Mööbli paigaldus

Mööbli paigaldus

Koju ostetud uus mööbliese vajab koostamist või paika liigutamist?

Või olete kolimas ja mõtlete, kuidas vajalikud asjad uues kodus enda kohtadele saavad? Me aitame uude koju planeeritud kohtkindlad mööbliesemed enda kohtadele kinnitada.

 

Mööbli kokkupanek

Poodides müüdavad suuremad mööbliesemed saabuvad tihti mitmes eri pakis ja vajavad kokkupanemist. Seejärel ka paika nihutamist. Enne suurema mööblieseme enda kohale paigutamist võiksid liistud olla paigaldatud – siis on selle remonttööga mureta.

Kui soovite abi mööbli kokkupanekul Tallinnas, pöörduge julgelt meie poole.

 

Köögimööbli paigaldus

Enne kööki mööbli ostu on vaja mõelda veetorude ja elektrijuhtmete soovitud paigutusele. Kuhu tuleb kraanikauss? Kas torude asukoht lubab sinna kraanikaussi planeerida, või on vaja leida sobivam lahendus? Samuti elektrijuhtmete vedamine köögimööbli jaoks – kuhu tulevad pistikupesad? Kuhu kubu?

Peale planeerimist on aeg osta või tellida köögimööbli komplekt, mis peab planeeritud kohta sobima nagu valatult. Tihti kaasneb just odavama mööbli paigaldusega ka mõne hädavajaliku lisaava lõikamine, et torud ära mahuksid või juhtme ots läbi kapi külgseina ulataks.

Meie abiga saab köögimööbel kiirelt paigaldatud, aitame ka teha vajalikud torutööd, paigaldada boileri ning vedada juhtmed. Lõpuks aitame ka paigaldada ilusa tagaseina, et tulemus jääks tip-top.

 

Valgustite paigaldus

Valgustite paigaldus seinale, lakke, ripplae sisse või vannituppa? Koos vajadusel juhtmete vedamise ja lüliti paigaldamisega on ka see kiire töö.

Või vajate valgusti vahetamist uue vastu – praeguse lahti ühendamist, ning uue paigaldamist koos juhtmete ühendamisega?

Saame abiks olla.

mööbli paigaldus, köögimööbli paigaldus

Kardinapuu paigaldus

Kardinapuu paigaldus ja kardinasiinide paigaldamine käivad meie abiga nobedalt, ning juba tunni pärast on uued kardinad õiges kohas, nagu peab.

Kasulik näpunäide: Valige kardinapuu ja selle kinnituste arv lisaks heale välimusele ka vastavalt kardinate kaalule sobiv. Raskemad paksemast kangast kardinad võivad kipakama kardinapuu keskelt ära painutada.

Kõige odavamad kahe kinnitusega kardinapuud sobivad enamasti ainult pitskardinate riputamiseks.

 

Ruloo paigaldus

Leidsite poest sobiva ruloo, kuid selle paigaldamiseks vajalikud tööriistad puuduvad? Kutsuge meid kohale, paigaldame kiirelt.

Kasulik näpunäide: Magamistuppa tasub paigaldada pimendav ruloo. See teeb toa täielikult pimedaks ja ilma aknast sisse kumava valguseta õnnestub magamajäämine enamasti kiiremini.

 

Mööbli paigalduse hinnakiri

  • Meie meistrite väljakutse tasu on 35€, mis sisaldab kuni 0,5 tundi tööd või konsultatsiooni. NB! Väljakutse eest tuleb tasuda ka juhul kui töö tegemine ei ole meist mitteolenevatel põhjustel võimalik.
  • Iga järgnev töötund 30€
  • Hinnad sisaldavad käibemaksu.
  • Tasumine on võimalik nii sularahas, kui pangakaardiga kohapeal.

 

Laua- või toolikomplekti jõuame kokku panna enamasti tunniga, suurema kapi kokkupanek võtab aega enamasti kuni kaks tundi.

Võtke meiega ühendust.

+372 5555 1210

info@remondifirma.ee

 

OÜ Remondikompanii

Reg: 14136236

NB! Palume täita telefoninumbri lahtri, nii saame kiiremini töömahu hindamiseks vajaliku info täpsustada.