Nõukogudeaegne vannituba Mustamäe viiekordses paneelmajas sai uue ning kaasaegse ilme.

Puhas ja kaunis vannituba mõjub värskendavalt ja loob mõnusa meeleolu terveks järgnevaks päevaks. Kuna vannitoa renoveerimine on enamasti ajakulukas ja keeruline protsess kõigi korteri renoveerimistööde hulgast, tasub töö teostamiseks pöörduda professionaalide poole.

Nii pöörduski klient meie poole sooviga oma vannituba värskendada.

Kui ka sina soovid abikäsi vannitoa renoveerimisel, kirjuta meile.

Alustasime vannitoa renoveerimistöid planeerimisest

Projekti teostamist alustasime põhjalikust ja detailsest planeerimisest, mis on tagatiseks rahuldava lõpptulemuse saavutamisel. Kuna vannitoas polnud varem keegi suuremat remonti teinud, tuli arvestada ka torustiku välja vahetamisega.

Esmalt panime koos kliendiga paika ruumipaigutuse – kuna planeeringu järgi on tegemist kitsa vannitoaga, otsustati vana malmist vann asendada dušinurgaga.

Kapitaalremondi käigus eemaldasime nii vana vanni, valamu ja wc-poti, kui ka keraamilised plaadid, kanalisatsiooni ja torustiku.

Uue ruumipaigutuse juures oli oluline rõhku pöörata ka kanalisatsiooni- ja veetorude asukohtadele.

Et üldmulje jääks kaunim, peitsime torud ja kaablid seinte taha. Liigse niiskuse ja hallituse tekkimise vältimiseks paigaldasime vannituppa ventilatsiooni.

Kui kõik vana oli vannitoast välja lammutatud, saime alustada pindade ettevalmistamisega plaatimiseks ja lõppviimistluseks. Et ruumi avarust tuua, soovis klient kasutada heledaid toone – seinad sai värvitud valgeks ja põranda katsime siniste keraamiliste plaatidega.

Lisaks seinte ja põranda tasandamisele paigaldasime vannituppa ka süvistavate valgustitega ripplae. Uued valgustid toovad heledad toonid hästi esile ja hoolimata akna puudumisest on vannitoas siiski piisavalt valgust.

Viimasena paigaldasime vannituppa sanitaartehnika ja vannitoamööbli. Vana wc-poti vahetasime uue vastu ja uus valamu sai endale valamukapi.

Enne-pärast

Paneelmaja vannitoa renoveerimise hind?

Kaks nädalat kestnud remondi tulemusena sai nõukogudeaegne vannituba uue kaasaegse ilme.

See töö ilma materjalideta läks maksma 1200 eurot, millele lisandus 400 eurone materjalikulu ja santehnika maksumus.

Vannitoa remondi planeerimisel tuleb arvesse võtta remondiga kaasnevat müra, tolmu ja ajutist elu ümberkorraldamist – töö teostamise perioodil puuduvad pesemisvõimalused. Et vältida tolmu sattumist teistele korteris asuvatele esemetele, katsime mööbel kilega kinni.

Klient jäi tööga väga rahule ja võtab edaspidi virgutavat kuuma dušši uues ja avaras vannitoas.