Igaühel meist on visioon sellest, milline tulevane kaunis vannituba või renoveeritav ruum peale remonti peaks välja nägema.

Missugune mööbel, seinaplaadid, valgustid sinna juurde kuuluvad. Erinevalt kogenud töömehest ei tea aga alati igaüks täpselt, mis materjale soovide täitmiseks tarvis võib minna. Ja seda polegi tarvis!

Seepärast on enne tööde alustamist parem kutsuda ehitaja objekti üle vaatama, sest telefonitsi-meilitsi suheldes võivad olulised pisiasjad täpsustamata jääda.

Esiti võib taolise kalkulatsioonitöö eest maksmine tunduda ebavajaliku väljaminekuna, kuid selle alusel on võimalik tööde käigus päris palju raha kokku hoida.

Seda enam, et omavahel kokku sobivad ehitusmaterjalid ei ole odavad ning iseteadlik valearvestus võib maksma minna sadu eurosid.

Nii ongi väga tähtis teha ehitusfirmasse võimalikult täpne päring või veel parem, kutsuda konsultatsiooniks koju ehitaja.

Millega arvestada kalkulatsiooni koostamisel?

Meie ehitaja külla kutsumine maksab küll 35 eurot, kuid nii on juba eos võimalik vältida valearvestusi ja möödarääkimist.

Silmast silma kohtumine ja oma käega ülemõõtmine annavad alati parima tulemuse.

Lõppkokkuvõttes aitab see aga raha kokku hoida ning säästa tulutute poeskäikude või liigselt kokku ostetud ehitusmaterjalide pealt. Saada meile päring siit!

Kui ehitajaga enne tööde tegemist kohtuda ja kõik sammud põhjalikult läbi arutada, on ka hiljem lihtsam mõista, mis tööd täpselt ees seisavad.

Kui kaua nendega aega läheb ning miks kõik kokku just nii palju maksab.

Samuti oskab ehitaja öelda mahukamate tööde täpse maksumuse, mida on ainult telefonis öeldud info peale keeruline anda.

Kuidas saata täpset päringut hinnapakkumise jaoks?

Kui ehitaja koju kutsumiseks mahti pole, on aga hea, kui saadad oma soovide kohta võimalikult täpse kirjelduse.

Meil on kõigi hinnapäringute ja soovide üle väga hea meel, kuid vaid selge ja meile mõistetava päringu korral saame meie anda täpse ja kiire vastuse ja võimalikult ruttu sinu remonditööd – kui suured või väikesed need siis ka ei oleks, ära teha.

Üks pilt on väärt tuhat sõna!

Esiti võiks hinnapäringu juures alati olla pilt, nii on meil võimalik oma silmaga näha, milline objekt välja näeb ning mida seal korda teha tuleb.

Pildile lisaks oleks hea lisada ka mõõdud, sest sellest sõltub kui kaua kogu töö aega võtab ning kui palju materjali selle kõige peale kulub.

Mida on soov ringi teha?

Kindlasti tuleks ära märkida, mida soovitakse ringi teha. Inimeste maitsed erinevad ning see, mis ühe meelest on igati vonksus, tundub teisele ebasobiv.

Et saaksime oma tööd hästi teha, tuleks alati kirja panna, millest alustame ja mis on tööde lõppeesmärk.

Tööde teostamise aeg?

Hinnapäringusse tasub ära märkida soovitud aeg töödeks. Nii sul kui meil on päevad kiireid toimetamisi täis, kuid püüame leida võimaluse, et just sulle sobival ajal tööd ära teha.

Eelarve

Kirja võiks panna ka oma eelarve. Võimalusi, materjale ja ostukohti on väga erinevaid, mõni tahab marmorit ja teine lepib saepuruplaadiga. Alati on mõistlik keskmine tase, alla mille ei ole kvaliteedis mõtet kompromissi teha.

Asukoht ja kontaktandmed

Abiks on ka ehitusobjekti asukoha mainimine. Mitmed uued tänavad ja uute nimedega tänavad ei ole alati kaartidelt leitavad.

Ning lõpuks kõige tähtsam! Alati tuleks päringusse kirja panna ka oma kontakt, et saaksime teile vastata!

Kokkuvõtteks võib öelda, et kõige parema tulemuse saab, kui ehitaja konsultatsiooniks koju kutsuda ning üheskoos kogu eesseisev töö üle vaadata.

Alati võib aga alustuseks meile saata ka pildid ja oma soovide täpse kirjelduse.