Soovid seinale kinnitada suure pildi, pildiraami või maali, aga ei ole täiesti kindel, kuidas seda teha? Kutsu meid seda paigaldama.

Saada päring

Meie väljakutse ja esimese töötunni tasu on 50 €+km, mis on ühtlasi ka miinimumarve.

Iga järgnev töötund maksab 35 €+km.

Kui töö võtab kauem kui 4h lepime hinnas enne töö algust eraldi kokku.

Suuremad ja projektipõhised tööd hinnastame enamasti peale ülevaatust.

Suurema töö konsultatsiooniteenus maksab 35€+km ja sisaldab endas objektiga tutvumist (loe konsultatsioonist lähemalt) ning detailse hinnapakkumise ja projektiplaani koostamist.

Vormilt päringut saates ütle meile:

  • mida on soov ringi teha või paigaldada?
  • millal soovid tööde teostamist?
  • täpne asukoht?
  • võimalusel lisa linke või pilte.

+372 5555 1210
info@remondifirma.ee

OÜ Remondikompanii
Reg: 14136236

NB! Palume täita telefoninumbri, nii saame kiiremini töömahu hindamiseks vajaliku info täpsustada.

Piltide ostmine on vaid esimeseks sammuks. Seejärel on vaja mõelda, kuidas need turvaliselt seinale kinnitada. Mida massiivsem ja suurem raam, seda raskemaks ka pilt muutub. Kergema ja väiksema pildi saab edukalt seinale liimida või teibiga kinnitada. Miinuseks on samas see, et selline pilt on seinal püsivalt. Pildi eemaldamisest jäävad jäljed, mis on vaja viimistluse – või uue pildiga – kinni katta.

Kui soovid pilti liigutada või eemaldada, võib paremaks valikuks olla seinale riputamine. Kõige klassikalisem meetod on risti üle pildi taguse kulgev nöör või traat ja selle naela otsa riputamine.

Suuremate ja väärtuslikumate piltide puhul tasuks eelistada aukude seina puurimist, kinnituskonksude sisse keeramist ja kinnitusplaatidega konksu külge riputamist. Sel juhul peab muidugi pildi taga olev sein ka pildi raskust ja kinnitusviisi kannatama.

Elavda sisekujundust piltidega

Pilte saab edukalt kasutada ära sisekujunduses. Ja ainsaks reegliks on see, et reegleid pole. Seinale võib lisada ühe hiiglasliku pildi, mitukümmend väikest või kahe variandi kombinatsiooni. Erivärviliste raamide abil saab värvi ja kirevust tuua ka muidu neutraalse kujundusega tubadesse.

Laias laastus võiks pildi keskkoht olla enam-vähem pilgu kõrgusel, kuid on olukordi, kus pilt sobib oluliselt kõrgemale või madalamale. Kindlasti pole vaja meeleheitlikult veenduda selles, et piltide raamid oleksid samal joonel uste, akende või muu mööbliga.

Kuhu pilte riputada?

Pildid on teretulnud kujunduselemendiks ja täienduseks igasse ruumi. See, mida kuhu riputada, sõltub väga palju inimeste enda soovidest ja eelistustest. Piltide paigutamisel seinale on klassikalised valikud näiteks toidupilt köögis, reisipildid koridori peal ning perepildid magamistoas ja elutoas. Ent natuke loomingulisust ja raamist välja mõtlemist mõjub pigem hästi.

Kallimate või emotsionaalselt väga väärtuslike piltide paigaldamisel on mõistlik professionaalidelt nõu küsida, et pildile kogemata mitte kahju teha.