Põranda vahetamine on ajaga muutunud lihtsamaks ning turule on tulnud rohkelt erinevaid lahendusi isegi laminaatparkettide tootegrupis.

Kui sa aga ei ole kindel, kas saaksid välja valitud laminaatparketi paigaldamisega ise hakkama või lihtsalt eelistaksid oma aega teisiti kasutada, võta meiega ühendust.

Tuleme ja aitame uue põranda maha panekuga.

Saada päring

Pisitööde miinimumarve on 75€ koos käibemaksuga. See sisaldab meistri väljakutsetasu ja kuni ühte tundi tööd.

Järgneva töötunni hind on 50€ + käibemaks.
Hinnad kehtivad ühe töömehe kohta.

Kindlustusele pakkumise koostamine 100€ +km

Küsi ka võimaluse kohta tasuda tööde ja materjalide eest osade kaupa!

Suuremad ja projektipõhised tööd hinnastame peale ülevaatust.

Suurema töö konsultatsioon on TASUTA ja sisaldab endas objektiga tutvumist (loe konsultatsioonist lähemalt) ning detailse hinnapakkumise ja projektiplaani koostamist.

Vormilt päringut saates ütle meile:

 • mida on soov ringi teha või paigaldada
 • millal soovid tööde teostamist
 • täpne asukoht
 • võimalusel lisa link piltidega

+372 5555 1210 (E-R 9.00 — 17.00)
info@remondifirma.ee

OÜ Remondikompanii

Reg: 1413623

  NB! Palume täita telefoninumbri, nii saame kiiremini töömahu hindamiseks vajaliku info täpsustada.


  Oleme tänulikud, et kaalute meile päringu esitamist. Võtame Teiega ühendust esimesel võimalusel - järgmisel või ülejärgmisel tööpäeval. Pakilisemate murede korral palun helistage julgelt meie üldnumbrile!

  Tööpäeva välisel ajal helistajatega võtame ühendust järgmise tööpäeva hommikul.

  Seda päringut saates nõustute meie üldtingimustega 
  Loe lähemalt

  Puitparkett või laminaatparkett?

  Kõik algab sellest, kas valida puitparkett või laminaatparkett. Mõlemal on oma puudused ja eelised.

  Laminaatparkett

  · Plussid: soodne, lai tekstuuri-, tooni- ning mustrivalik, talub suuremat koormust, sobides hästi koridori ja kööki, kerge paigaldada
  · Miinused: jala all kõva ja külm

  Puitparkett

  · Plussid: naturaalne materjal, jala all soe, kui õigesti hooldada, talub ka suuremat koormust
  · Miinused: pehme materjal, kerge vigastada ja kahjustada

  Parketi ja laminaadi paigaldamisest

  Lisaks materjalile võta valiku tegemisel arvesse ka paigaldusmeetodit.

  Ujuvpaigalduse ehk klikk-ühendusega parketti on palju lihtsam paigaldada ning seetõttu on see muutunud üha populaarsemaks. Samas, liimitud parkett peab muutlikule kliimale ja parketi „mängimisele“ paremini vastu. Tõsi, liimitavate parkettplaatide paigaldamine on keerulisem ning rohkemate vaheetappidega, nii et kui eelistad seda lahendust, tasub kaaluda professionaalide palkamist.

  Mõlema paigaldusviisi juures peab tähelepanu pöörama eeltööle. Ebatasasele või pragulisele põrandale ei tohi parketti paigaldada. Samamoodi ei tohi põrand olla märg ega niiske. Seega algab paigaldustöö hoopis põranda kontrollimisest, vajadusel tasandamisest, pesemisest ning kuivamise ootamisest.

  Järgmiseks sammuks on mürasummutusvaiba lisamine ning siis on viimaks aeg paigaldust alustada. Parkett paigaldatakse seinast eemale. Jälgida tuleb seda, et laua punnserv sobituks ning lukustuks eelneva laua sulundisse ning ka seda, et laminaatplaadi ja seina vahele jääks ettenähtud vahe.

  Uste juurde jõudes on vajalik mõningane saagimistöö. Lühemaks tuleb teha nii uksepiitasid, kui ka piidaga külgnevaid laminaatplaate. Augud tuleb saagida parketti ka siis, kui jõutakse küttetorudeni. See osa võib kogenematule paigaldajale kõige raskem olla. Meie soovituseks on alati jälgida ka seda, et ukseaugus oleks laudadel üleminekukoht. Üleminekukoha katmiseks on müügil iseliimuvad läveliistud.

  Laminaadi eeliseks on suur valikuvõimalus disaini ja värvi osas ning ka see, et seda saab paigaldada põhimõtteliselt igale aluspinnale, seni kuni see on sile, tugev ning talub raskust. Küll aga sõltuvad aluspinnast paigaldustingimused.

  Kui sa ei ole kindel, kas praegune põrandamaterjal sobib aluspinnaks, võta meiega ühendust ning vaatame asja üle ja tagame kiire ning kvaliteetse põranda paigalduse.