oluline komponent hinnas on ka materjalide valik. Siingi saame abiks olla ja leida just need materjalid, mis hetkel on kasutajasõbralikud, moodsad ning ei maksa liiga palju.

Oleme mitmete juba tehtud remonditööde maksumuse aidanud kliendil oluliselt soodsamaks saada, leides plaanitud kallite materjalide asemele samaväärsed alternatiivid.

Korteri kapitaalremondi hind jääb üldiselt 500-700€m2 vahele, sõltuvalt remonti vajava korteri seisukorrast ja suurusest.

Sanitaarremondi või värskendusremondi puhul on tööd mõistagi soodsamad.

Täpse hinnapakkumise jaoks on vaja ruumide ja soovidega tutvuda.

Võimalus tasuda tööde eest kuni kolme aastase maksetähtajaga.

Saada päring

Pisitööde miinimumarve on 75€ koos käibemaksuga. See sisaldab meistri väljakutsetasu ja kuni ühte tundi tööd.

Järgneva töötunni hind on 50€ + käibemaks.
Hinnad kehtivad ühe töömehe kohta.

Kindlustusele pakkumise koostamine 100€ +km

Küsi ka võimaluse kohta tasuda tööde ja materjalide eest osade kaupa!

Suuremad ja projektipõhised tööd hinnastame peale ülevaatust.

Suurema töö konsultatsioon on TASUTA ja sisaldab endas objektiga tutvumist (loe konsultatsioonist lähemalt) ning detailse hinnapakkumise ja projektiplaani koostamist.

Vormilt päringut saates ütle meile:

 • mida on soov ringi teha või paigaldada
 • millal soovid tööde teostamist
 • täpne asukoht
 • võimalusel lisa link piltidega

+372 5555 1210 (E-R 9.00 – 17.00)
info@remondifirma.ee

OÜ Remondikompanii

Reg: 1413623

  NB! Palume täita telefoninumbri, nii saame kiiremini töömahu hindamiseks vajaliku info täpsustada.


  Oleme tänulikud, et kaalute meile päringu esitamist. Võtame Teiega ühendust esimesel võimalusel - järgmisel või ülejärgmisel tööpäeval. Pakilisemate murede korral palun helistage julgelt meie üldnumbrile!

  Tööpäeva välisel ajal helistajatega võtame ühendust järgmise tööpäeva hommikul.

  Seda päringut saates nõustute meie üldtingimustega 
  Loe lähemalt

  Kui palju maksab 3 toalise korteri remont?

  Kolmetoalise korteri remont sisaldab tavaliselt kas terve korteri põhjalikku remonti või mõnikord piisab ka kergemast sanitaarremondist.

  Kindlasti peaks läbi mõtlema, mida teha vannitoa ja WC-ga, sest nende uuendamine on tavaliselt korteri remondis kõige kulukam osa.

  Vanemate planeeringute puhul võib kõne alla tulla ka seinte ümberpaigutamine, mis tähendab näiteks köögi ja elutoa ühendamist kaasaegse planeeringu järgi üheks suureks kööktoaks. Päris tihti otsustatakse ka vanemates paneelmajades eraldi ruumides asunud vannitoa ja WC ühendamine, mis annab ühe suurema ruumi ja aitab niimoodi pinda paremini ära kasutada näiteks pesumasina paigutamiseks.

  Tihti on kolmetoaliste korterite vanaaegse planeeringuga probleemiks läbikäidavad toad. Kui tubade vaheseinad pole kandvad, saab muuta uste asukohta.

  Iga kolmetoalise korteri puhul on mõistagi kõige parem enne oma soovid ja plaanid paika panna ja siis Remondifirmaga ühendust võtta.

  Mida täpsem plaan, seda täpsemini saame öelda töödele kuluva aja ja hinna.

  Tallinna paneelmaja kolmetoalise korteri kapitaalremondi puhul, kui kõik on vaja luua nullist, tasub arvestada ca 35 000 € suuruse materjalide ja tööaja kuluga.

  Sellele lisanduvad veel põrandakatted, keraamilised plaadid, santehnika ja sisustus.

  Mis on 2 toalise korteri remondi maksumus?

  Kahetoalise korteri remondi maksumus kujuneb, nagu korterite renoveerimisel ikka, tööde mahust ja materjalide valikust sõltuvalt.

  Enamasti on vanemad kahetoalised korterid võimalik teha kaasaegseks elamispinnaks suurema elutoaga, kus ka kööginurk, eraldi helisummutavate seintega magamistoa ning moodsa sanitaartehnikaga vannitoaga.

  Enne remonti tasub läbi mõelda, kas teha lihtsalt kerge sanitaarremont või muuta eraldi köök kööginurgaks suures elutoas, andes niimoodi planeeringule kaasaegse mõõtme ja suurendades avarust.

  Seinte nihutamisel tasub arvestada sellega, et põrandad vajavad tasandamist. Erinevates tubades võivad põranda tasapinnad erineda. Samuti kipuvad vanemates paneelmajades seinad kohati liiga kõverad olema.

  Kapitaalremondi puhul tasub arvestada ca 30 000 € suuruse materjalide ja tööaja kuluga. Sellele hinnale lisanduvad veel põrandakatted, keraamilised plaadid, santehnika ja sisustus.

  Väiksemaid parandustöid ei maksa karta

  Kui kogu korteri renoveerimistöid ei taha ette võtta, siis väiksemaid töid maksab samuti spetsialistide käest tellida. Remondifirma on teinud teenusena töid lihtsatest mõne tunni kestvatest kodumasinate paigaldustest köögimööbli kokkupaneku ja uste vahetuseni.

