Korteri remont ei pea alati olema kapitaalne, nagu ka antud objekti puhul. Klient oli aastaid samal pinnal ise elanud, kuid aeg teeb oma töö ning korter hakkas näitama väsimuse märke.

Korteri ülevaatuse käigus tuvastasime valukohad, rääkisime läbi soovid ning pakkusime kliendile kõige optimaalsemaid lahendusi.

Mis oli mahukaim töö?

Kõige mahukam töö jäi maalrite kanda, sest tellija soov oli eemaldada  bambustapeet ja värvida üle nii laed kui seinad.

Enamus seinu katsime maalrivalgega. Erandiks vaid üks elutoa külg, millele soovis omanik eraldi värvi.

Lisaks maalritöödele oli omajagu toimetamist ka elektrikul, sest osa pesad oli soov tõsta ringi ning mõned sootuks kaotada.

Ka valgustite lülitamine sai ringi mängitud, sest klient tellis uue köögi ning olemasolev lülitite loogika enam ei pädenud.

Kui elektrik olemasoleva süsteemi hingeeluga lähemalt tutvust hakkas tegema, selgus mitu kummalist või puudulikku lahendust.

Näiteks oli köögi suuremate tarbijate toide kilbis sama kaitsme all, mis pinnapealsed pistikud. Seega sai ringi ehitatud elektrikilp, lisatud suurtele tarbijatele kaitsmed ning kui juba tegemiseks läks, lisasime kööki mõned pistikud.

Tarbijate pistikute asukohad said paika vastavalt köögitootja joonistele, et hilisem paigaldus mööduks võimalikult sujuvalt.

Vannituba oli üsna värskelt uuendatud, kuid töid jagus ka sinna. Uuendasime silikoonid vanni ümber ja veel mõnes kohas kus algne viimistlus ära oli väsinud.

Loomulikult värvisime üle lae ja aknapaled, sest südalinnas lendleb paratamatult rohkem tolmu mis heledad pinnad üsna tumedaks määrib.

Täispuituksi võib üle värvida

Päris uusi uksi klient ei soovinud, kuid vanade viimistlus ka enam meelepärane ei olnud. Lahenduseks demonteerisime olemasolevad uksed koos piitadega ja viisime MKC Ustesse ülevärvimisele.

Kuna tegu oli täispuitustega, siis soov oli säilitada puu reljeefsus — üks kiht krunti ja teine kiht värvi andsid soovitud tulemuse.

Puutumata ei jäänud elutoa panipaiga ribidest uks, sest kõik peab omavahel kokku sobima.

Uued ukse- ja põrandaliistud

Viimase viimistluselemendina paigaldasime uued ukse- ja põrandaliistud.

Varasemalt olid kõik liistud uste või põranda tooni, kuid uued asendasime valgete puitliistudega.

Kirsiks tordil said kõikide liistude servad akrüülitud, et üleminek jääks vaevumärgatav ning seinaga ühte sulav.

Tööde aeg ja hind?

Kokku võtsid tööd aega paar päeva üle 2 nädala.

Lõppkulu muutus esialgsest hinnapakkumisest tänu elektri üllatustele küll veidi suuremaks, kuid kogukulu koos kõigi liistude, värvide jms tuli alla 7000€ koos käibemaksuga.

Kõik lisatööd hinnastame ja arutame enne nende teostamist kliendiga läbi, teisiti ei olegi võimalik.

Tutvu Remondifirma teenustega ja võta ühendust!