Vannitoa plaatimisel on plaatide ladumine kõige viimane etapp peale korraliku aluspinna ettevalmistamist.

Soovid abi vannitoa plaatimisel? Võta meiega ühendust ning tuleme appi nõuga ja jõuga ja tööriistadega… ja vajadusel ka ehitusmaterjalidega.

Saada päring

Meie väljakutse ja esimese töötunni tasu on 90€, mis on ühtlasi ka miinimumarve.

Iga järgnev töötund maksab 50€.

Kui töömaht on 6 tundi või rohkem, kehtib ühe tööpäeva hind 350€.

Kajastatud hindades sisaldub käibemaks.

Suuremad ja projektipõhised tööd hinnastame peale ülevaatust.

Suurema töö konsultatsiooniteenus maksab 35€+km ja sisaldab endas objektiga tutvumist (loe konsultatsioonist lähemalt) ning detailse hinnapakkumise ja projektiplaani koostamist.

Vormilt päringut saates ütle meile:

  • mida on soov ringi teha või paigaldada?
  • millal soovid tööde teostamist?
  • täpne asukoht?
  • võimalusel lisa linke või pilte.

+372 5555 1210
info@remondifirma.ee

OÜ Remondikompanii
Reg: 14136236

NB! Palume täita telefoninumbri, nii saame kiiremini töömahu hindamiseks vajaliku info täpsustada.

Millest algab vannitoa plaatimine?

Vannitoa plaatimine algab aluspinna ette valmistamisest. Vajadusel peab valama korraliku ja loodis aluspõranda. Kui vannitoas on trapp, peab põranda kalle olema trapi suunas, et kindlustada vee korrektne ärajooks. Pärast aluspinna sirgeks ajamist on järgmiseks sammuks pindade nakkedispersiooniga töötlemine. Kihil on vaja lasta korralikult kuivada, nii et tööd saab jätkata alles järgmisel või järgmistel päevadel.

Ja siis ongi aeg plaatide ladumiseks – alustatakse seintest, jätkatakse põrandaga. Kui plaadid seinas ning kuivanud, vuugitakse mõlemad, plaadid pestakse puhtaks ja viimaseks sammuks on põrandate ja seinte liitekohtade tihendamine silikooniga.

Kuidas kujuneb vannitoa plaatimise hind ?

Võib tunduda, et vannitoa plaatimise hind on asjatult kõrgeks aetud. On ju näha, et lihtsalt üks kiht plaate põrandale pandud – mis seal nii rasket on?

Vannitoa plaatimise teeb kallimaks kolm asja. Esiteks on vaja plaadid õigesse suurusesse lõigata, et need sobiks vannitoa iga nurgaga. Teiseks on aukude freesimine. Mõlemad on küllaltki ajakulukad tööprotsessid. Kolmandaks aga nii plaadi kui ka aluspinna töötlemine.

Mainisime, et osa vannitoa remondist jääb silma eest varjatuks. See on ka aluspinna sobivaks töötlemine. Kvaliteetne hüdroisolatsioonimaterjal, mis on õigete töövõtetega kantud sobivale aluspinnale, on ainsaks viisiks vältimaks niiskuse jõudmist konstruktsioonideni.

Ja samas peaks kogu tulemus olema silmale ilus vaadata ning kauakestev.