  Missuguste töödega saame abiks olla?

  • Sise- ja välisuste paigaldus
  • garderoobide ehitamine
  • aknalaudade paigaldus
  • akende vahetamine
  • uste paigaldus
  • laminaadi paigaldamine

  … ja mitmed teised väiksemad remonditööd.

  Remondifirma eeliseks on operatiivsus – lahendame paari tunnise pisitöö juba mõne päevase etteteatamisega. Vajadusel saab meie kaudu tellida ka kõik vajalikud materjalid.

  Köögimööbli paigaldus ja köögiseina plaatimine

  Köögimööbli tellimine on korteri uuendamisel tavaliselt üks kulukamaid tegevusi.

  Kuid ka seda tööd saab tellida Remondifirma käest, mis tagab professionaalse paigalduse ja sobitamise köögi interjööriga.

  Köögimööbli juures peab kindlasti arvestama kappide tagant liikuvate torudega, kodumasinatega ja ka ülemised köögikapid tuleb seintele kinnitada turvaliselt.

  Peale tehnika ja köögimööbli paigaldamist on vaja tagumised pinnad katta kas paneelide või plaatidega. 

  Sanitaarremont

  Põhjalikust renoveerimisest on soodsam sanitaarremont, mis annab selgelt nähtava tulemuse kiirelt ja lihtsalt. Värskema ilme andmine elamisele ei tee rahakotti liiga suurt auku ning saab tavaliselt üsna kiiresti valmis, segamata elanike elu kuigi pikalt.

  Sanitaarremondiga võib uuendada nii põrandaid, seinu kui lagesid, kuid nende tööde eelduseks on aluskonstruktsioonide väga hea seisukord.

  Vannitoa plaatimine

  Ehkki vannitoa seinad võivad plaatide all muutumatuna kesta vaat et isegi rohkem kui pool sajandit, kipuvad vanemates nõukogudeaegsetes korterites seinaplaadid olema tänapäevaste standardite järgi liiga ebakvaliteetsed ning ka töö kvaliteet polnud vanadel aegadel selline, mis on vastuvõetav tänapäeval.

  Plaatimine on oskusi nõudev üsna täpne töö, seega maksab selleks kaasata kogenud plaatijad. Remondifirma saab siin aidata.

  Valgustite paigaldus

  Elektritööd võivad tunduda lihtsad, kuid tegelikult nõuab see töö professionaalide abi nii ohutuse kui ka tänapäeva nõuetele vastavuse tagamiseks. Keegi ei taha suuri kahjusid kanda, kui vigase elektrisüsteemi tõttu kodus õnnetus juhtub.

  Valgustite paigaldamisel saab ka nõu küsida, millised valgustid ja kuhu sobivad paigaldada, Remondifirma võib aidata valgustite valikul.

  Aknakatete ja ruloode paigaldus

  Aknakatted on olulised nii väljast kui seest – need aitavad tuba pimendada ning privaatsust tagada.

  Raskete kardinate või ruloode kinnitamisel peab teadma, mis on seinakatte taga – raske kardin võib koos kipsplaadiga alla kukkuda, kui õigeid kinnitusvahendeid pole valitud.

  Kogemustega paigaldajad oskavad igas olukorras leida õiged kinnitusvahendid ja lahendused.

  Seinte pahteldamine ja värvimine

  Need pealtnäha lihtsad tööd võib paljudele ise kodu remontijatele üllatusi pakkuda – hea tulemuse saavutamiseks peab rohkem pingutama ning kui oled lihtsalt asjaarmastaja, siis kulub pahteldamise-värvimise peale väga palju aega. Need, kes tegelevad selle tööga igapäevaselt ja on koolis õppinud parimaid töövõtteid, saavad aga hoopis väiksema vaeva ja ajakuluga hakkama.

  Saada päring

  Pisitööde miinimumarve on 75€ koos käibemaksuga. See sisaldab meistri väljakutsetasu ja kuni ühte tundi tööd.

  Järgneva töötunni hind on 50€ + käibemaks.
  Hinnad kehtivad ühe töömehe kohta.

  Kindlustusele pakkumise koostamine 100€ +km

  Küsi ka võimaluse kohta tasuda tööde ja materjalide eest osade kaupa!

  Suuremad ja projektipõhised tööd hinnastame peale ülevaatust.

  Suurema töö konsultatsioon on TASUTA ja sisaldab endas objektiga tutvumist (loe konsultatsioonist lähemalt) ning detailse hinnapakkumise ja projektiplaani koostamist.

  Vormilt päringut saates ütle meile:

  • mida on soov ringi teha või paigaldada
  • millal soovid tööde teostamist
  • täpne asukoht
  • võimalusel lisa link piltidega

  +372 5555 1210 (E-R 9.00 – 17.00)
  info@remondifirma.ee

  OÜ Remondikompanii

  Reg: 1413623

   NB! Palume täita telefoninumbri, nii saame kiiremini töömahu hindamiseks vajaliku info täpsustada.


   Oleme tänulikud, et kaalute meile päringu esitamist. Võtame Teiega ühendust esimesel võimalusel - järgmisel või ülejärgmisel tööpäeval. Pakilisemate murede korral palun helistage julgelt meie üldnumbrile!

   Tööpäeva välisel ajal helistajatega võtame ühendust järgmise tööpäeva hommikul.

   Seda päringut saates nõustute meie üldtingimustega 
   Loe lähemalt